Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mteusz_1986

ZESPÓŁ NA WESELE COLLEGE MUSIC

Polecane posty

Gość Mteusz_1986

Witam, szukam na szybko orkiestry weselnej (wesele na ostatnią sobotę listopada) natknąłem się na ogłoszenie COLLEGE MUSIC w radomskich anonsach a ponieważ napisali że mają wszystkie terminy wolne bo dopiero stworzyli kapele to stąd moje pytanie: czy warto ryzykować takim "świeżym" zespołem?? Bardzo zaimponowali mi składem, wymienione nazwiska muzyków po sprawdzeniu w sieci rzeczywiście grały np. z Majewską czy zespołem Piersi. Dodam że nie są drodzy, zaproponowali granie na ślubie, weselu i poprawinach za bardzo dobrą cenę... Zastanawiamy się czy granie na weselu i koncertu ma ze sobą wiele wspólnego... Proszę o szybkie podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mteusz_1986
Prrrrrrrroszę o podpowiedzi dotyczące niesprawdzonych zespółów. Jakiego rodzaju ryzyko występuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WUJEK ROMAN %%%
?? CO ZA ORYGINALNY PROBLEM xD to jakie wesele bedzie zalezy od gosci a kapela to jak wybór zaproszen. fajnie jak będą się dobrze prazentowali wizualnie i żeby grali dobre numery bo sama biesiadka i disopolo to już przeszlosc. a reszta zalezy od ludzi.. skoro powiadasz ze grali ze sławami to grać potrafią. i tyle! potpytaj czy przez całe wesele jakas konferansjerka jest.. jezeli tak to luz. a jak nie to nuda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna.bik
Mam pytanko czy zdecydowaliście się ostatecznie na college music proszę napiszcie czy wam się podobało zastanawiamy się nad wyborem tego zespołu na nasze wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolalojalna
Hej. Ja się na nich zdecydowałam Wesele w maju, mieliśmy orkiestre co prawda ale narzeczony zmienił ze względu na piosenkarke, jest akustykiem i na festynie w błotnicy występowała jako zapowiedź czerwonych gitar. myślałam że tak jak czerwone gitary spiewa z pleybacku ale mój chłopak mówi że włączał samo tło muzyczne i że serio śpiewała:) głównie gra przez agencje choć college music to jej zespół a facet który gra na seksofonie występowal z Górniakową . Sprawdziliśmy to xD Sami nie wiemy czego się spodziewać bo podpisaliśmy umowę na małe pieniądze ale poprowadziła festyn jak konferansjerka i czadowo zaśpiewała. postawiliśmy na to bo na pewno nie grała by z jakimiś amatorami dlatego się zdecydowaliśmy... wypowiem sie o nich dokłądniej po ostatiej sobodzie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mteusz_1986
Witam. Myślę że uspokoję co poniektórych:-) Jestem po weselu z tym zespołem i mam już z niego film:-) Ogólnie zabawa bomba! Może dlatego że wesele na 200 osób ale myślę że dali z siebie sporo. Najpierw plusy, 1.MAŁE PRZERWY!!!!!!! Naprawdę ciekawie mają rozpracowany plan, grają tak żeby podczas gorących posiłków ludzie mieli czas zjeść a przy tym grali za stołami ( u nas w Radomiu przyśpiewki to najbardziej lubiana część wesela)ogólnie nie pamiętam dokładnie ale widoczna przerwa była dopiero po oczepinach a w niej włączali normalne piosenki, np. takie jak które zwykle słyszymy w Radiu więc muzyka była przez cały czas. 2. Repertuar i jego wykonanie - większość śpiewa dziewczyna, myślę że dlatego że robi to dobrze bo podczas naszego pierwszego tańca ludzie odwracali głowy na nią.... śpiewała "i will always love you" - sami narzucili tą piosenkę jako pierwszą bo pewnie tym robią największe wrażenie - każdy miał jakieś swoje parę sekund gdzie była okazja się popisać - takie szpanerskie trochę:-/ reszta tak jak obiecali, lata 80',90' dużo rocka, popu, rock & roll-a i........... przed 00:00 zaskoczyli wszystkich:-P CAŁĄ GODZINĘ SAME KAWAŁKI DISCO POLO!!! hahaha do dziś słyszę te piski i okrzyki!!! (wrzucę na youtube:-)) niby nikt nie zna a każdy śpiewał:-P :-P gość który śpiewał ma identyczny głos jak ten z boysów@!#@$#%^& potem znowu ogólnie numery przeważnie wszystkie znane... 3. Każdy coś robił. Były 4 osoby i każda grała. Wiemy że grają z jakiś tam podkładów ale nikt się nie opierdaczał.. Koleś z saksofonem miał dzwięk że aż ciary przechodziły I PIERWSZY RAZ WIDZIAŁEM ŻEBY GITARZYSTA GRAŁ NA WESELU A NIE UDAWAŁ, normalnie cały czas coś dogrywał sobie, no i ten z organami też wyraźnie coś tam pasującego dokłądał. 