Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polejka

termin aktu urodzenia

Polecane posty

hej, moze wiecie czy jest jakis termin wązności dokumentu jakim jest Skrócony Odpis Aktu Urodzenia ? Czy w USC przyjma mi bez problemu taki odpis z roku 81 ? czy musze przynieść nowy ? Na moja głowę data odpisu nie powinna mieć nic wspólnego bo przecież ważne jest chyba sam odpis, prawda ? Ale kto ich tam w Urzędach wie ? :O Słyszałam, że podobno to jest za stare i mogą mi nie przyjąć, że wyciąg nie powinien przekraczać 3 miesięcy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem odpis aktu urodzenia ma ważność 3 miesięcy. Czytałam o tym chyba tez na stronie www.usc.pl _______________________ www.vanilla-cafe.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 miechy
też głupota, przecież to jest fakt niezmienny tak samo z aktem zgon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz na nowo urodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholewcia, z tymi 3 miesiącami też słyszałam, ale jak dla mnie to też bezsensu; przecież na boga się urodziłam i czy przyniose im dokument z 80 roku czy z 2006 co to za róznica ???? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akt urodzenia
moze byc stary przynajmniej do sadu tak jest,ale juz akt malzenstwa 3 miesiace jest wazny tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niczym się nie przejmuj, skrucony odpis aktu urodzenia nie ma daty ważności...ja dałam z 84 i bez gadania przyjeli!!! akt ślubu jest ważny przez cały okres trwania małżeństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdeczne dzięki białostoczanka :D kamień spadł mi z serca bo za dużo jeżdżenia po róznych miastach byłoby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×