Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdjęcia z wesela potrzebne?

Polecane posty

Gość gość

Zdecydowałam się oczywiście na zdjęcia z samego ślubu w kościele i sesje plenerową ale prawdę mówiąc nie wiem czy jest potrzeba dokumentować wesle.. czy takie zdjęcia nie wychodzą jakieś takie zbędne i może goście czują się skrępowani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że to świetny pomysł, zdjęcia na weselu. teraz każdy przyzwyczajony jest, że są aparaty, kamery, więc ludzie się powoli z tym oswajają. A później goście wyszukują się na tych zdjęciach, specjalnie do nich pozują, więc też mają z tego frajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego zbędne? Myślę że wszystko zależy od fotografa, jeżeli umie dobrze uchwycić fajne momenty zabawy zarówno młodej pary jak i gości i robi zdjęcia ze smakiem to ja bym żałowała że nie mam z wesela zdjęć, u mnie robił pan z fotozy i nie narobił bezmyślnie 1000 zdjęć tylko kilkadziesiąt faktycznie oddających atmosferę a gdybym nie uwieczniła pierwszego tańca to by mi było jednak przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też bardzo bym żałowała gdybym nie miała zdjęć z wesela, a dobry fotograf wcale nie przeszkadza gościom w zabawie, wręcz jest trochę "niewidzialny" ja robiłam zdjęcia akurat z przed nami ślub i nikt nie narzekał, że fotograf w czymś przeszkadza, wszyscy bawili się spontanicznie a potem chętnie wspólnie oglądaliśmy fotografie, które dostałam faktycznie bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważamm że zdjęcia ze slubu to super pamiątka. ja za każdym razem jak mam gorszy dzień zaglądam do albumu i sobie wspominam..takie ujęcia których żadna taśma nie odda Oczywiście ważny jest w tym fotograf, my mieliśmy tego http://seeyourself.pl/ i naprawdę super się spisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po za tym zdjęcia przejrzysz w każdej chwili...a na obejrzenie filmu musisz poświęcić cały dzień...No i trzeba mieć fotografa z polecenia, żeby zdjęcia były na prawdę ładne. Takie widziałam u koleżanki, śliczne, chwile zatrzymane w kadrze, robiła jej Pani Kasia. Na jej stronie jest parę zdjęć koleżanki http://ocalchwile.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest mieć zdjęcia z pierwszego tańca, krojenia tortu i takich tam. Nawet niekoniecznie od zamawianego fotografa, tylko kogoś zaprzyjaźnionego, kto robi dobre zdjęcia. (Mówię, bo uważam, ze zdjęcia mojego taty-amatora były o wiele lepsze niż te zrobione przez rzekomego profesjonalistę.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam znajomego, nie jest to zawodowiec, bo nie zajmuje się tym zarobkowo, ale jest profesjonalista, bo zdjęcia cyka świetne -www.snapgraphics.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze będą zdjęcia z wnętrza kościoła i z zewnątrz. Oprócz tego bardzo ładnie wyglądają zdjęcia plenerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaj
Zdjęcia z wesela są super, bo przywołują wspomnienia :) zwłaszcza, gdy są dobrze wykonane :) w tej sprawie polecam zwrócić się do fotografa z domi-foto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry fotograf wszystkie zbędne zdjęcia usuwa a podczas wesela robi tyle, że każde opowiada inną historię. Więc co mówie bo na ślubie mojego brata fotografowie zadziwiali każdego. Nie dość że wprowadzili bardzo luźną atmosfere, cały czas na nogach starając się zrobić ciekawe ujęcia to jeszcze byli tak miłymi ludźmi, że można było pomylić ich z gośćmi weselnymi :P Mówię o firmie videomirków. Zdjęcia potem publikują na swoim FB https://www.facebook.com/112145582190417/photos/?tab=albums bardzo szybko także każdy ma dostęp bez przymusu pożyczania płyt czy PD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że warto mieć zdjęcia również z wesela ;) Super pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem fajnie mieć zdjęcia z wesela :) U nas robił http://fotografkarol.pl/. Zobaczcie sobie jego portfoliona stronie, jest imponujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, znam bardzo dobrego fotografa, profesjonalista (świetne zdjęcia w górach plener) zapraszam do kontaktu free092@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×