Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki macie wybrany kolor badz motyw przewodni slubu i wesela?

Polecane posty

Gość gość

Bo ja caly czas sie zastanawiam.Nie umiem sie zdecydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam, uważam że to totalna bzdura, szukanie dziury w całym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu bzdura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
delikatny róż i nie żadna bzdura tylko ciekawy akcent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naszym będzie kolor żółty, bo po ślubie będę nazywała się Żółkowska i stwierdziliśmy, że to nawet zabawne, więc będę miała wiązankę z żółtych kwiatów, pan młody takiż stroik przy marynarce, takim kolorem będzie przystrojony pokój do błogosławieństwa, auto i kościół oraz sala weselna w restauracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz od dawna chodzi mi po glowie biel i tylko biel. Klasyczna elegancja. Choc nie powiem bo kolor fuksji czy pudrowy roz badz zielen w kolorze zielonego jabluszka tez mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pudrowy róż jest super to będzie mój kolorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pudrowy róż jest super to będzie mój kolorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma miala czerwien. Mi sie ten kolor srednio podoba bo taki kolor dosc dominujacy,rzucajacy sie w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głęboki fiolet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to zima czy tez w lecie, poznasz k**** po fiolecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas motywem przewodnim bedzie sredniowiecze. Bede miala suknie w takim stylu, wianek z kwiatow na glowie, takie tez mamy obraczki, stylizowane na sredniowieczne, robione na zamowienie. Nie bedzie wesela, tylko obiad w restauracji dla rodziny i przyjaciol. W menu m.in takie dania jak pstrąg nadziewany orzechami laskowymi, wołowina w kwaśnym sosie czy szaszłyk z jagnięciny w trzech sosach. Ale nie bedziemy jesc rekoma jak to bylo w sredniowieczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeju macie oryginalne I nietuzinkowe menu :) Ja mimo wszystko stawiam na oklepane badz smaczne i tradycyjne menu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ide w lipcu na wesele, ktorego motto brzmi: Ameryka :D Bedzie orszak druhen i drużbów, biala altanka przystrojona kwiatami, w ktorej mlodzi zloza przysiege. Swiadek ma wstac i wyglosic mowe przy stole. Bedzie dziewczynka sypiaca kwiatki i chlopczyk niosacy obraczki na poduszce. Panna mloda bedzie rzucala bukietem slubnym, a nie welonem. Bedzie cadillak... Juz sie nie moge doczekac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz sie spotykam w sumie to z tematem na weselu AMERYKA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja juz slyszalam o weselu w stylu amerykanskim, ale jeszcze na takim nie bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kolory przewodnie to turkusowy i koralowy:) Inspiracji najłatwiej poszukać na zagranicznych portalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pomaranczem tez ladnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sasanka, daj linka do Twoich inspiracji, bo wydaje mi sie to interesujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miała teraz brać ślub i to wszystko planować to zrobiła bym albo imprezę tematyczną albo klasyczną biel ozdobiła bym fukscją, fioletem lub zielenią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie zastanawiam nad kolorem przewodnim. Będę miała bukiet w kolorach pastelowych, ozdoby też więc samo przez sie wyjdzie kolor przewodni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak rozumiem,ze suma sumaru wyjdzie kolor przewodni ale niektorzy wiesz wybieraja sobie kolor np. w bukiecie czerwien a pozniej pod ten kolor tez dobieraja zaproszenia,winietki,zawieszki na alkohol lub mloda ma kolorowe buty w tym kolorze itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja właśnie na przewodni biorę pastelowy róż i takie będą buty bukiet i kwiatek we włosach a także kwiatek dla Pana młodego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia gustu, mi się nie chciałoby w coś takiego bawić :P Dla mnie w sumie to bez różnicy czy ktoś ma kolor przewodni czy nie :P Na weselu brata ciotecznego był kolor przewodni ale dowiedziałam się o tym dopiero po weselu. Nawet na to uwagi nie zwróciłam :P Ostatnio zapraszając koleżankę zapytała mnie czy pudrowy róż to nasz kolor przewodni bo na zaproszeniu była wstążka w takim kolorze- odpowiedziałam, że nie. Że to przypadek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie biel nie chce kwiatow w innych kolorach pozostale rzeczy jak zaproszenia ,winietki itp, tez w tym kolorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chodzi o roz pudrowy lub fuksja np.w bukiecie podoba mi sie ale ogolnie ja bym sobie rozu nie wziela bo kojarzy mi sie z mala dziewczynka :/ mimo wszystko taki troche kicz jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma swój gust ja nie mówię że wszystko w różu tylko delikatne dodatki kwiaty cieniowane np róż delikatny z ciemniejszym i bielą bardzo ładnie to wygląda to nie musi być taki słodki róż tylko taki delikatny przyjemny dla oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to taki tak :) ale chodzi mi o taki posredni czyli nie za delikatny i nie za ciemny - taki posredni mi sie nie podoba jak kolor dla lalki Barbie bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiadomo nie taki w kolorach heloo kitty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×