Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zespół muzyczny

Polecane posty

Gość gość

byliście zadowoleni z zespołu muzycznego jaki grał na waszym ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespoły weselne to nie zespoły muzyczne tylko ZESPOŁY DAUNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabian
U nas grał zespół 2 tygodnie temu, nie zapomnimy tego nigdy! oczywiście pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mielismy zespół w tą sobotę - rewelacja! goscie nie schodzili z parkietu, były piosenki róznego gatunku łącznie z biesiadami,akordeon, saksofon. Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo, ale wiem ile wcześniej nam zesżło żeby znaleźć zespół który sprosta naszym oczekiwaniom :) nie było łatwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z podlaskiego
Nasz zespół spisał się rewelacyjnie! parkiet zapełniony, swietny repertuar do tańca z wyczuciem do potrzeb gosci, wodzirej tak narzucał tempo i prowadził wesele, ze goscie nie chcieli iśc do domu. Było Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas grał The Good Sound i bawiliśmy się wszyscy świetnie przy takiej muzyce ;) goście tez chwalili więc jesteśmy podbudowani że wszyscy się wytańczyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Jeśli szukacie dobrego sprzętu muzycznego, zajrzyjcie do http://www.sklep-muzyczny.com.pl/ . W tym miejscu znajdziecie szeroką ofertę sprzętu i instrumentów muzycznych w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My podpisywaliśmy umowę z agencją artystyczną (http://www.artmargot.pl/) kilka miesięcy przed ślubem, zeby nikt nam nie ukradł naszego upatrzonego zespołu M&K cover band, zabawa była najlepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były video kamer_man
Metodą KOPIUJ-WKLEJ Przez pewien czas zajmowałem się video-filmowaniem, m.in. wesel. I na podstawie tego, co widziałem i słyszałem na wielu weselach , co widziałem i słyszałem w czasie obróbki filmu za pomocą komputera postanowiłem sobie, że za żadne skarby nie pozwolę, aby na zabawach weselnych moich dzieci występował tzw. zespół (orkiestra - hehe). Totalne nieporozumienie. Począwszy od tego jak ci grajkowie grali i śpiewali , jakie były przerwy, a zakończywszy na tym, jakie mieli faktyczne (te nieoficlne, ale prawdziwe) podejście do młodych, do gości weselnych .Stosunek grajków do młodej pary najłatwiej było wyczuć w czasie luźnej rozmowy przy osobnym stole , przy stole, który jest przeznaczony na posiłek dla muzykantów, m.in. dla mnie, dla fotografa itp.. Póki co, to na weselu syna muzykę zapewnił DJ-operator. To samo będzie na weselach moich pozostałych dzieci. Było ciężko przekonać teściów mojego syna, byli negatywnie zapatrzeni na takie źródło oprawy muzycznej, ale udało się. Ja jestem zadowolony, moja żona, młodzi, rodzice zony mojego syna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×