Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie macie najlepsze wspomnienia ze ślubu albo wesela

Polecane posty

Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hembran
Ja radzę organizować wesela z transportem. Akurat z mojego punktu widzenia jest to całkowicie niezbędne. Dlaczego? Bo goście mają łatwiej, nie muszą organizować sami transportu, mają wszystko załatwione, nie czeka ich wesele w abstynencji. A przecież w tego typu firmach - http://hemarbus.pl/ takie usługi szczególnie dużo nie kosztują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
restauracja Siuchajsko i prawdziwe góralskie wesele trwające do bialego rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje wesele, mam miłe wspomnienia, wszystko przebiegało zgodnie z scenariuszem, nie było wpadek, ot typowo, dobrze zorganizowane wesele. Byłam za to na innym, wspaniałym weselisku, które z sentymentem będę wspominać po wsze czasy. Czasy studenckie, do rodzinnego domu przyjechałam w czasie wakacji, dowiedziałam się, że nasza szkolna koleżanka z liceum wychodzi za mąż. Ślub bardzo skromny, wesela nie było w planie, jej rodzice stracili pracę, młodsze rodzeństwo jeszcze się uczy. Postanowiliśmy zrobić im niespodziankę, każde z nas, oczywiście przy wsparciu naszych rodziców przygotowało jakieś potrawy, ojciec kolegi zawiózł młodą parę do ślubu, a my i nasi rodzice w tajemnicy przygotowałyśmy salę weselną w dawnym budynku filii szkolnej. Chłopcy zajęli się oprawą muzyczną, dziewczyny oprawą wizualną sali. I całą paczką wprosiliśmy się na wesele. Wesele trwało 2 dni, nasi tatusiowie dostarczyli nam nieco napojów wyskokowych, chociaż ostrzegali, żeby nie pić :D Koleżankę bardzo lubiliśmy i nadal lubimy, z biedy wyszli we dwoje. Dzisiaj, ówcześni państwo młodzi mają dobrze prosperującą firmę i nadal jesteśmy z nimi w dobrych, koleżeńskich kontaktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na weselu był pokaz fajerwerków przed północą. Świetnie się to oglądało a goście byli bardzo zaskoczeni i zadowoleni. Fajerwerki kupiliśmy w www.pirofan.com.pl ponieważ musieliśmy mieć pewność że wszystko się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi atrakcja, słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeju tyle miłych wspomnień mamy z naszego wesela , że szok... :) Sala Sarah zapewniła nam wspaniały dzień:) niezapomniany bez wątpienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam piękne wspomnienia z pięknego wesela,piękna para młodych,wygladała cudownie,wrześniowy dzień godzina 13,40 ,pan młody przyjechał po pannę młodą,zaświeciło słonko i było pięknie,pojechaliśmy do koscioła ,kosciół delikatnie obstrojony,para młodych poczekała aż wszyscy wejdą i staneli na swoich miejscach, a potem wszedł zespół http://kawkamusicband.pl. Grali naprawdę pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula298
my mielismy genialne wesele! do teraz czesto wlaczamy sobie film z niego i wspominamy! Sam slub wiadomo, wzruszajacy, ale wesele bylo pelne smiechu i zabawy! Piekny wystroj, fachowa i przesympatyczna obsluga w hoteliku Złote Runo swietnie zorganizowala wesele i wprowadzila w fantastyczny nastroj. Wielu gosci dziekowalo i mowilo, ze jeszcze na tak swietnym weselu nie bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazaaa33
fotobudka !!! dużo śmiechu i zabawy!! speedfoto podajże , nawet dziadek dobrze się bawił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najlepszym wspomnieniem jest miejsce w ktorym mielsimy wesele - http://sosnowezacisze.pl/ - tam bylo tak pieknie i spokojnie ze do dzis chetnie wracamy na kilka nocy. Wspaniale miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały ten dzień będziemy wspominać do końca życia, bo był NASZ! Pogoda się udała, goście dopisali, zabawa była szalona i trwała do białego rana. Bardzo mi się podobała też zabawa podczas robienia zdjęć z fotobudką. Goście oszaleli, wszyscy mieli ubaw, a teraz wspominamy to szaleństwo, ponieważ stworzyliśmy sobie zabawny album ze zdjęciami. Jeżeli ktoś szuka fotobudki to naprawdę polecam tą https://fotobudek.pl/ u nas się sprawdziła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TykiMik
