Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podróż poślubna pod koniec września gdzie polecacie jechać?

Polecane posty

Gość gość

Tak jak w temacie. Chcemy wyjechać w podróż poślubną pod koniec września, gdzie wtedy jest jeszcze ciepło, tak żeby się opalić? Majorka, Miniorka, Cypr? Chodzi nam o last minute z all inclusive za max 2000zł za osobę. Można coś znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kiedy najlepiej iść do biura podróży po wycieczki last minute?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniec września? - w-py kanaryjskie - Malta - Madera - Portugalia - południe Hiszpanii Jeśli chodzi o last minute, to w połowie września możecie się już rozglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo Egipt lub Tunezja, Maroko... to zależy czy lubicie takie klimaty (w sensie inną kulturę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tunezję możesz już wykreślić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egipt i Maroko też :-) a znajdziemy wycieczke do 2000zł za osobę pod koniec września na Majorke lub Miniorke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego koniecznie chcesz na Majorkę? Przecież to druga Ibiza :O i na 1000% będą tłumy młodych Niemców, Anglików, którzy nic tylko imprezują ... Miesiąc/ wyjazd poślubny kojarzy mi się z romantyzmem, a tam tego nie uświadczysz. Lećcie na Maltę lub Maderę ... a skoro się uparłaś na Majorkę, to spokojnie na tydzień znajdziecie ofertę za 2000 od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps. skoro macie tak ograniczony budżet, to nie nastawiałabym się koniecznie na Majorkę/Miniorkę, tylko w połowie września sprawdziłabym co jest w tym przedziale cenowym. Opcja druga - kupujecie teraz bilety lotnicze (tanie linie) i sami bookujecie hotel. Tylko, że nie wiem jak z opcją all in, musiałabyś dokładnie sprawdzać hotele, czy mają takie opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcemy jechać na własną rękę , tylko z biura podróży. I nie chodzi o to ze uparlam sie na Majorke czy Minorke tylko po prostu wiem ze tam jest o tej porze roku ciepło. Moga byc inne kraje byleby cieplusio i zmiescic sie w 2000zl za osobe z all inclusive :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Kalabrii, albo na Sycylię. Wtedy jest tam już w miarę tanio. Aha - Kalabria to zachodnie wybrzeże (Tropea, Pizzo itp.). I nie bierz AI, bo w południowych Włoszech to nie ma sensu. Taniej samemu na dobrą pizzę wyskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie musisz jednak lecieć na Majorkę i nie chcesz (nie wiem dlaczego) lecieć gdzieś na własną rękę, to zrób tak jak pisałam - koło połowy września, możesz już nawet trochę przed, pójść do biura podróży (multiagenta, który ma propozycje z kilku biur, albo iść do każdego z biur oddzielnie) i sprawdzić co ma w ofercie na last minute do 2000. Koniec września, to jeszcze w Grecji czy Turcji jest ciepło, a tam na pewno zmieścisz się w tej cenie. Możesz też (ale wątpię, że to zrobisz, bo wydajesz się strasznie niesamodzielna, wybacz) sama sprawdzić (i kupić) te oferty w internecie na stronach biur podróży (lub na portalach typu: www wakacje kropka pl ). A temperaturę w danym kraju też możesz sprawdzić przez internet i to nawet teraz (jakie są średnie temperatury w danym kraju, ile godzin "słonecznych", ile opadów itp.) Na pewno chcesz lecieć za granicę? Bo wydaje mi się, że możesz sobie nie poradzić :O ps. z ciekawości, ile masz lat ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkola
Może Hiszpania , Barcelona ? nie za ciepło ale też nie za zimno. Ja jak szukam lotów patrze na opinie a tutaj fru opinie ma oki , z resztą zobaczcie sam https://www.fru.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na majorce w tamtym roku w czerwcu i oboje z chłopakiem byliśmy zawiedzeni pogoda. W pierwszym dniu padał deszcz, a w kolejnych dwóch było pochmurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musze przyznac ze z tym wrzesniem bardzo dobry pomysl bo wtedy niby po sezonie, bilety tansze a w cieplych krajach nadal pieknie. A może Włochy? jakoś tak klimatycznie wydaje mi sie jak na podroz poslubna :) mój znajomymy włoch kiedy tylko ma leciec do siebie albo do Polski to zawsze korzysta z http://www.eloty.pl/ bo jak twierdzi "oprocz tanich biletow maja proste w obsludze menu a ja nie jestem informatykiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madera, Azory albo Lanzarote (chociaż nie jest zielono tak na tamtych dwóch, ale i tak jest cudnie). Z Azorami może być problem z limitem cenowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo, iz to reklama to polecam Dakowski Dwor kolo Poznania. Na prawde magiczne miejsce, wspaniala aura ulokowane w spokojnym i cichym miejscu. Posiadamy piekny, delikatny pokoj dla par, a takze cos dla osob lubiacych adrenaline i bardziej agresywne akcenty .Nie trzeba daleko jezdzic i robic sobie wielkie koszty. Polska tez jest piekna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×