Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szumiszumiszumigaj

naturalne paznokcie na ślub?

Polecane posty

Gość szumiszumiszumigaj

chciałabym mieć naturalne ( nie jakieś sztuczne i dłuuugaśne) paznokcie na ślubie, o ile uda mi się je troche zapuścić. Czy da się położyć żel albo akryl na naturalne, tylko po to żeby je utwardzić? konkretnie chodzi o french. gdybym nie bala się ze paznokieć mi się złamie sama bym sobie zrobiła francuski, ale nie wiem jak to utwardzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njmnkmnbbhgvf
ja mialam zwykle, nie chcialo mi sie leciec na paznokcie,bo nie mialam sily, sama sobie pomalowalam, ladnym lakierem bialym , ale nie byl on kryjacy bardzo, nakleilam naklejki z cyrkoniami, zamalowalam i byly sliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta ktora boi sie nieba
ja tez planuje utwardzic swoje wlasne bo nie chce obelsnych, grubych tipsow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluffypuffy
ja planuję naturalne. Do zapuszczenia wystarcza mi nailtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam naturalne
specjalnie nie byly dlugie zeby sie nie polamaly dzien przed slubem bylam u kosmetyczki i zorbila mi frencha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odzywka do paznokci Sally Hansen taka niebieska buteleczka na ktorej jest napisane ''strong as nials''. lakier zaiwra odrobine akrylu i ladnie utwarzda a takze przyspiesza porost paznokia i capivit. No i wbogacic troch diete o bialko pic np szklanke mleka dziennie albo serek wiejski. paznokcie sie wzmocia nawet nie bedziesz wiedziala kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klainer
"pic np szklanke mleka dziennie" Od ponad 7 miesięcy codziennie rano piję mleko do śniadania i paznokcie jak były łamliwe, tak dalej są, więc nie wiem czy to faktycznie tak super działa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam swoje paznokcie, bez zadnego utwardzania, ale moje paznokcie sienie łamią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklanka chudego mleka nic tu nie pomoze,musi byc pelne i najlepiej do ''towarzystwa'' brac witaminy.Wiadomo ze na kazdego dziala inaczej.Ale ja odkad pije mleko i biore capivit przestaly mi sie lamac paznokcie i wypadac wlosy.chociaz generalnie jem duzo bialka. Kazdy robi jak uwaza :) ja moge tylko zaproponowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam naturalne paznokcie. Według mnie z takimi będziesz się czuła najlepiej i nie warto wydawać dodatkowej kasy jeśli to nie jest potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szumiszumiszumigaj
no tak, tylko że czasami się zdarza że paznokieć się złamie. jakby mi się zlamał np. w dzień ślubu, to bym się nie źle wkurzyła. dlatego, chcę je utwardzić żelem lub akrylem, ale czy wtedy nadal będą wyglądać one naturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paznokci nie maluję z zasady
na myśl o żelach czy tipsach trzęsłam się ze zgrozy... o paznokcie dbam od zawsze, choć bez przesady - świetne efekty daje wcieranie w dłonie i paznokcie olejku ze slodkich migdałów+ założenie bawelnianych rekawiczek i warto się zaprzyjaźnić z rekawiczkami gumowymi, chocby chodziło o umycie trzech talerzy czy wypranie pary rajstop!!! w dniu ślubu założyłam wymarzone, palczaste, dłuuuugie rekawiczki a'la Audrey Hepburn, przynajmniej nie mierziło mnie ściskanie czyichś lepkich czy zimnych dłoni w czasie życzeń ;) nawet na przyjęciu w niczym mi nie przeszkadzały, a wyglądały bardzo elegancko martwienie sie o paznokcie miałam z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki-dzik
ładna obrączka :) i paznokcie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szumiszumiszumigaj
rzeczywiście wyglądają naturalnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z wrzesnia
polecam odżywkę do paznokci sally hansen miracle nail growth, wzmacnia paznokcie, utwardza i przyspiesza ich wzrost, stosuje od 2 lat i nie zamienie na zadna inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gozzka
Hybryda zdecydowanie najlepsza. ja mam zestaw neonail i robiłam na ślub takie paznokcie. Polecam kolor wedding princess :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×