Odpowiedz na ten temat

jakie macie najlepsze wspomnienia ze ślubu albo wesela

• gość 2013.11.05 [12:53]
    niekoniecznie ze swojego oczko.gif
  • gość 2013.11.05 [13:04]
    Długo by opowiadać usmiech.gif w końcu mogą to czytać dzieci usmiech.gif
  • anetka321 2013.11.05 [14:02]
    typowe wiejskie wesele. jak przyjechaliśmy to od razu chciałam uciekać jak to wszystko zobaczyłam... ale zostaliśmy i nie żałuję dawno się tak nie bawiłam smiech.gif
  • gość 2013.11.05 [14:27]
    mam piękne wspomnienia z pięknego wesela,piękna para młodych,wygladała cudownie,wrześniowy dzień godzina 13,40 ,pan młody przyjechał po pannę młodą,zaświeciło słonko i było pięknie,pojechaliśmy do koscioła ,kosciół delikatnie obstrojony,para młodych poczekała aż wszyscy wejdą i staneli na swoich miejscach,skrzypaczka grała na krzypcac,rodzice bardzo wzruszeni podczas przysięgi,goście wyszli z koscioła a potem wyszła para młodych,koledzy strzelili płatkami róż i było to fajne ,pojechaliśmy na salę ,sala piękna ,zespół już czekał ,podano obiad,deser ,kawa i ciasto,para młoda zatańczyła pierwszy taniec,walc wiedeński ,to było coś pięknego,jak oni pięknie tańczyli,potem tort wspaniały tort czekoladowy z wiśniami i bita śmietaną,była też fontanna czekoladowa i miała wziecie,był też wspaniały pokaz barmański ,dwóch młodych barmanów wywijało butelkami ,super to wygladało.Na weselu byli goście z Włoch,para młodych zamówiła dla nich ,,sono italiano,, zespół super zagrał ,Włosi byli bardzo wzruszeni.Niestety godzina 5 rano i wesele dobiegło końca,piękne ,cudowne wesele,wspaniała sala i pyszne jedzenie,zespół bardzo ładnie sie prezentował i wspaniale grał,goście weselni cały czas byli na parkiecie i cieszylli sie szczęściem pary młodej.Zostały piękne wspomnienia i czekamy na film z wesela i zdjecia
  • gość 2013.11.05 [14:33]
  • gość 2013.11.05 [14:41]
    trochę za dużo tego "piękna" pechowiec.gif może trochę wyrazów bliskoznacznych ?
  • gość 2013.11.05 [14:46]
    nie ma wyrazów bliskoznacznych po prostu wszystko było piękne i cudowne
  • Adelka4 2013.11.05 [14:56]
    Fajna relacja też tu jest http://www.eioba.pl/a/4exb/hollylodz
  • barnej 2013.11.05 [15:02]
    Mnie śluby i wesela uświadamiają zawsze najpiękniejszą rzecz na świecie - jestem singlem usmiech.gif
  • gość 2013.11.05 [15:14]
    kazdy lubi co innego ,moj ideal wesela to:
    -po pierwsze, drugie i trzecie - fajne, wesołe,tańczace twarzystwo
    - dobra muzyka, dla mnie odpadaja wszelkie weselne zespoly, bo zaden nie jest tak dobry , jak oryginalne nagranie swiatowych hitów
    - bez disco polo, majteczek w kropeczki, jestes szalona itd
    - bez cudownych rodzicow i kiczowatych, sztampowych ( dla mnie) podziekowan i zabaw typu jajko przez nogawkę
    - jedzenia i picia nie za duzo, ale eleganckie. Duzy wybór dań wegetariańskich -
    -dobra klimatyzacja
  • gość 2013.11.05 [15:37]
    dla mnie idealne wesele to wesołe tańczące towarzystwo,dużo dań mięsnych,dużo różnych napoi
  • gość 2013.11.05 [15:44]
    na swoim weselu pobodaly mi sie oczepiny te wszystkie zabawy wztruszylo mnie podziekowanie dla rodzicow super mielismy wesele.a z wesel znajomych najbardziej podobalo mi sie gdy moj obecny maz (wtedy jeszcze chlopak)to bylo w drugi dzien kolo godz 18moj maz wzial roze i poprosil mnie o reke zespol przestal grac ludzie patrzyli co powiem a ja az poplakalam sie i zgodzilam sie to bylo super wesele chociaz przed wogole niemialam ochoty tam iscusmiech.gif
  • gość 2013.11.05 [18:41]
    Strasznie mnie drażni oświadczanie się u kogoś na weselu. Nie jestem jeszcze nawet narzeczoną ale w życiu nie chciałabym żeby mój chłopak wykręcił taki numer młodej parze. To ich dzień! I na prawdę mało oryginalny pomysł na zaręczyny.
  • gość 2013.11.05 [21:22]
    mi sie to też nie podoba ,bo chłopak nie zdaje sobie sprawy ze wszystkich świadków zaręczyn trzeba zaprosić na wesele
  • gość 2013.11.06 [12:26]
    a tego nie wiedziałam że świadków zaręczyn trzeba zaprosić na wesele.
