Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Carola111

Restauracja Artur opinie

Polecane posty

Gość Carola111

Witam. Proszę o opinie na temat restauracji Artur w Oświęcimiu. Zastanawiam się nad organizacją wesele w tym lokalu. Chciałabym wiedzieć coś więcej na temat jedzenia, obsługi itp. Niestety w internecie jest bardzo mało opinii dotyczących tego lokalu;/ Z góry dziękuję za rady i opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carola111
A czy mógłby ktoś polecić jakąś restaurację w Oświęcimiu bądź okolicach? Czy słyszeliście coś o hotelu Galicja albo restauracji Tawerna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić Serenadę w Osieku, nie jest tak kryształowo pięknie jak w galicji czy tawernie, ale jest taniej i bardzo przyjemnie, lokal bardzo ładny, smacznie. Sama mam tam wesele i na kilku już tam bywałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy możecie polecić jakieś restauracje w Oświęcimiu bądź okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olszyny, wieprz, osiek, polanka, przeciszow, przybradz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracja Olszyny? Czy się Bóg opuścił. by tę melinę typu OSP nazywać restauracją? Rany boskie... Czytać cię nie nauczyli za te 6 klas pedałówy, trudno - taki system..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam na weselu w Olszynach, co prawda miałam swoją ekipę czyli kucharkę, obsługę itp i było świetnie! Pewnie byłaś tam 100lat temu i nie wiesz jak wygląda to obecnie. Poza tym opiniodawczyni, która bluzga i obraża, bo ktoś ma inne zdanie, no no pogratulować. W Internecie obraża, a w życiu ofiara losu, która tylko wirtualnie stara się dowartościować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie Olszyny to zwykła sala typu OSP nie żadna restauracja, litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie w okolicach Oświęcimia bądź w samym Oświęcimiu są jakieś fajne restauracje, w których warto zorganizować wesele. Chodzi mi o restauracje, a nie o remizy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Casablanda w rajsku? z typowych restauracji to głównie właśnie chyba galicja, albo tawerna, scorpion jeszcze tez jest, ale nie polecałabym. W porębie jest jeszcze Laila nowy lokal, no i stara wysłużona Hellada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Galicji albo w Tawernia miał ktoś wesele? Jak wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam restauracje Artur. Byłam na weselu jako gosc i podobalo mi sie. Jedzenie ok, obsługa tez. Sale mają bardzo ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, salę mają naprawdę bardzo ładną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Oświęcim to może Hellada albo Artur, może też Tawerna albo Targowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na weselu w tamtym roku a La Rossie. Bardzo fajne miejsce, dobre jedzenie, ładna sala. larossa.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doobra rada
A może zajazd Magda? Wydaje mi się, że to dość fajne miejsce na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mieliśmy przyjęcie weselne w Arturze w tamtym roku tzn. 26 Pażdziernik 2013 i jestem bardzo zadowolona jedzenia było dużo i smaczne, no i obsługa głównie składała się z profesjonalnych kelnerów, sala przepiękna polecam ten lokal wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artur ? niezły lokal byłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę o organizacji przyjęcia weselnego w restauracji casablanka a nie znam tego lokalu bo nie jestem z Oświęcimia nic nie znalazłam też w internecie czy ktoś mógłby mi coś doradzić albo polecić inna restaurację np Tawernę głównie chodzi mi o salę ,jedzenie i obługę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola 12
Nie wiem nic o casablankach ale byłam na sali w arturze i mnie urzekła , polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś miał tam wesele i mógłby podzielić się wrażeniami? Jedzenia, obsługa itd.? Sala jest piękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola 12
Porcje duże jak brakło to donieśli ale wszystkiego zostało, smaczne miałam wesele w kwietniu 2014 obsługa rewelacja pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam tą salę miałam tam wesele miłe zaskoczenie zwłaszcza z gołąbkami co prawda czerwone ale były. obsługa rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola 12
ktoś tu komuś chyba celowo robi obciach, nie ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tą salę byłam niedawno na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolony z La Rossy
Zdecydowanie nie polecam na wesele restauracji La Rossa w Oświęcimiu. Pierwsze wrażenie rewelacyjne - miły, bezproblemowy menadżer, gustowne wnętrze, smaczne posiłki. Na weselu jednak okazuje się, że to tylko pozory. Niezdyscyplinowana obsługa, której trzeba pilnować na każdym kroku, właściciel nieosiągalny, jedzenie nagle jakby z innej bajki - przypalone i podane byle jak. Trzeba też uważać na płatności - cena końcowa ma się nijak do ustalonej przed imprezą. Najlepiej wszystko spisać w umowie, a nie ufać obiecankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mętków
Też polecamy salę artur, miałam tam wesele w lutym tego roku mimo początkowych nieufności nie zawiodłam się , bez zarzutów można ich polecić nawet wymagającym zwłaszcza że zmieniałam menu chyba o połowę. Właścicielka cierpliwa i nic nam nie narzucała a odnośnie napoi to wszystkie dla nas odłożyli do wglądu które przysługiwały tzn 1,5 l/os bo na poprzednim weselu siostry w Tychach to czarna magia wydawano z pod lady, uczciwość profesjonalizm ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracja Artur Oświęcim -Lokal piękny - mieliśmy tam wesele w czerwcu. Obsługa rewelacyjna, jedzenia dużo - zamówiliśmy wiejski stół, warto. Jednym słowem rewelacja. Właścicielka to konkretna kobieta można wszystko z nią ustalić i mieć pewność że wszystko będzie ok. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstąpię termin wesela w dniu 18.10.2014 r. w Restauracji Artur koło Oświęcimia. Zależy mi na zwrocie zaliczki w wysokości 1000 zł. Szczegóły pod nr telefonu: 797 252 940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×