Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jazwrzesniabioraslub

obrączki ślubne

Polecane posty

Gość jazwrzesniabioraslub

Macie wybrane jakieś obrączki na ślub? Bo my z narzeczonym nie wiemy jakie wybrać :( Wiemy tylko, że chcemy grube ok 7 mm. Może podpowiecie nam jakie Wy macie? Wiem, że każdy ma inny gust ale ciekawa jestem jakie są najczęściej wybierane.... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasze mają 9mm klasyczne półokrągłe zaokrąglone na krawędziach złote,bez jakichkolwiek zdobień jedynie grawer od wewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy 5 mm ale tak nam szczerze doradziła pani jubiler bo też chcieliśmy minimum 6 -7mm i pani powiedziała że obydwoje mamy szczupłe dłonie (ja to mam wręcz kościste z chudymi i długimi palcami) i że 5 mm prezentują się idealnie i faktycznie po przymierzeniu cieńszych i grubszych doszłam do tego samego wniosku. Mieliśmy wymarzone jakie chcemy, z jakiego kruszcu, jaki ewentualnie wzór, a w oko wpadły nam zupełnie inne :) tak więc musicie pochodzić po jubilerach i przymierzać, przymierzać i jeszcze raz przymierzać :) godziny Wam na tym zejdą, ale obrączki to obrączki. I przestrzegam przed sieciówkami, zdecydowanie lepiej poszukać lokalnych jubilerów, bo oni mają wiedzę i często są jednocześnie producentami. W sieciówkach ekspedienci nie mają wiedzy, a tylko dbają o ekspozycję i wciśnięcie towaru klientowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje przejść się do firmy Kruk i zobaczyć jak to wygląda na żywo i wtedy coś wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazwrzesniabioraslub
Dziękuje za podpowiedzi :) Macie racje najlepiej przejść się do jakiś jubilerów i poprzymierzać sobie jakieś obrączki, bo nam się spodobają jedne a na palcu mogą zupełnie inaczej wyglądać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My chcieliśmy wąskie, właściwie to bardziej mój narzeczony niż ja, ale jak poszliśmy do jubilera to okazało się, że lepiej na palcu wyglądają szerokie i będziemy zamawiać szerokie - 6mm.Duży wybór mają w Aparcie , nam się właśnie tam kilka wzorów spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam kruk apart i inne tego typu sieciówki. Zastanówcie się, dlaczego tam obrączki mają taką samą cenę bez względu na rozmiar?? Przecież to smiesze, że obrączka rozmiar 10 ma taką samą cenę jak taka sama w rozmiarze 20. Do tego nie ma tam w większości możliwości zmiany rozmiaru: bo tu niby brylant lub złoto łączone. A to nie prawda! Każdy dobry jubiler powie Wam, że zmiana rozmiaru jak najbardziej jest możliwa. Tylko gdyby oni mieliby rozciągac swoje obrączki, to zapewne rozsypałyby się w drobny mak. Pamietajcie, że bardzo istotna jest grubość obrączki, bo szerokość to sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
apart to nie jubiler, tam pracują tylko sprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy obrączki z Apart, są śliczne, mocne i polecę je każdemu. Nie słuchaj tych, którzy najeżdżają na tą firmę, bo najzwyczajniej w świecie zazdroszczą, że swoje kupili u badziewnego jubilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazwrzesniabioraslub
kurcze, nie spodziewałam się tylu odpowiedzi :) Musimy w weekend pochodzić i popatrzeć na wzory, grubości, szerokości.... Na pewno każda podpowiedź Nam się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszczą?? Weź nie ośmieszaj się. Widać, że się nie znasz. I nie kupiłam obrączek u jakiegoś tam jubilera, tylko jednego z lepszych w Warszawie. W prawdzie w aparcie można kupić tanie obrączki, ale co z tego jak jakość kiepska. Woleliśmy z mężem dopłacić i zamówić obrączki idealnie dopasowane: zarówno ze względu na szerokość, grubość, jak i wagę obrączek. Śmieszne jest to, że klientom pokazują atrapy obrączek z jakiegoś plastiku (te obrączki w gablotach to nie złoto). Sprzedawcy nawet nie sa w stanie określić jaka wagę będą miały zamówione obrączki, ale jak ktoś chce kupić taniej, to faktycznie taki aapart czy kruk to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałam pierścionek zaręczynowy w brylantem z Apartu. Narzeczony zapłacił za niego prawie 3 tys. Pierścionek był kilka razy oddawany do reklamacji, bo powyginał się!! Za każdym razem został wyprostowany, ale co z tego jeśli cały czas się odkształca. Poszliśmy z tym pierścionkiem do innego jubilera i stwierdził, że pierścionek (obręcz) jest za cienka i cały czas będzie się tak wyginał :( i wtedy też nas zapytał czy nie dziwi nas to, że tam wszystkie pierścionki mają taką samą cenę bez względu na rozmiar. Przecież to logiczne, że im większy rozmiar to i więcej złota i wyższa cena. A oni dają tyle samo złota bez względu na rozmiar i dlatego takie cuda się dzieją :( Normalnie jubiler powinien pobrać miarę obrączek, pyta jaką chce się szerokośc, dopasowuje grubość i wtedy mniej więcej wylicza ile taka obrączka będzie ważyła i ile będzie kosztowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat z tymi Apartami, Krukami, Yes to prawda. Wystarczy poczytać na forach internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej nie wiedziałam, że te obrączki w gablotach nie są ze złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 