Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ślubniczka 2012

do tych co mają\mieli fontannę czekoladową

Polecane posty

Gość nie wiem czy to pasuje
ale ja jakbym byla na weselu i bylaby taka fontanna to napewno bym sprobowala :) ale nie wiem co inni goscie na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie napewno będzie to super atrakcja dla dzieciaków bo na naszym weselu bedzie spora liczba dzieci, tylko nie wiem jaką czekoladę kupić, czy białą czy czarną (mleczna) Milkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy to pasuje
szczerze to ja lubie i biala i mleczna zdecyduj z mezem ktora wy bardziej lubicie ale generalnie nie znam osoby ktora nie lubi mlecznej czekolady a znam natomiast takie osoby ktore bialej nie lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyy................
Autorko będziesz miała biegającą zgraje dzieciaków umazanych czekoladą. Dzieciaki będą wtykać tam brudne łaska i brudzić wszystko dookoła. Wymażą swoich rodziców który nie będą mogli się pobawić bo będą musieli pilnować dzieciaków, wymażą sale i na końcu Ciebie i Twoją białą sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli 2kg Milki mlecznej, mąż powiedział ze biała jest bardziej słodsza, ja znów ze biała to tak nie brudzi jak czarna, to nie jest wielka fontanna tylko malutka domowa, moze jeszcze ktoś doradzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na weselu, na którym była taka fontanna. Fajny dodatek, z tych wszystkich "udziwnień" Państwa Młodych, ale ja bym sobie darowała, bo to duży koszt, szkoda kasy na coś takiego. Ale w sumie nie o to było pytanie :P A nie trzeba zamówić jakiejś specjalnej czekolady do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam koszt tylko czekolady bo fontannę mam, patrzyłam na allegro za czekoladą do fontann, opisie jest całkowicie to samo, a nawet rzadko jest ta czekolada z niemiec, fakt czekolada niemiecka jest całkowicie inna niż w Polsce, dlatego w podobie jest do Milki,do fontann musi być w małyck krążkach lub grubo starta, a przecież moge to samo zrobić w domu właśnie stąd moje pytanie do tych którzy mieli lub bedą mieć --jaka czekolada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto ją będzie obsługiwał? Przecież trzeba ją specjalnie przygotować... Mi się wydaje, że powinniście kupić taką spacjalną, tylko do tego przeznaczoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież my mamy do tego przeznaczoną, a obsługa?? to trzeba tylko właczyc,zawsze można kelnerom powiedzieć żeby doglądali, już próbowaliśmy w domu, tylko mieliśmy za mało czekolady,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie jest życie...
Ja miałam na swoim weselu taką fontannę i kupowaliśmy do niej zwykłą czekoladę mleczną Milka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie jest życie...
Wiesz co ja nie wiem bo to robiła sobie kucharka:) Nie wnikałam w to:P Ale pamiętam że ona sama nam mówiła żeby kupić mleczną Milke bo jest najlepsza do fontanny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie mleczek
lepsza mleczna ale 2kg to malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę zeby było 2kg mało,to jest 20czekolad po 100g, bo to ma być na chwilę a nie na całe wesele, bo rzeczywiscie dzieciaki będą całe w czekoladzie, dzieciaki i cała reszta, a ja mam taką małą na kilogram czy 1,5 juz nie pamiętam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taką zwykłą mała i jak robię to potrzebuję do tego 2 czekolady. Do tego jeszcze śmietana itd. Szkoda chrzanienia. Więc moim zdaniem 20 to za mało... Jestem za tym, żeby kupić przeznaczoną do tego w proszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada do fontanny to tak zwana czekolada spożywcza czyli do rostapiania do ciast itd. Najlepiej jest taka kupic w Lidl maja mleczne i gorzkie. Najlepsza byłaby czekolada belgijska, ale ta napewno jest w Polsce droga, do tego szaszlyki z truskawek oraz gofry tak jak w Belgii i myśle ze gościom się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas właśnie mieliśmy czekoladową fontannę i to była mniej więcej taka sama atrakcja jak tort. Kelnerki wwoziły ją na stoliku na kółkach i kto chciał podchodził, obsługa nakładala co sobie kto życzył na talerzyk i żadnego biegania ani paprania rękami nie było :) Myślałam o tym żeby ja zostawić na cały czas, ale zrezygnowałam ze względu na to że były dzieci i uznałam ze to będzie tylko kłopot dla rodziców. Co do czekolady to u nas była milka w proszku i to kosztowało 400 zł, tzn cała ta fontanna z czekoladą i obsługą w cenniku jest wyceniona na 400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat jestem przeciwnikiem tych fontan ale tu nie o mnie:) jesli chcesz wybierac miedzy biala, a mleczna to proponuje leczna. tak na prawde biala to nie czekolada tylko wyrob czekolado podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna01443
ja przed chwilą kupiłam fontannę, czekoladę za waszymi radami kupię normalną w tabliczkach i pokrusze. Ja na swoim weselu chce zrobić osobny stój z kolorowymi alkoholami, owocami i postawie tam też fontannę- tak dla urozmaicenia. Jeżeli zaczną sie jakieś problemy to poporostu poprosze obsługe o wyniesienie jej. Na weselu nie musi byc, bardziej mi zależy na poprawinach, bo wtedy będzie najwięcej dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli czekolade
to tylko mleczna ;) ja lubie biala, ale wiekszosc osob za nia nie przepada niestety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×