Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Witam chciałam zapytać ile płaciliście lub płacicie za fotografa na wesele

Polecane posty

Gość gość

Jak wyżej, jestem ciekawa ile płaciliście bądź płacicie za fotografa na swoim weselu ? Bo mi się wydaje, że my przepłacimy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to napisz ile płacicie i podaj www jego strony to ci powiemy czy za dużo czy w sam raz za mało jak na taką promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie grabie
mialam wesele w Bukowinie dwa lata temu i wyszedl calkiem tanio jakies dwie stowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
1000 zł bez pleneru, tak więc tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedlce, 1600 z plenerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1500 z plenerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to zależy od fotografa. Typowy fotoziutek weźmie 800-1tys.zł. W mniejszych miastach (moje 25tys. mieszkańców) typowa cena to 1,5tys. Ale wiem, że byłabym w stanie dać dużo więcej za genialnego fotografa, bo zdjęcia to pamiątka na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otoz to! sama fotografuje i nigdy bym sie nie podjela takiego wyzwania nie chcialabym komus spartolic jedynej pamiatki do takich zdjec trzeba kreatywnosci i pomyslu nie banalnego zatem szukaj kogos kto nawet jesli wezmie pare stowek wiecej to przynajmniej nie spiernika sesji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3500 zl z tym ze fotograf jechal z nami na plener 500 km od miejsca zamieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 lata temu za fotografa i kamerzystę płacilismy4500zł w tym 3 płyty dvd fotoksiążka duza w skórzanej oprawie album ze zdjęciami w skórzanej oprawie 2 komplety zdjęc dla rodziców duży format plener w innym dniu zdjęcia nie wykorzystane w albumach na cd ok 700 szt xxx Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4500 sesja narzeczenska, przygotowania, ślub i wesele do północy, plener cały dzień, 3 albumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2800 podstawa plus plener ale zwiększamy ilość zdjęć, więc razem 3500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1200, Poznań, dwójka młodych fotografów po fotografii na ASP, rozkręcający firmę. Warto było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaż fotki ocenimy czy warto, nie bój się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankha1988
My parę dni temu podpisaliśmy umowę z fotografem. Za 3000 będziemy mieli reportaż z dnia ślubu od przygotowań do oczepin + plener w innym dniu. W tym dostaniemy 300 zdjęć na płycie, prezentację w blu ray, album z 80 zdjęciami (klasyczny, skórzany) i jedno duże zdjęcie w antyramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam w umowie ze fotograf sam sobie kanapki przynosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3000 za kanapki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osiem pińcet dwa dziewińcet. ps. jakie pytanie, taka odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to dobre kanapki,to i 3000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernard i Ania
Witam. Oj nareszcie jesteśmy po weselu. W życiu nie przypuszczałem, że to taki stres. Ale do rzeczy. My wybraliśmy kamerzystę i fotografa w jednym (firma oferuje i jedno i drugie) z polecenia znajomych. Właśnie odebraliśmy cały materiał. Powiem krótko - zawsze i wszędzie będę polecać tę firmę. W sumie kamerzystów jest dwóch. Hmm... słowo kamerzystów chyba jest niewłaściwe. bo oni filmują za pomocą aparatów. Jednak to co robią było dla mnie szokiem. Wpada dwóch facetów ze sprzętem rodem z filmów s/f i w sumie wszędzie ich pełno. Nasi goście weselni w czasie ślubu w kościele czekali kiedy jeden z nich opuści się na linie z sufitu kościoła z całym sprzętem do filmowania... Faktycznie to co robią jest niesamowite. Byłem ciekawy jak wyjdzie końcowy film. Po raz pierwszy oglądaliśmy film z rodzicami. Po zakończeniu wszyscy mieliśmy otwarte usta. Film wyglądał jak film fabularny w pełnym tego słowa znaczeniu. Jesteśmy naprawdę bardzo wdzięczni za to co zrobili. Fotografie jakie otrzymaliśmy są niesłychane. Ja nie wiem, może patrzę na wszystko okiem fotografa amatora, ale naprawdę to jest kawał świetnej roboty. Są po prostu inne od tych, które oglądaliśmy u innych fotografów. Szczerze polecam. Mam wizytówkę firmy, która nam uwieczniała nasz ślub i wesele i jeśli ktoś jest zainteresowany to ich namiary prześle na maila. Oto mój mail: benek2691@interia.pl Pozdrawiam Bernard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah bernard-rób reklamy dla głupszych!!! bo tu "jinteligencja jest"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie widać po Twoim wpisie, żebyś był inteligentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapłaciłam nic. Mały numerek przy odbieraniu zdjeć i byliśmy rozliczeni. Dlatego lepiej mieć fotografa faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę placic 2500 za reportaż od przygotowań do oczepin,plener w inny dzien, prezentacja multimedialna, i ok.80 zdjęć wywolanych(plyty dvd i blueray)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i mój fotograf to codwieglowy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My płacimy 2600, w tym: przygotowania, ślub, wesele do oczepin, plener innego dnia. Dostaniemy 300 obrobionych zdjęć na płycie, album skórzany z setką wklejonych zdjęć, prezentację multimedialną na osobnej płycie i galerię internetową. Fotograf z polecenia, sprawdzony i robiący naprawdę piękne zdjęcia. Prawdę mówiąc to więcej niż 3000 za fotografa bym nie zapłaciła,w przedziale 2500-3000 można znaleźć naprawdę super fachowca,którego zdjęcia nie będą gorsze od takich za np. 5-6 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×