  • gość 2014.03.12 [15:07]
    Moje najlepsze wspomnienia? Taniec******erwszy i ostatni. MDM Foto zrobiło nam film, który wygląda ładnie, estetycznie i atrakcyjnie, ale przede wszystkim sprawia on, że chętnie wracamy do tego dnia. To dla nas przyjemność oczko.gif
  • gość 2014.03.12 [15:11]
    idealne wesele to to na ktore nie poszlam- nie lubie slubow i wesel, dla mnie te wszystkie zabawy sa zenujace, bylam na kilku ale tylko ze wzgledu na to ze odbywaly sie u bardzo bliskiej rodziny, nie wypadalo nie pojsc
  • gość 2014.03.12 [15:20]
    Idealne wesele, to kiedy pan młody nie odrywał wzroku od swojej ukochanej i potem na każdym zdjęciu było to widać, ze patrzy na nią z zachwytem i miłością, w pewnym momencie podbiegł do niej wziął ją na ręce zaczął się z nią kręcić i wołać: wygrałem! wygrałem!
  • gość 2014.03.12 [23:01]
    zakład wygrał ? "-)
  • gość 2014.03.13 [11:04]
    występ przygotowany dla nas przez gości.
    taka parodia nas samychoczko.gif
    okazało się, że nasi znajomi dogadali się z właścicielami sali i w ramach oczepin zrobili małe show.
    Ubawiliśmy się strasznie, tym bardziej, że nasi znajomi wpisali się w stylizację naszego wesela (było na Zamku Dobra) - język rodem ze średniowiecza, stroje też.
  • gość 2014.05.15 [11:26]
    Ja to mam w pamieci i zawsze bede miala - zabawy weselne, jak wspominam jak wszyscy sie dobrze bawili to az usmiech sie na twarzy pojawia. No i chyba jeszcze pyszne jedzonko, wszystko dzieki wspaniałej kuchni w http://www.zakatek-smaku.pl/ smiech.gif Polecam, naprawde, jak chcecie wesele organizować, to idelne miejsce. Mozna tez sie tam po prostu na obiad wybrac.
  • Iwaa K 2014.06.09 [13:01]
    Dla mnie najpiękniejszym wspomnieniem ze ślubu była przysięga wypowiadana przez męża.Wzruszył się wtedy i miał łzy w oczach ,a później mnie pocałował.
  • gość 2014.07.02 [12:08]
    Przysięga była cudowna, to prawda. Potem jeszcze bardzo dobrze wspominam poczęstunek http://www.klubimpuls.eu/restauracja ,info,1,2.html w tej salce, było bardzo kameralnie, elegancko i smacznie, jak chciałam
  • mortifer 2014.07.08 [12:42]
    Mój ojciec wyzwał od suk matkę, która co dopiero straciła syna w wypadku, potem osikał gości z dachu.
    Właściciel knajpy żalił mi się nie wiedząc, że to był mój ojciec. Odrzekłem, że ma za krótko otwarty interes, bo mało jeszcze widział... a mój ojciec to, nie pierwszy raz tak. [Już nie żyje]
    Forum jest moim grobem
  • gość 2014.08.05 [23:44]
    Ja niedawno byłam na weselu tu http://www.zamekdobra.pl/ i to było najlepsze wesele na jakim byłam. Naprawdę. Super jedzenie, bardzo miła atmosfera, wszystko dopięte na ostatni guzik.
  • gość 2015.10.31 [10:23]
    Najprzyjemniej wspominam typowe góralskie zabawy na moim weselu.
    Restauracja Siuchajsko zapewniła nam super klimat, doskonałe warunki do wesela.
    Było super...
  • gość 2015.11.20 [09:57]
    moje wesele odbylo się w maju w Poniatowej niedaleko lublina, bardzo fajny Hotel slowik z polecenia od wuja, dzieki któremu wiele rzeczy mielismy z glowy – pomogli nam wystroic sale, o menu nie musiałam się martwic bo smakowaliśmy wczesniej tamtejszych dań i było przepysznie
  • gość 2015.11.25 [15:18]
    ja mam super wspomnienia i ze slubu i z wesela, cala rodzina bawila się do białego rana mimo lekkiego stresu na początku w kosciele no i konieczności dbania o wszystkich gosci, w koncu się napilam troche, rozluźniłam i wytańczyłam się, wybawilam;] mielismy wesele w bardzo ladnej Sali w hotelu Izabella, kameralnie ale jednak zaprosiliśmy wszystkie najważniejsze dla nas osoby
  • gość 2015.11.25 [15:28]
    Najlepsze wspomnienia były jeszcze przed ślubem
  • gość 2015.12.09 [12:17]
    Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze!
    Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!
  • MET BUD Konstrukcje Stalowe 2015.12.09 [12:18]
    Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze!
    Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...