Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie żoncia

DEKORACJA DOMU PANNY MŁODEJ-jaką mieliście???

Polecane posty

Gość prawie żoncia

Zastanawiam się nad dekoracja domu, ale nie chce takich zwykłych balonów, z których w czasie ładnej pogody pozostają tylko flaki. Moj dom wygląda mniej więcej tak http://www.muratordom.pl/zdjecia/maly_tani_w_stanislawowie_zaj.jpg z ta różnica, że wejście jest po boku ganka, a nie w środku i jest taka ładna poręcz, może tylko ją udekorować? Niestety nie znalazłam żadnym przykładowych dekoracji domu w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie żoncia
naucz się czytać. Nie interesuje mnie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsds
ja tez mam porecz-a moze tak tlyko owinac tiulem porecz? i puscic luzem jeden koniec? bo ogrod ma kwiaty to po co dekorowac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie żoncia
nikt nie wie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie żoncia
a moze kupic stringi i je poprzyklejać coby powiewały na wietrze i powyrywać włosy lonowe moje i mojego pumpuńsia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasssiaaa19
moja siostra miała -wstązke owiniętą wokół poręczy , i ładną dekorację (skrzydelkowe serca) na dzwiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aann//
No cholera jasna!!! dziewczyna sie kulturalnie pyta a tu jakis burak musi nawyzywac....eh szkoda gadac. Ja tez sie zastanawiałam nad dekoracją, rowniez mam ogród. Mój dom nie ma poreczy ze schodami tylko takie 2 filary z przodu. Widziałam kiedys cos takiego: taka tablica z napisem "dom panny młodej" zawieszona nad drzwiami i ozdobiona jakims poupinanym materiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aann//
mój pierwszy mąz uważa ze mozna by przypiąć szarfę w kolorze zloto-szarym, ale moj drugi mąz uważa ze lepiej kupić takie małe haczyki , wbić je w te filary i porozciągać nitki na ktore nawleczone byłyby kwiaty, natomiast mój przyszły maż mówi ze nie wie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie żoncia
niestety nigdzie w internecie nie mogę znaleźć przykładowych zdjęć dekoracji :( Może znacie jakas stronke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszeczek
ojej..dekorujcie jak wam sie podoba wedlug swojego gustu upodoban?ja np.mam duzy taras z piekna ozdobna barierka z drzewa i schody do ogrodu przy ktorych rowniez jest drewniana barierka dosyc dluga bo schodkow jest z 15 .i robilam to tak organtyna w dwuch kolorach zalezy jakie kolory beda przewodnie ja mialam wszystko pod kolor organtyna biala i zlota te same mialam na aucie.Porecz byla cala owinieta na przemian biala to zlota organtyna gdzie niegdzie wpiete po trzy balony tak w kupce balony rowniez pod kolor zloty,bialy i krem.Moja tesciowa zrobila nam bo ma tam jakies zdolnosci do takich pierdulek wieniec na okolo drzwi z galazek swierka,iglaka i jeszcze jakiegos ozdobnego krzewu do tego przypiete mialam roze w kupce tez w czech kolorach najwiekrza byla biala srednia kremowa i mala cos od zlota bo trudno bylo dostac no a na gorze przymocowana kokarda z bialej organtyny z dlugimi ogonami po obydwuch stronach.No i jeszcze ogrodzenie to tez po trzy balony i gdzie niegdzie organtyna maz mial tez tak tylko bez poreczy bo nie ma ale za to mial luk z balonow tez fajnie wyglada:)powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam 5 małych bukiecików sztucznych kwiatków, białych, i białą wstążką poprzywiązywałam je do balustrady, co kawałek. Między tymi bukiecikami dałam białe tiulowe kokardy, plus jedną na drzwi. Cała kolorystyka była biało-zielona, co fajnie wyglądało na wiosnę:) Nie było zadnych balonów ani wstążek z bibuły na płocie czy na bramie, po co mam się całej wsi chwalić, że się chajtam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszeczek
jak sasiedzi sie chwala to czemu ty nie mozesz,a niech widza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadnej nie miałam
! Bo wbrew wszelkim zwyczajom oboje z obecnym mężem wychodziliśmy razem z jego domu. Babcie i ciotki były załamane, tym bardziej, że w domu byliśmy tylko z rodzicami i świadkami, a dla nas było tak po prostu wygodniej i praktyczniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam na plocie takie wianki duze ktore uplotlam z poobciananych tuji w srodku byly lilie i wisialy na takich wstegach pieknie to wygladalo - balony sa na poltenabend czyli na czaskanie, na wesele to kicz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesciara*
princessaa ja mieszkam tez w bloku i bede miala udekorowane wejscie do bloku i przed drzwiami do domu,bedzie kilka dekoracji,bez przesady ale podoba mi sie jak cos delikatnie "mowi"innym,ze jest wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange red
ale beznadziejne te wasze dekoracje ja bym w zyciu jakis wiankow nie powiesila bleheeeeee.....:P juz leprze te balony i tiul !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina0910
Myślę ze wystrój balonami,wstążkami itp.zależy od gustu każdej z nas...i nie jest to żadną wiochą-czasem domy na wsi są ładniej przyozdobione od tych z miast-nikogo tu nie obrażając...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodunia434
ja miałam porobione w bramach i na barierkach pałąki na których wisiały balony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko wpisz sobie w googlach dekoracje bramy weselnej tam wyskoczą zdjęcia z różnych strojeń, jeżeli chodzi o łuk nad bramą ostatnio stały się modne owijanie tiulem półkola i wpięcie w niego kwiatów, już mało kto stroi tzw "koroną z choiny" myślę, że wiesz o co mi chodzi :) a z jakiej części PL jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawczyni_
ja miałam prostą, minimalistyczną dekorację - dodatki wykupiłam w decorto.pl świetny sklep, w ogóle praktycnzie całą kuchnie wyposażyłam rzeczami zakupionymi w tym sklepie... świetne rzeczy do nowoczesnych wnętrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoratorka123
polecam dekoracje ze strony www.nicehome.pl bardzo fajny styl: meble shabby chic i inne, generalnie jak ktos lubi styl prowansalski to jak najbardziej zachecam do wejscia na ich strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dekoracja domu bedzie wygladała nastepująco a wiec przy wejsciu dookoła drzwi bedzie miały atłas a w rogach bedą kwiaty tez a atłasu i na srodku bedzie plakat z napisem SERDECZNIE WITAMY PANA MŁODEGO I GOSCI WESELNYCH porecz bedzie rowniez udekorowana białym atłasem z małymi kwiatami a na koncu schodow bedzie brama tez z atłasu z droga do limuzyny bo bedziemy nia jechac i musze przejsc przez chodnik to bedzie czerwony dywan a po bokach beda roze ecru w stojakch przez cały srodek za to brama bedzie udekorowana białym atłasem i kwiaatami te same co nad wejsciem ( zastanawialusmy sie nad balonami ale balony moga popekach itd) takze taka dekoracja jako my bedziemy miec bedzie w sam raz na slub haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie zamówić obraz na płótnie ze wspólnego zdjęcia. My zamawialiśmy u DCN Gallery, w największym rozmiarze i zawieśiliśmy na ścianie domu. Wyglądało to naprawdę super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrusy, firanki itp. Do udekorowania Domu na czas wesela zamawiałam u www.mesa.biz.pl Mają również szeroki wybór dekoracji do sypialni. Tkaniny są trwałe i po ślubie używałam je jeszcze nie raz. Polecam każdemu, kto chce ładnie udekorować swój dom, hotel lub restauracjie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×