Najpiękniejsze wspomnienie + wesele? Jest ich parę, ale najbardziej miło wspominam pewien taniec z wtedy nieznaną mi druhną panny młodej. Byłem gościem od strony pana młodego i tak jakby organizatorem. Wybór padł na http://www.hedan.com.pl/wesela/sale-weselne/ .I tak, parę lat po tym tańcu żyjemy sobie razem :D Wszystko było możliwe, dzięki lokalizacji! Jak mi później powiedziała, "Jakby nie było tam gdzie tańczyć, to kto wie? Może w ogóle byśmy się nie poznali" :P Polecam każdemu, może też się i wam poszczęści, jak mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na świetnym weselu, które było organizowane w uroczym dworku. Miejsce to nazywa się www.bobrza.pl i to właśnie ono robiło piękną atmosferę na weselu. Pamiętajcie by przy wyborze miejsca na wesele dobrze się zastanowić, ja polecam wam to, w którym byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FOTOBUDKA! Przed fotografem ludzie się tak nie "otwierają" jak to ma miejsce przy fotobudce. Fotobudki robią furrorę na każdych imprezach wśród młodszych i starszych. Ja osobiście polecam Fotobudka Pstryk Pstryk www.facebook.com/fotobudka.PstrykPstryk www.fotobudkapstrykpstryk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszym wspomnieniem była dobra muzyka - dokładniej chodzi tutaj o wybranie DJ na ślub, Pana Macieja Wilkanowskiego. Wszyscy bawili się znakomicie. A drugą rzeczą którą miło wspominam, jest fotobudka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thepearlofasia
Caly slub byl magiczny, jedna wielkie najlepsze wspomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka miesięcy temu byłam na świetnym weselu, które było bardzo udane. Dobrze dobrane miejsce, pyszne jedzenie i świetna muzyka. Wesele odbyło się w dworku weselnym www.bobrza.pl Pod Katowicami. Polecam wam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam piękne wspomnienia ze ślubu, który braliśmy w http://www.chotynia.pl/. Braliśmy ślub cywilny w miejscu, w którym odbywało się wesele. Pięknie przystrojona altana na powietrzu, akurat udała nam się pogoda na ten weekend, było ciepło. Piękne słońce, bardzo wzruszająca uroczystość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim najlepszym wspomnieniem i najbardziej wzruszającym był moment podziękowań dla rodziców. Uroniłam nie jedną łzę podczas tego tańca z rodzicami. Mój mąż też był wzruszony. Bardzo dobrze wspominam również współpracę z obsługa sali http://www.palaczakow.pl/, ponieważ pilnowała, aby wszystko odbywało się o ustalonych godzinach, dlatego ja nie musiałam o wszystkim pamiętać, tylko zająć się gośćmi i ich zabawianiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemas8
U nas było sporo nerwówki w przygotowaniach bo wszystko sami musieliśmy przygotować, co prawda było skromnie bo na ponad 100 osób. Zdecydowaliśmy się na tradycyjne wesele w remizie, z początku zastanawialiśmy się czy nie lepiej zorganizować w lokalu mając tak mało czasu w przygotowaniu w sumie tylko 2 tygodnie bo byliśmy za granicą w pracy, ale wszystko wyszło dobrze i najważniejsze że goście byli zadowoleni tak ża Polecam w remizach bo mają swój klimat i nastrój.. Życzymy innym udanego wesela, którzy będą organizować swoje wesela https://www.youtube.com/watch?v=8EqdVBrIHN0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze wspomnienia mam z miejscem w którym wesele zostało zorganizowane. Mowa oczywiście o Dworze Lisewskim http://lisewskidwor.pl/ , które w kompozycji z kaszubskim otoczeniem tworzyło kompozycje idealna. Wspaniala sala balowa, mila atmosfera oraz zabawa do białego rana z przepysznymi potrawami - czy można chcieć więcej?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie ja całe wesele wspominam na prawdę bardzo dobrze. Było super! Bardzo mi się podobała sala weselna. Robiłam swoje wesele w Venge w Łodzi. Było bardzo fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka i pierścionek
Drodzy forumowicze... Nadszedł jednak czas w którym jak każdy student muszę zmierzyć się z napisaniem pracy, oczywistym jest również że jak każdy student (nie licząc tych z legend) zostawiłam to na ostatnią chwilę... Piszę pracę na temat wpływu przedmiotów na ludzi, za cel obrałam sobie PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY. I tu moja prośba... JEŻELI BYŁAŚ LUB JESTEŚ ZARĘCZONA - BARDZO PROSZĘ POŚWIĘĆ MI SWOJE 10 MINUT I WYPEŁNIJ MOJĄ ANKIETĘ. Bardzo mi to pomoże a może i Ty dowiesz się czegoś ciekawego o sobie? Jeżeli ktoś ma mamę, siostre, przyjaciółke, znajomą która mogłaby wypełnić moją ankiete a Wy podesłałybyście im link byłabym bardzo wdzięczna. Wszelkie udostępnienia mile widziane!!! Dzisiaj Ty pomożesz mi, jutro ktoś pomoże Tobie usmiech.gif To są tylko informacje do celów naukowch, nigdzie nie zostana udostępnione - jedynie w tej jednej pracy licencjackiej. Podaję link do ankiety: https://www.survio.com/survey/d/T5J1G6V8J3Z0T 5S7W To nie jest żadna reklama a tylko studentka potrzebująca informacji. Mail podany jest w ankiecie jezeli ktoś miałby pytania. Pomóż studentce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeleciałem panne młodą w kibelku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstanty33
Nie przepadam za takimi uroczystymi przyjęciami, jednak na ostatnim uratowała mnie fontanna czekoladowa od kreatorzyimprez.pl/atrakcje-dla-dzieci-gastronomia-dla-dzieci/fontanna-czekoladowa/. Bardzo oryginalny i ciekawy pomysł, ale co najważniejsze - była wyśmienita. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×