Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Witam chciałam zapytać ile płaciliście lub płacicie za fotografa na wesele

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Mam znajomego fotografa, który jest w trakcie budowania portfolio ślubnego. W związku z tym szuka par z Kielc i okolic, które chcą skorzystać z jego usług za darmo. Para jedynie pokryje koszty albumu i wywołania zdjęć. Można go sprawdzić decydując się na udział w gratisowej sesji narzeczeńskiej. Sami ocenicie. Polecam : )Kontakt pod adresem slubuznajmi@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co, znowu bechciński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200 zl u znajomego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa fotograf z polecenia od trzech koleżanek. Widziałam jego zdjęcia ślubne u koleżanek. Liczy sobie od wybranego zdjęcia w pliku cyfrowym 15 zł Minimalna ilość wybranych do kupienia zdjęć to 100 plików czyli 1500 zł. To my jako młoda para decydujemy które zdjęcia wybieramy i kupujemy. Wybrane zdjęcia fotograf dostarcza nam w wersji papierowej formatu 15x21. Spisaliśmy umowę na wykonanie zdjęć w dniu ślubu od błogosławieństwa do trzech godzin na weselu i zdjęcia plenerowe innego dnia wykonywane w pięciu różnych miejscach w obrębie do 100 km od Warszawy. Od fotografa dostajemy w prezencie gratisowo dwa komplety zdjęć dla rodziców z sesji narzeczeńskiej które damy na weselu w czasie podziękowań. Koleżanki wybierały o wiele więcej zdjęć niż była ustalona ilość minimalna. Zdjęcia śliczne i podejście do młodej pary wyjątkowo uczciwe. Od tego ile ładnych zdjęć nasz fotograf zrobi zależy ile na zdjęciach zarobi. Rozmawialiśmy z kilkoma fotografami z poleceń internetowych ale to była porażka. Żaden z nich nie wzbudził w nas zaufania i każdy puszył się jaki to z niego wspaniały fotograf. Wspaniali to oni byli tylko w internecie. Widziałam zdjęcia takich super profesjonalistów wśród znajomych i rodziny. Zawsze zastanawiało mnie to gdzie młodzi mieli oczy i logiczne myślenie decydując się na kupno tych ,,wspaniałych fotograficznych wytworów” Wczoraj widziałam sesję plenerową na tle PKiN i myślałam że wybuchnę śmiechem widząc na wszystkich zdjęciach malutką młodą parę i potężny Pałac Kultury. Za takie zdjęcia młodzi zapłacili 4000 zł. Dla mnie to było chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, po raz kolejny fotoziutek się udziela wyżej. Czyżby ponownie pan "grafik komputerowy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie to cały czas on pan M. że mu się nie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z narzeczonym również planujemy przyjęcie weselne w plenerze. chcę żeby to był wyjątkowy dzień, który zapadnie wszystkim w pamięci. Współpracuję z Panią Aleksandrą z Aj-event.pl i jestem niezmiernie jej wdzięczna za pomoc na każdym etapie przygotowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1000zł, wrocław, fotograf od 12-16 (ślub cywilny na 14:30 później obiad po ślubie) a od 12 do 14 mieliśmy plener

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3500 pln - Warszawa. Fotograf od przygotowań u kosmetyczki do 1 w nocy na weselu+ plener innego dnia. Fotograf zdjęcia robi super, mam nadzieję że się nie zawiedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switekeu001
Fotograf Ślubny - www.switek.eu Profesjonalna obsługa Fotograficzna na Twoim Ślubie! 2016 / 2017 Profesjonalna obsługa najważniejszego dnia w Waszym życiu! Przykładowa oferta: -przygotowania -błogosławieństwo -ceremonia -wesele do oczepin -plener Na gotowo po obróbce 400zdjęć na płytach DVD, do pleneru lliczne dodatki i niezwykłe pomysły. Cena: 1599zł Działamy na terenie woj. ślaskie,małopolskie, łódzkie, opolskie, świętokrzyskie, mazowieckie Więcej zdjęć na www.switek.eu oraz FB www.facebook.com/www.switek.eu Atrakcyjne ceny! ‪#‎ślub‬ ‪#‎wesele‬ ‪#‎pannamłoda‬ ‪#‎panmłody‬ ‪#‎fotograf‬ ‪#‎fotografkatowice‬ ‪#‎fotografślubny‬ ‪#‎wedding‬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętajcie, że nie ma co patrzyć tylko na jak najniższą cene. Szukajcie kogoś, kogo zdjęcia Wam sie podobają a dopiero potem ceny. Bo jak sie mają wam nie podobać, to po co wgl taki fotograf? Od siebie: sprawdźcie sobie tego Pana, u ans robił zdjęcia, wyszły świetnie. http://smokstudio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie jestem specjalistką, ale patrzę sobie na to portfolio smokstudio i naprawdę ładnie się to prezentuje. W sensie, zdjecia naturalne ale pełne pozytywnych emocji. Nic nie jest naciągane, jak na zdjęcia z wesela i ślubu naprawdę super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×