Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotka222

ile czasu przed slubem powinno sie kupic obraczki?

Polecane posty

Gość kotka222

jak myslicie/ 2 miesiace przed starczy? bo na forum dziewczyny pisza ze maja slub za pol roku a juz maja obraczki... to ja jestem ladnie do tylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
jejku nikt nie odpowie , a zawsze tyle panien mlodych tu dyskutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimum miesiąc. dzisiaj byłam u jubilera i mi pani powiedziała, że czas oczekiwania wynosi 4-6 tygodni. ja mam wesele w sierpniu i na dniach planujemy kupić, głównie z powodu rosnących cen złota :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zaczeliśmy się rozglądać- w zależności od salonu/jubilera od tygodnia do 3 miesięcy (!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katowiczanka, żebyś tylko nie miałam problemu w środku lata z założeniem obrączki na palec, bo one (palce, nie obrączki) latem każdemu trochę puchną.. mogłaby być całkiem zabawna scena przed ołtarzem ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina --> piękne zdjęcie by było jak się mocujemy z obrączkami :D a tak poważnie to będę robić na miarę zaręczynowego ;) on teraz jest za luźny, ale w czasie upałów pasuje. narzeczony też zrobi sobie większą o rozmiar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katowiczankaaa - cały rozmiar to nie za dużo? Może pół? Ja też mam troszke większą i latem wydawało mi się, że powiekszyłam za mało, ale teraz jak znalazł. I powiększyłam o pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może rzeczywiście przesadziłam z tym całym rozmiarem. pół wystarczy. zresztą liczę na fachową poradę jubilera - mojej znajomej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie - my też zdaliśmy się na Panią u której zamawialiśmy obraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×