17:29; nie mam czego zazdrościć. Kupiłam obrączki u najlepszego jubilera w swoim mieście, jednocześnie producenta biżuterii. Poszłam tam, bo panie z apartu i kruka nie potrafiły mi odpowiedzieć na najprostsze pytania. Poza tym ja mam bardzo szczupły palec (rozm 9, latem 10 bo palce puchną), dlaczego mam płacić tyle samo za obrączkę co osoba która ma rozmiar załóżmy 17? U jubilera mogłam sobie regulować rozmiar, szerokość, próbę, kruszec, wzór, grubość i płacę za ilość użytego złota. W sieciówkach wszystko jest z góry narzucone. Jeszcze jedno, niedawno pisała tu dziewczyna która niecałe dwa tygodnie po ślubie miała obrączki z apartu całe porysowane i poniszczone. Nie muszę mówić, że moja wygląda tak, jakbym wczoraj ją odebrała od jubilera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mamy obrączki z Apart, są śliczne, mocne i polecę je każdemu. Nie słuchaj tych, którzy najeżdżają na tą firmę, bo najzwyczajniej w świecie zazdroszczą, że swoje kupili u badziewnego jubilera." dziewczyno skąd Ty się urwałaś pytam? Przecież Apart czy Kruk to żaden luksus. To są zwykłe sieciówki dostępne dla każdego ze względu na przystępne ceny. Wszędzie mają swoje salony i dlatego większośc par decyduje się tam zakupic obrączki, bo są łatwo dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem również dokonaliśmy wyboru u sprawdzonego jubilera aniżeli partactwo apart,kruk,yes itd....tam się palci tylko za firme,dużo było tutaj tematów o obrączkach i ludzie pisali jakie sa potem problemy,ze nie można zmienić rozmiaru,ze nie chcą czyscic obrączek wlasnie gdy się porysują.My jesteśmy po slubie prawie 2 lata i nasze obrączki sa jak nowe w porównaniu do naszych znajmych którzy połasili się na firme kruk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam obrączki Stelmach - piękne wzory i świetna jakość. Równiez przyznam, że z tym Apartem to prawda, jak ktoś nie wierzy, to niech skontaktuje się z nimi przez sklep internetowy. Można tam zapytać o dany produkt. Zapytajcie się dlaczego obrączki mają takie same ceny, dlaczego nie można zmieniać rozmiarów i zapytajcie jaką dana obrączka ma grubość - oni nigdy nie podają grubości, a grubość jest najistotniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mamy obrączki z Apart, są śliczne, mocne i polecę je każdemu. Nie słuchaj tych, którzy najeżdżają na tą firmę, bo najzwyczajniej w świecie zazdroszczą, że swoje kupili u badziewnego jubilera." Akurat nie zazdroszcze Tobie, bo stac było nas na droższe obrączki a nie takie masowe badziewie. Za obrączki u najlepszego jubilera zapłaciliśmy 6 tys. Dlatego tak dużo, bo moja obrączka ma 4 brylanty princessa. I mam gwarancję, że mogą bez problemu zmienić mi rozmiar i odświeżać obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za obrączki u najlepszego jubilera w Warszawie zapłaciliśmy 6 tys.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również mamy obrączki z apartu. Zdecydowaliśmy się na te obrączki, bo były stosunkowo tanie. Minęły już dwa lata od slubu i moja obrączka jest w znośnym stanie, zaś mojego męża wrecz w opłakanym - porysowana i lekko wygięta (jak jajko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zamierzamy kupić tytanowe. pochodziliśmy troche i spodobały nam się w yes. postanowiłam poszukać jeszcze trochę i trafiłam na praktycznie identyczne, kilka stówek tańsze u jubilera 'taxor'. ktoś wyżej pisał, że w sieciówkach są przystępne ceny ale coś mi się nie wydaje... przecież chociażby w kruku ceny są z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę apartowe z białego złota, cena jak porównywałam z innymi pomniejszymi jubilerami wcale nie większa. Moi rodzice też mają z Apartu - już 23 lata je noszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia U
W sprawie wyboru obrączek, to polecam http://tenwielkidzien.pl/jak_wybrac_obraczki_slubne Jest to najlepszy i najdokładniejszy poradnik jaki znalazłam w sieci. Jeśli masz wątpliwości co do wagi, rozmiarów, kolorów, kształtów, zdobień, trwałości, rodzajów złota, innych metali, grawerów, i wielu wielu innych zagadnień, koniecznie sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas obrączki już dawno wybrane ale to w sumie tylko dlatego, że jak kupowałam suknię ślubną w http://salonslubnybianka.pl/ to na zakup obrączek od razu dostałam zniżkę, a że wybór mieli bardzo duży i wiele modeli wpadło nam w oko to od razu doszliśmy do wniosku, że nawet nie ma się co dłużej nad tym zastanawiać, więc łatwo poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresujcie się http://laru.pl - wraz z małżonkiem postanowiliśmy wybrać ich ofertę. Doskonały wybór, dzięki któremu na naszych paluszkach znajduj się prześliczne obrączki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaRy
My wybraliśmy obrączki od złotnika Sikorskiego. Piękne proste klasyczne. Bardzo jesteśmy zadowoleni z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta754
My z Markiem wybraliśmy się do złotnika Jacka Sikorskiego wybierać obrączki bo też mieliśmy dylemat jakie wybrać, a przede wszystkim ile pieniędzy wydać. I wyszliśmy zadowoleni z pięknymi obrączkami więc ja zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×