Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buty buty buty

Jakie buty do ślubu?? Nie chcę tych typowo ślubnych...

Polecane posty

Gość buty buty buty

Bo po 1 nie chcę wydawać ponad stówy na buty, które założę raz A po 2 wolę wsuwane czółenka i mam dylemat :( http://allegro.pl/item541323480_srebrne_szare_retro_buty_czolenka_satyna_37_3995.html co myslicie o takich i np. srebrny naszyjnik?czy buty mocno widac spod sukni? fason by pasowal do mojej sukni, tylko ze ona ma kolor perły, nie jest ani biała ani ecru i nie wiem jak by to wygladalo? czy ktoras z was zdecydowala sie na takie połączenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty buty buty
wszelkie komentarze i sugestie mile widziane, oby kulturalnie dawajcie za i przeciw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sshdhdu
ładne, ale rzeczywiście podeszwa nieładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie karolajna
proponuje glany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze moze byc:) Musialabys jednak najpierw przymierzyc z chocby wypozyczonymi ze sklepu butami w takim kolorze. fason jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty buty buty
no mi tez te podeszwy troche nie pasują, ale chyba czarne do jasnej sukni by tez nie pasowały hm co myslicie o załozeniu innych butow niz typowo slubne? ( nie chodzi mi koniecznie o te z linka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty buty buty
wlasnie taki obcas jest stabilny, mam kilka par butow z podobnym i chodzi sie super, lepiej niz w szpilach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty buty buty
no a ja mam problem bo suknia ani nie biała ani nie ecru i co ja mam zrobic? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym możesz sobie kupić obojętnie jakie buty, niekoniecznie z kolekcji "ślubnej". najważniejsze, żeby się Tobie podobały i pasowały do sukienki. akurat te srebrne mi się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty buty buty
wiem, wiem, wiem ale co zrobic to nie mam pojęcia, wiec pytam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fd
ładne, ale podeszwa okropna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka 13
Porzadne buty maja kolor podeszwy taki sam jak buty (nie wazne, czy slubne, czy nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie miałam tych typowo ślubnych bo wedlug mnie sa okropne...mialam sukienke ecru i w takim tez odcieniu piekne szpilki na wysokim ( 10 cm) obcasie..:) Czułam sie w nich bosko...buty to podstawa...tylko pochodz w nich troche zanim wlozysz na slub bo potem mozesz plakac ..:)Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka takie buty to chyba
tylko od versace :O nie mam zadnych butow oprocz czarnych w ktorych podeszwa ma kolor buta :O i sorry np zolte buty i zolta podewszwa to dopiero komicznie by wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam podeszwy w takim kolorze i jakoś wyglądało dobrze, nikt mi pod suknię nie zaglądał:-D To jest normalny kolor przy białych skórkowych butach jak moje, nie wyobrażam sobie jakiejś białej plastikowej podeszwy, czy czarnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty buty buty
własnie hmm- pomyslalam, ze jak stane w tych butach to podeszwa bedzie przycisnieta do ziemi i nie bedzie jej widac, ale fleki wygladaja troche obrzydliwie :( super są buty typu peep toe, ale przeciez musze miec rajstopy a to chyba by zle wygladalo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka 13
Moze nie jasno sie wyrazilam, nie mialam na mysli butow czerwonych itp tylko takie w kolorach, ktore moglby byc do slubu, a slubne nie musza byc. Ja mialam naprawde niedrogie buty za ok. 100zl, w kolorze szampana (taka byla kiecka). Pierwsze co mi powiedziala dziewczyna, ktora doradzala mi z suknia slubna w salonie i z dodtkaami, to bylo, ze podeszwa nie moze byc ciemniejsza od buta, brzydko to wyglada...I nie trzeba placic za takie buty duzo, naprawde. Wystarczy poszukac. Moje po weselu dostala ode mnie znajoma razem z moja suknia, wyczyscila i poszla w nich do slubu. Buty sie dobrze trzymaly, nic sie nie rozwalilo i ladnie wygladaly. Nie trzeba wydawac fortuny na nic porzadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaka ja
Faktycznie te z siódmego rzędu są śliczne :) Tylko szkoda ze są bez palców, uważam że do ślubu powinno się iść w pełnych butach, wiesz mając pończochy może to śmiesznie wyglądać, a w gołych nogach do ślubu to raczej nie pasuje. Ale ogólnie są śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam dylemat z butami :( nie chcę wydawać kasy na "tradycyjne" buty które założe raz i nie będę potem miała co z nimi zrobić. buty muszę mieć białe - i co teraz? tak przeglądam mnóstwo butów na necie i jakoś nic nie mogę znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty buty buty
dziubas witaj w klubie :( ja mam wesele w czerwcu, więc może na wiosnę będzie więcej modeli, więcej kolorów, może zdążę coś wybrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpleday
no właśnie a czy buty ślubne muszą być satynowe? Czy nie mogą być skórzane? Chciałabym skórzane białe buty t-strap na słupku, wtedy można je jeszcze wykorzystać przy dobrej stylizacji...Ewentualnie zwykłe białe pantofle, też na słupku, z okrągłym noskiem, klasyczne, kryte palce. Ale też skórzane- a wszędzie widzę te satynowe buty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co do ponczoch sa takie bezszwowe.... nie widze problemu.... i jak dla mnie dziwne myslenie ze musza byc zakryte..tez tak mi kazdy mowil zanim kupilam a potem nagle im sie odmienilo jak swoje zakupilam i pokazalam... nie wierze w dziwne przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpleday
ja chcę kryte- bo lepiej mi się stopa wtedy trzyma :) Mam długie paluchy u stóp :D Drugi palec jest dłuższy od wielkiego palucha i zawsze wyjeżdza mi z takich butów- dlatego chcę kryte- w przesądy nie wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę mieć skórzane. nigdy nie podobały mi się buty satynowe :P poza tym chce potem w nich jeszcze pochodzić, a satyna się szybciej niższy niż skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×