Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Obrączki Białystok gdzie zamówić?

Polecane posty

Gość gość

Którą pracownie złotniczą polecacie do zamówienia obrączek ślubnych w Białymstoku? Chcemy zamówić solidne obrączki, mamy własne złoto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seweryn Jasiński na Rocha. Najlepszy w Białystoku. Robiliśmy u niego obrączki, jestem bardzo zadowolona. Podobno też polecają Radosława Święcińskiego ale o nim nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak obrączki? Solidne, ciężkie? Jak długo już je macie? Rysy się tak mocno nie rzucają w oko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solidne, bardzo ładne. Rys jeszcze nie mamy ale my mamy piaskowane więc od razu nam zastrzegł z miejsca że jeśli chcemy takie obrączki to musimy się liczyć z tym, że jak będziemy ciężkie roboty w nich wykonywać to się wytrą trochę. Plus jest taki że do końca istnienia firmy mamy za darmo zwężanie i rozszerzanie obrączek :) tylko my robiliśmy z jego złota (bardzo tanio wychodzi złoto u niego), ale wiem że on za robotę liczy hmmm coś 400-500 zł plus 50 zł za grawer za dwie obrączki jak ktoś chce. Wpisz w wyszukiwarkę obrączki argento i zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat tam byliśmy już i sie zastanawiamy właśnie czy tam nie zamówić. Robocizna to 400zł jeżeli dajemy swoje złoto, i grawer za darmo jeśli czcionka podstawowa :-) jedynie zastanawiałam się czy obrączki są solidne bo obrączki które pokazują nie są ze złota i cieżko określić jak wyglądają prawdziwe. A jak długo już nosicie swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie za długo, pół roku dopiero, ale póki co nie mamy zupełnie żadnych zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no to fajnie. :) a jeszcze tak z ciekawości zapytam, jakie macie obrączki? Płaskie, półokrągłe, trapezowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Półokrągłe, dla mnie takie są najwygodniejsze i rzadziej zahaczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dobrze. Bo takie chcemy, tylko 5mm brzydko wygląda, jak to mój narzeczony powiedział- jak u ruskiego. Przynajmniej na jego palcu :-P weźmiemy chyba 4 półokrągłe. Jeszcze pomierzymy. Dzięki wielkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam złotnika na ul. Berlinga 10, niedrogi i naprawdę profesjonalny. Niektóre wzory można obejrzeć na stronie athena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×