Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie chce przepłacać...

obrączki z brylantami

Polecane posty

Gość nie chce przepłacać...

Witam! Mam pytanie.. gdzie kupujecie/ kupiliście swoje obraczki? w renomowanych duzych firmach czy np. u miejscowego złotnika? a moze przez internet? (swoja droga z rozmiarami moze byc to troche ryzykowne).. Zastanawiamy sie nad obraczkami z brylantami, czy moze któras z Was ma takie? Czy to jest w miare praktyczne? Kamienie nie wypadaja? ;) Czy jestescie zadowolone z wyboru.. za wszystkie odp. wielkie dzieki! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ja troche nie na temat bo mam bez brylantów ale powiem Ci ze nei warto przeplacac w tych renomowanych firmach, bylismy w Białymstoku zeby kupi obrączki akurat w Aparcie takie ktore nam sie podobały (upatrzylismy w internecie na jakiejs stronce) kosztowały po przecenie bo wtedy byly znizki 20% ok 1800zł:O wiec jeszcze troche chcielismy poczekac zeby odlozyc troche kasy bo na obraczki przeznaczylismy ok tysiąc i akurat chodzilismy po naszym miescie i zaszlismy do jubilera i zobaczylismy nasz obrączki te same co w Aparcie za obydwie zaplacilismy 700 zł :) i jestem szczesliwa a wiadomo obrączka troche sie niszczy jak codzien sie w niej chodzi i wszystko robi i troche pozniej zalowalam ze moze lepszej firmy to trwalsza by byla, moja kolezanka umanila sobie ze kupi byle jakie aby z Apartu (chyba zeby pozniej sie chwalic ze z tej firmy) no i tez w niej chodzi wszystko robi(pierze sprząta gotuje) i obie stwierdzilysmy ze niszczą sie tak samo(nie są to straszne zniszczcenia trzeba sie dokladnie przyjrzec ale jednak są) dlatego ja uwazam ze lepiej nie przeplacac :) a mozna miec to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wissienka
Nie wiem jak renomowana firma może sprawić, aby wyroby ze złota były trwalsze, zwłaszcza obrączki. Złoto to złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wissienka - no niby tak ale wiesz jakie to myslenie a bo to jak juz markowa do tego taka droga to pewnie lepsze ciesze sie ze nie przeplacilismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys rozmawialam z laska z jubilerskiego sklepu. Powiedziala mi ze maja te same wzory obraczek co Apart tyle ze oni maja normalne ceny a Apart dodaje za marke. Moj maz zareczynowy kupil mi w Aparcie, ladny, dobrze sie trzyma i wszytsko jest z nim ok ale z obraczkami tez jest wszytsko ok a kupilismy w zwyklym sklepie jubilerskim. Mamy z diamencikami kosztowaly po rabacie chyba 20% 1900zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my kupiliśmy
w Aren. Za ok. 500 zł para (ja wybrałam sobie najcieńszą, bo taka mi się podoba). Do mojej dostałam mini brylancik gratis. Nie wypada na razie i mam nadzieje, ze nie zamierza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×