Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teneryfianka

wyspy kanarysjkie - podroz poslubna

Polecane posty

Gość teneryfianka

witam, chcialabym poleciec w podroz na wyspy kanaryjskie, szukam osob ktore moglyby mi doradzic co do hotelu, biura podrozy z ktorym warto jechac, ceny jaka warto zaplacic za all inclusive na 2 tygodnie. Czekam na opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w tym roku na wyspach kanaryjskich 2 tygodnie, bylam na Fuerteventurze i Lanzarote, na Fuercie jest lepiej..fajniejsze plaze..tylko bardzo wietrznie.. kolezanka pracuje w biurze podrozy i odradzala nam Teneryfe..duzo turystkow..plaze ciemne..powulkaniczne.. ogolnie nie za bardzo ciekawe.. podsumowujac wakacje byly takie sobie, , zwiedzilismy 2 wyspy wzdloz i w szerz.. zaluje , ze nie polecielismy na jakas grecka wyspe... gdyz sa o wiele piekniejsze.. widoki zapieraja dech w piersiach.. a kanaryjskie sa bardzo bardzo bardzo suche.. jednym slowem odradzam! mi sie tam nie podobalo.. ok raz pojechac zobaczyc, ale zadna rewelacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teneryfianka
no wlasnie dzis podjelismy decyzje, ze chyba wybierzemy wyspiarska grecje, tylko nie wiemy jeszcze na ktora wyspe sie zdecydowac. Kanary sa strasznie drogie w porownaniu do tego co ma do zaofereowania grecja, a wolelibysmy nie wydawc kilkunastu tysiecy na podroz poslubna. Dziekuje za opinie. Ciesze sie, ze mimo wszystko dokonalam wlasciwego wyboru, pzodrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCUS
Tylko Teneryfa - i jej część tj. Playa De Las Americas.... Tylko z Scan Holiday Wystarczy śniadanie i obiadokolacja.... Hoteli mnóstwo - Ja byłem w Santa Maria. Było w porzo i cena cool. Polecam wizyte w Loro Parque, na El Taide,...Dla mnie rewelacja. Jedna z najlepszcyh moich wycieczek. Aha - całą wyspa jest strefą wolnocłową. Ceny sprzetu rtv i kosmetyków od 20 do 50% tańsze niż w Polsce. Pozdro MARCUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram Marcusa w calej rozciaglosci!!kilka dni temu wrocilismy z Teneryfy i bylo cudownie!!!!! zatrzymalysmy sie w resorcie Playas de Las Americas, zaliczylismy wizyty w aqualandzie, rejs statkiem, lodz podwodna, safari park i wiele innych. jest to wyspa wulkaniczna, owszem, ale plaze sa piaszczyste-piasek importowany z Sahary. pogoda jak marzenie-bez chmurki na niebie, ocean cieply w lipcu, a widoki przepiekne. polecam goraco! w razie pytan sluze pomoca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teneryfianka
a z jakim biurem byliscie, w jakim hotelu i ile was ta podroz wyszla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bylismy z angielskim biurem, Thomson, bo tu mieszkamy. wyszlo nas to na tydzien ok 1200 funtow za hotel i sniadania i kolacje plus jakies 600 euro na inne wydatki-wycieczki juz po samej Teneryfie, obiady itp. lot z Londynu trwal jakies 4.5 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka555
ja bylam na teneryfie z eccoholiday, bylo super,2 posilki wystarcza bo jest tyle knajp i restauracji ze wieczorem warto je odwiedzac, wydoki piekne, jedzenie bomba, w przyszlym roku tez jade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli komus sie podobaja takie klimaty, jak na Teneryfie to ok. Piasek na plazach owszem jest z Sahary (tak jak na innych wyspach kanaryskich), ale naprawde wyspy kanaryskie sa bardzo przereklamowane, to opinia moja i moich znajomych, ktorzy tez tam byli.. my bylismy 2 tyg tez z Londynu, tylko, ze na 2 wyspach.. cene mieslimy 750 funtow za 2 osoby, tez z Thomsona.. Rok temu bylismy na greckiej wyspie Zakynthos i bylo o niebo lepiej!!! dlatego tez, te wakacje nie przypadly nam za bardzo do gustu. ale ponoc