Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Belleteyn_

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Belleteyn_

  JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

  Jak zjawi się Yza to może coś poradzi bo ona tam rządzi ;). Ja nie potrzebowałam żadnego klucza... Pamiętam tylko, że miałam kłopoty przez używanie dodatku AdBlock do Firefoxa.
 2. Belleteyn_

  JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

  http://allegro.pl/item915350142_sn_battlestar_kurtka_ok_92_98_graphit_nowosc.html Taką chyba kupię chrześnikowi - boska, nie?
 3. Belleteyn_

  JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

  Moje gg :6509919.
 4. Belleteyn_

  JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

  Imili - powiem tak - ciuszki śliczne, ale ja (wiem z autopsji bo kupowalam dla chrzesniaka) potrafie takie w ciucholandzie wygrzebac za 1/2 tej ceny co na Allegro. Aż szkoda, że nie jestem w Lublinie - bo tam mam obczajone lumpeksy - to bym ci udowodniła :).
 5. Belleteyn_

  DAŁAM ZA MAŁO W KOPERCIE

  Naprawdę, ciężko mi w to uwierzyć - zbieram właśnie szczękę z podłogi. Może to i dla Was lepiej, że kontakty się ograniczą?? A Twój mąż zamiast stwierdzić, że wkopercie było tyle ile chciał dać to dołożył - o jeżu!!
 6. Belleteyn_

  JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

  http://allegro.pl/item914723138_jagoda_lesna_suszona_bio_50g_jagody_ekologiczne.html
 7. Belleteyn_

  JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

  Ja jagody widziałam w ajkimś markecie w postaci takiego "kompotu" - tzn. owoce w soku.
 8. Ja za zabytkowe z 50 km dojazdu w jedną stronę dalam 600 zl - a za że tak powiem "ogólnodostępne" a pewno bym 1000 nie dała!
 9. Nie mam w rodzinie nikogo, kto jeździlby zabytkowym autem - a takie własnie mi się zamarzyło. Zaoszczędziwszy na czym innym (manicure, buty, paznokcie itp.) wydałam to na auto - bo takie było moje marzenie i wcale nie żałuję!
 10. Belleteyn_

  JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

  http://www.mmlublin.pl/14593/2010/2/15/lublin-fatalne-warunki-na-drogach-i-chodnikach-zdjecia?category=news Tu są fotki, na których widać jak "super" jest.
 11. Belleteyn_

  JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

  Jeszcze jestem w Lublinie, małż specjalnie dla mnie wziął wolny dzień no i znajomi nas zaprosili na OStatki- więc jeszcze nie próbowałam. Ale on duży chłop jest i wątpię. :D U nas napadało tego śniegu jak głupie - z pół metra spadło, miasto sparaliżowane, nic nie poodśnieżane, jeździ się w takich "Tunelach" - m.in. dlatego też zdecydowałam się zostać. Nic mnie nie goni a nie uśmiecha mi się stać gdzieś w polu w pociągu ileś godzin. A jak tam w ogóle samopoczucie Kala?
 12. Belleteyn_

  JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

  Do mnie Kala dodzwoniła się jako do pierwszej, ale że właśnie byłam na dworcu i miałam wsiadać do pociągu no to nic nie mogłam napisać. Teraz się pławię w małżeńskim szczęsciu ;) - aż żal odjeżdżać :(.
 13. Belleteyn_

  JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

  Ja pewnie powinnam być specjalistką :D. Na pewno powinnaś jeść dużo mięsa, pełnotłustej śmietany itp.
 14. Belleteyn_

  JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

  Tak se myślałam i myślałam - i zdecydowałam się pojechać jutro :P.
 15. Belleteyn_

  JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

  Trzymamy kciuki! A teraz to powinnaś zapomnieć o komisji i skupić się na zabiegu i późniejszej rekonwalescencji - dobre podjeście pomaga szybciej wyzdrowieć. Ślę dobre fluidy! Ja odliczam dni do mojego wyjazdu - może to i śmieszne, ale strasznie się stęskniłam. Jadę w piątek i robię niespodziankę - jedno co mi przyszlo do glowy to żebyśmy się nie minęli w pociągach, gdy on się zdecyduje mnie zaskoczyć - ale wątpię.
×