Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Belleteyn_

Dekorator/ka - woj. świętokrzyskie - ma ktoś namiary?

Polecane posty

Poszukuję firmy dekoratorskiej, która zajęłaby się dekoracją kościoła. Chodzi mi o woj. świętokrzyskie a przede wszystkim Ostrowiec Św. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ spróbuj w kwiaciarni Tara koło lodziarni Zarzyckiego, włascicielka nam dekorowała salę weselną - świetnie wyglądało, koscioła nie dekorowaliśmy, chyba tylko kwiaty siostrze zakonnej podrzucilismy rano i ona jakoś to poukładała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ta kwiaciarnia - bo jakoś nie orientuję się gdzie jest lodziarnia Zarzyckiego? Na słonku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym razie ja polecam tą kwiaciarnię zamawiałam tam kwiaty dla siebie i swiadkowej, dla rodziców, dekoracje samochodu i dekorację sali i byłam bardzo zadowolona. W którym kosciele masz mieć slub i w której sali? Pytam tak z czystej ciekawości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale poza dekoracją kwiatową ta pani robiła wam też wszystko inne? Tzn. nie zamawialiście u niej jedynie kwiatów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wszystko inne też, ubierała nawet sama samochód i salę, ja miałam ślub w sierpniu i wymazyłam sobie dekorację z jarzębiny i tak miałam ozdobione filary,. Myślę, ze zapytaj ją co i jak, babka jest do dogadania, tylko chodzi o włascicielkę, bo pracownice się tym nie zajmują. Aha ona jest dość oblegana, wiec lepiej porozmawiac wcześniej. Byłam kiedyś na weselu w panoramie, podobało mi się nawet, tylko własciciele trochę cwaniaczkuja, liczą jakieś zbite talerze (niewiadomo przez kogo), lustra i wyłączają od razu klime. Trzeba ich przypilnowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, bo ja nienawidze balonów i uparłam się, ze ma nie być ani jednego tak samo przed domem, dlatego mi zalezało, zeby ktoś to gustownie zrobił, bez balonów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Znalazłam ogłoszenie o dekoracji kościoła i myślę, że pewnie jest za późno, ale zapytać mogę : czy potrzebujesz jeszcze dekoratorki? Bo tak się składa, że ja dekoruję kościoły i bez problemu mogę to dla Ciebie zrobić - tanio! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pegi-felek
do Asi Ja tez potrzebuję kogoś do dekoracji kościoła i sali woj.Świętokrzyskie - skarżysko-kam.Możesz mi dać do siebie namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam nadzieje ze moja informacja dotarła do pegi - felek! Jesli nie to proszę o wiadomość na forum, bo w sumie to ja też nie mam jak się z panią skontaktować ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artis Perfecta
Witam, firma Artis Perfecta zajumuje się dekoracją sal weselnych, samochodów oraz dekoracjami na inne okazje. Zapraszam tel. 519 469 996 mail: kontakt@artisperfecta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987jagoda
Witam. Potrzebuje dekoratora na 23 Maja woj. Świętokrzyskie a dokładnie Starachowice. Bardzo proszę o jakieś namiary z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecamy Państwu niepowtarzalne auto NESTOR BARON do ślubu i na inne okazje. Samochód jest 5 osobowy, posiada skórzaną tapicerkę, felgi szprychowe oraz liczne elementy chromowane. Składany dach i ogrzewanie umożliwiają komfortową przejażdżkę również w czasie niepogody. Przejazd tym samochodem sprawi, że Państwa uroczystość pozostanie na długo w pamięci uczestników. Zajmuję się też Fotografią Ślubną za połączenie usługi fotograficznej z usługą wynajęciem samochodu RABAT 200 złotych moje zdjęcia można zobaczyć na http://fotografdurlik.kielce.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SisWeddings
Witam, jesteśmy nową firmą, która zajmuje się dekorowaniem sal weselnych oraz Kościołów na czas uroczystości ślubnych i komunijnych oraz innych. Nasza oferta jest bardzo bogata i ciągle ją rozbudowujemy. Polecamy dekorację świałtem, kurtynę, fotościanę, dekorację kwiatami, świecami i wiele innych. Ciągle budujemy naszą ofertę, dlatego w roku 2015 obowiązuje 10% rabatu na terenie Ostrowca Św. i najbliższych okolic:) pozostajemy otwarci na Państwa propozycje. tel. 509 450 473

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia123 czy nadal zajmujesz sie dekorowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kościołów raczej nie dekorują, ale jeśli chodzi o dekorację sali to polecam www.strefaled.com Dekorują światłem ledowym. Byli u nas we wrześniu i byliśmy bardzo zadowoleni. Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się przeprowadzilam ze swietokrzyskeigo do dolnośląskiego i powiem, że tu oferta dekoratorów jest o wiele szersza, więc trudniej wybrać. http://artecubo.pl/ ta firma jest sprawdzona i doskonała w tym co robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×