Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

catering raj

Polecane posty

Gość gość

catering raj ma dobre smaczne jedzenie . Po za tym są przereklamowaną firmą . Kucharki zdenerwowane i zmęczone . Nerwowa atmosfera panująca w kuchni udziela się kelnerom . Jedna wielka porażka . Ktoś na forum powie że wypowiedz jest złośliwa .. Niestety to nie złośliwość to realna porażka na weselu za którą płaciliśmy grubą kasę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze... dobrze,ze ja zamawiając catering od http://lasuch.waw.pl/ nie mialam takich przygód - wrecz przeciwnie- wszystko bylo świetnie zorganizowane i pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobrze - warto się informować o takich sprawach, jak warto też chwalić dobre firmy cateringowe (u mnie np sprawdziła się dostawa na konferencję od http://www.slimak.com.pl ) tej firmy o której piszesz nie znam, ale wierze,że może to być stresujaca praca. Jednak wszystko w rękach pracodawcy, powinien na to wpłynąć. Ja podczas obsługi na mojej konferencji spotkałam się dla odmiany z bardzo miłą otmosferą organizatorów od ww. cateringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o catering, to przepyszne jedzenie na moim weselu zaserwowała firma LaQuzin. Polecam każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludziska szybka decyzja wesele musiałem zorganizować w 3 miesiące poszedłem w ciemno... i co RAJ SPRAWDZIŁ SIĘ W 1000 PROCENTACH są niesamowic***aru gości miałem o wysokim standardzie i w trakcie wesela pytali skąd ja ich wytrzasnołem jedzenie palce lizać obsługa super a cena bardziej niż przystępna to nie ściema gdyby ktoś miał zapytanie to piszcie na borowik188@interia.pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden katering nie może mieć dobrego jedzenia. Czemu - smażysz kotlet (trywialny przykład), masz chrupiącą panierkę. Wrzucasz porcję kotletów do termosa, gdzie panierka przesiąka tłuszczem i robi się gumowa. I tak z większością potraw. Właśnie dlatego potrawy muszą być podawane na bieżąco, bezpośrednio po przygotowaniu, a jak jest przypadkowa sala bez kuchni, to nic dziwnego, że najlepszy catering gościom nie będzie smakował. To jest po prostu nieświeże, zrobiona dawno temu, odgrzane i to czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy poleca ktoiś katering www.teleobiad.pl ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Czy ktoś w miarę niedawno miał Catering Raj? co o nich sądzicie? polecacie? Wszelkie opinie mile widziane :) Ślub planujemy w 2017 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani młoda
Nie polecam tej firmy obsługa nie podołała .Ciasto było zepsute juz w niedziele dla porównania zamówiłam do domu ciasto z innej cukierni i poprostu raj nie dał rady...przykro... paczki dla gosci były porazka gdybym widziała co tam w srodku jest to nigdy nie pozwoliła bym zeby taką paczke dostał ktos z moich gosci brakowało czystych szklanek na stołach a juz nie wspomne o wpadkach z zastawa stołowa ..mogła bym duzo pisać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość weselny
Witam, miałam okazję być obsługiwana przez katering raj, serdecznie NIE polecam, z punktu widzenia gościa brak było podstawowych czynności takich jak zabieranie brudnej zastawy "siedzielibyśmy przy tym samym talerzu i szklance do rana gdyby nie interwencja rodziny Młodych" brak serwetek oraz chleba na stole, sałatki oraz ciasto do zjedzenia ręcznie ponieważ nie było ani sztuki widelca, panie z obsługi naburmuszone z łaską podchodziły do stołów większość czasu spędziły na kuchni,ciezko było je złapać na sali,nie donosiły dań dla gości ktorzy ominęło ciepłe danie przez co połowa osób ich nie otrzymała, lody w miseczkach a'la bulionówki wyglądały niczym gorące danie, tort wniesiony na rękach anie na wózku chociaż był... dla kelnera jedyne podziękowania za oddanie i próby ratowania sytuacji za całą załogę! Jednak nie polecę nikomu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 1
Parę tygodni temu na moim weselu obslugiwala firma raj.z całym szacunkiem ale na 150 osób 6 osobowa ekipa w tym 2 kelnerów to totalna porażka nie wyrabiali się z roznoszeniem jedzenia nie mówiąc już o uzupolnianiu głupich dzbankow z wodą.do tego pan z którym zawieralismy umowę strasznie mówił ze wszystkie ich mięsa są porządne a jak zobaczylem kotlety suche i cienkie jak podeszwy aż było mi wstyd wśród gości . Firma zdecydowanie idzie na ilość nie na jakość zdecydowanie nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploomba
Ja zamawiałam z Akademii na Różanej w Wawie. Raz na urodziny, raz na rocznicę ślubu. Wszystko było smaczne i tę opinię podzielili moi goście. Na Akademię zdecydowałam się, bo kilkukrotnie wcześniej jadałam w ich restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy wyborze cateringu na wesele trzeba się uważnie rozglądać za dobrą firmą, która się tym zajmuje. U mojej siostry na weselu był www.catering-pyszne.pl i byli świetni. Dobra atmosfera pracy, mili kelnerzy i smaczne jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Restauracja na Mokotowie
Świetny catering mają w Restauracji Akademia. Naprawdę oferta godna polecenia. Kiedy my organizowaliśmy imprezę urodzinową dla naszej mamy, zamówiliśmy jedzenie właśnie od nich https://restauracjaakademia.pl/ Wszyscy byli zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę catering Margaret z Wrocławia. Zamawiam go na wszelkie uroczystości i jest na prawdę super. Zawsze jest smaczny i dobrze się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie 4 wesela Ta firma organizowala u mnie w Rodzinie, wszyscy pelen zachwyt, jedzenie pyszne, ekipa tez byla ok. Moze to kwestia wlasnie ekipy bo firma w jednym czasie organizuje wiele imprez. Druga sprawa to ludziom nie dogodzi, a gen przypadek zvzepsutymi ciastkami jak tu ktos napisal to jezeli to prawda to rzeczywiście rekompensata za taka wpadkę byc powinna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My korzystaliśmy z usług firmy Catering Arts i mieliśmy naprawdę pyszne jedzenie na weselu. A furorę zrobil wiejski stół w kształcie wozu. Mięsa były świetnie przyrządzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Catrein Pol-Trans, dobre jedzenie i smaczne, meni do ustalenia i porcje nie sa małe ale takie akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić katering Pol-Trans, bardzo dobre jedzenie, obsługa, po za tym bez problemowo możesz ustalić co chcesz mieć do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do pol-trans to tutaj się w 100% zgodzę - bardzo dobry catering. Jedna z lepszych firm w tej dziedzinie z jakimi miałam styczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem na wesele najlepiej wynajac jakas sale, nie sam catering, ogarnelismy sobie wesele w sali Venge, swietna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie jeden z lepszych Cateringow jak narazie to Arts, dziala na terenie przede wszystkim malopolski i slaska, ale jest to dosc duza firma, i obsluguje duze imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×