o gustach sie nie dyskutyje.. wiec wybierz, ta wyspe, na ktora sama bys chciala poleciec.. podam kilka linkow odnosnie Zante: blog o zakynthosie http://zakynthos.blog.onet.pl/ oraz stronki http://www.zanteisland.com/html/english/index.htm http://www.zanteweb.gr/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko z tomsona za 1200 f??? w zeszlym roku kupilam bilety z tanich linii Monarch i hotel bezposrednio i zaplacilam niecale 500 f za dwa tygodnie za dwie osoby z jedzieniem :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, hotel hotelowi nie rowny, tak jak jedna linia lotnicza nierowna drugiej... na cene wplywaja tez daty wylotu i powrotu, marzec bedzie zdecydowanie tanszy niz lipiec czy sierpien. wykupienie hotelu i przelotu w jednej i tej samej firmie tez moze byc drozsze niz rezerwowanie ich oddzielnie. ale mam przynajmniej pewnosc, ze reprezentant bedzie na miejscu gdyby cos sie mialo dziac. po trzecie, to z jakim wypredzeniem rezerwujesz wakacje tez ma wplyw, czy jest to first-last minute, my rezerwowalismy tylko 2 tyg przed wylotem. po czwarte nie wierze, ze zaplacilas tylko tyle z 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranitkass
jak na wakacje to tylko all inclusive. nie ma nic lepszego jak picie ile sie chce i jedzenie wszystkiego na co ma sie ochote. Na inne juz nie latamy od kiedy bylismy na pierwszych tego typu wakacjach 3 lata temu :) nawet jak sie nie chce spedzac calych dni w hotelu to sie cena zwroci - no chyba ze jestescie w ciazy i nie mozecie pic :) albo jestescie na diecie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
go-for-it: kupilismy przez neta, pod koniec lutego www.mytravel.com :) samolot tez byl z Thomsona.. hotel 3 gwizdkowy, byl ok :) bez wyzywienia, bo zawsze duzo podrozujemy w miejscach w ktorych jestemy, by zwiedzic kazdy zakatek wyspy, wiec jemy w restauracjach :) z reszta nawet jedzenie jest smaczniejsze..i zawsze mozna cos innego i gdzie indziej sprobowac, bez zadnych ograniczen. nie nelezymy to osob, ktore sie praza na przy plazy w osrodku :P zycie jest jedno i trzeba z niego korzystac ;) calosc nawet niecale 750 funciakow.. :) acha i reprezentanta mielismy tez z Thomsona, plus 3 darmowe wycieczki, ale autokarem wiec nie skorzystalismy, bo sami sobie smigalismy wypozyczonym autkiem.. mysle, ze twoja wysoka cena byla taka, bo rezerowaliscie to 2 tyg przed.. no i moze wyzywienie, choc przy tym tak az ceny sie nie roznia .. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sobie nie wierz :-) w tym roku jeszcze taniej, jedziemy za 300f za dwa tygodnie na costa dorada do hiszpanii, hotel ***, ale za to bez jedzenia. No ale ja jestem mistrzynia szukania super ofert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do Hiszpanii na tydzien placilam 250 na osobe w zeszlym roku (przelot Thomson flight, half board, transfer z lotniska a hotel na *** bezposrednio na plazy ) bylo bosko - tez jestem niezla w wyszukiwaniu ciekawych ofert na necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whxcv
bardzo dobra strona z posrednikami tanimi - karaiby.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Dusigrosz 2016 dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Dusigrosz_2016 François Gautier to skąpy człowiek, który nie ma przyjaciół, ani kobiety. Pewnego dnia życie mężczyzny zmienia się za sprawą dwóch dam: szesnastoletniej Laury, która twierdzi, że jest jego córką oraz pięknej wiolonczelistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wszystkie wyspy i raczej na podróż poślubną ich nie polecę. Z małym wyjątkiem, myślę, że fajnie może być na La Palmie, szczególnie zdjęcia z tej wyspy będą się podobać wszystkim. Lanzarote moim zdaniem przereklamowana i mocno komercyjna. Teneryfa dość zatłoczona i zbyt gwarna na podobne wypady. Fuerteventura może was zdegustować, jak natraficie na niemieckie naturystki po osiemdziesiątce, a trudno na nie nie natrafić. Podobnie Gran Canaria, tu chyba zdegustują was kolczyki w napletku par męsko-męskich. Chcesz coś fajnego, może Portugalia, niekoniecznie Madera, raczej Algarve, czy okolice Lisbony (Ericeira?). Wyjdzie cenowo podobnie, a chyba lepsze wrażenia przywieziecie. No a jak nie, to południowe Włochy (od Sorrentu, Amalfi, przez Kalabrię, na Sycylii kończąc) ewentualnie wyspy greckie. Ale Kanary raczej nie na podróż poślubną. All Inclusive na Wyspach Kanaryjskich jest wyjątkowo słabe, w porównaniu z Turcją, nie mówiąc o Egipcie. Z drugiej strony ceny (np. alkoholi) są taniutkie, więc chyba lepiej wyskoczyć do baru naprzeciwko hotelu, a nie pić pseudocaipirinhii z plastikowego kubka, bo tak to tam wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziś ludzie z takim podejsciem jak Ty powinni miec ZAKAZ wyjazdu z kraju Co Ci przeszkadzaja niemieckie turystki po 80??? Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyspy Kanaryjskie czy Egipt to trochę za mało na podróż poślubną... To powinno być coś wyjątkowego, jedyny taki wyjazd w życiu, a nie miejsce do którego można wyskoczyć nawet w zimie na last minute za 800 zł... Nie lepiej jakaś Australia, Tajlandia, Malediwy, Meksyk, Bali w zależności od finansów? Miesięczna podróż po ameryce południowej albo azji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa Gdyby one nie prezentowały swoich wydepilowanych warg sromowych, to wcale by mi to nie przeszkadzało. Ale prezentują, często siedząc w najwęższych miejscach plaży i to nie wygląda fajnie w tym wieku. Ale taka jest Fuerteventura, bardzo liberalna dla naturystów w mocno podeszłym wieku. W wyjazdach poślubnych ważne jest tło zdjęć i miejsca, gdzie można się cieszyć z niedawnego ślubu. Moim zdaniem Kanary są fajne, ale nie na podróż poślubną. Tam nie ma tej atmosfery, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam, że ja się po ostatnich doniesieniach z kraju i ze świata, boję jechać za granicę. Jak nie zamachy to ludzie jadą i nie wracają a jak już to w w wiadomym transporcie. Przecież polska jest taka piękna, czemu nie zwiedzamy polski ????. Miałam okazje bywać w krajach azjatyckich, arabskich i tym podobnych.... Zdecydowanie Polska jest czystym krajem i bardziej cywilizowanym. Dla tego na ten urlop udaję się w góry.. Po górskich wędrówkach będę ładować akumulatory w strefie spa w hotelu http://www.borowydwor.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak słyszę ile się dzieję za tą granicą to ciesze się, że mieszkam w tak spokojnym kraju. W naszej Polsce jest bardzo dużo ciekawych miejsc do zwiedzania od morza po góry. W zeszłym roku byłam pierwszy raz w górach własnie w podróży poślubnej w Szklarskiej Porębie. Bardzo nam się podobało miejsce tak jak nasz apartament u Państwa http://kotlarskiapartamenty.pl/. Mieliśmy piękny pokój, oczywiście wszystko było w góralskim klimacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga! Reklamujące się w tym wątku hotele, to miejsca, które z całą stanowczością należy omijać. Są na krawędzi bankructwa i liczą, że znajdzie się naiwny na forum, który choć trochę da im w martwym sezonie zarobić. Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba cie pogięło, że są na granicy bankructwa..... przecież mamy 21 wiek hotele musza się reklamować. Teraz nie ma jak za prl u ze był jeden hotel w miescowości ...trzeba się przebić bo jak tego nie zrobisz to będziesz miał zysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×