4. Brak jakichkolwiek sprzeczek w zespole, każdy wiedział co ma robić a na koniec kasa podzieli sie przy nas po rowno, bez wywyższeń. Zadnych niedomówien i konfliktów. 5. Prowadzenie - prowadzili we dwójkę, chłopak i ta dziewczyna. Fajnie bo uzupełniali się... trochę żartów, przemówień i takch tam. Ważne że baaaaaaaardzo wyraźnie! Super ustawione kolumny mieli, dawano nie spotkałem się żeby nie przypominać żeby zciszać muzyke Teraz minusy :-( 1. Nie widać że to zespół... Nie mieli nawet takich samych koszul. Elegancko, schludnie i czysto ale naszym zdaniem powinno być widać że to orkeistra.... Każdy inaczej, dosłownie. 2. Lasery... mają to zamiast jakiś tam kolorowonów czy czegoś.. niestety strasznie to daje po oczach.. od razu kazaliśmy to wyłączyć i zabroniliśmy używać mgły bo też oddychać się nie dało... Takie tematy naszym zdaniem to na wesele w plenerze:-/ wszyscy goście byli tego zdania:-/ 3. Po weselu nie zabrali sprzętu swojego... dopiero na drugi dzień przyjechało dwóch chłpaków żeby to zabrać. Nam nic o tym nie mówili ale ponoć właściciel sali zgodził się na to. Poprostu jak sie skończyło wsiedli i pojechali nawet nie wiemy kiedy. 4. Knkursy i zabawy narzucili z góry.. nie chcieli żebyśmy w to ingerowali więc radze pogadać z nimi o tym bo to Wasze wesele. 5. Podczas gry przy stołach śpiewali gorzko dla naszych świadków a oni nie byli parą.. było dla nich bardzo niezrecznie;-/ RADA Musicie dograć każdy szczegół... dobrze współpracuję się z nimi mailowo więc to parę kliknieć. Nie zwracają na takie szczególiki to polecem.. chodzimy czesto po weselach i zauważyliśmy że oni jedni nie grają pod to samo kopyto... pisać w razie co na technikelektryk30kv@gmail.com może pomogę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknanarzeczona
Witam. Czy może ktoś podpowiedziec czy ten zespoł gra za stołami przyspiewki biesiadne? graja pod domem Panny młodej? pod domem weselnym? jaka cena na 2012? ma ktoś konkretny namiar? skąd są i czy w ogóle mowa o tym zespole http://www.youtube.com/watch?v=1ycG-Hxd0Us zrobili takie popisowe nagranie czy w rzeczywistości tak grają???? PROSZĘ O ODPOWIEDZI LUDZI KTÓRZY NIE TYLKO "SŁYSZELI" o nich a osoby które naprawdeę miały z nimi doczynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuro@perroevent.pl
Również szukam namiaru na ten zespół, grali na balu sylwestrowym i lider mówił że znajdę stronę internetową po czym szukam dwa dni i nie znalazłem. potrzebuje takiego składu na eventy jak nikt nie ma numeru do nich proszę o kontakt na maila o zespołach o podobnej mentalności i również dobrym składzie instrumentalistów biuro@perroevent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil.d257
Witam forumowiczów, Kto jest z Radomia i chodzi po weselach to wie że college to to samo co exit, for you czy pleyboys charakter imprezy tworzą liderzy exit - kuba urbański for you - faliński playboys - mateusz skurkiewicz college m - witczak gama dane - paweł wilczak enjoy music - pan tadeusz to zespoły na bardzo ale to bardzo podobnym poziomie jezeli chodzi o zabawe weselno biesiadno discopolową. college (czyli jedna osoba - pan witczak) ze względu na to że zaczął grać eventy w Warszawie nawiązał współpracę z saxsofonistą i gitarzystą których nazwiska są znane w stacjach radiowych żeby mieli szanse obstawiać koncerty jako support. wokalistka to jakaś jego koleżanka z Warszawy która właśnie czasem gra np. z zesp exit. Jedyne co udało mi się zauważyć to to iż college zainwestowali w oświetlenie sceniczne i nagłośnienie dobrej klasy. W Radomiu sporo jest takich zespołów które "świetnie bawią ludzi" ale to zasługa liderów. To oni kreują wizerunek całego zespołu. Gorąco polecam wszystkie wyżej wymienione zespoły, z college byłem balu sylwkowym ale wesele na pewno podobnie prowadza strony nie maja, również szukałem. Polecam for you bo są chyba najtańsi, grali na moim weselu:) Morał bajki wszystkim znany: który zespół tańszy tego wybieramy^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil.d257
a nie sorry... w anonsach radomskich jest strona collegemusic.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka1989.02.15
Do pieknanarzeczona graja pod domem i weselnym i pani młodej dzis wszystko uzgodniłam i u mnie bedzie cena to 3200 za 18 sierpnia mam numer telefonu 514052045 to ten zespół z linku ale to jakas lipna próba. jak byłam ich słuchać na weselu (specjalnie pojechałam) to stwierdzam ze brzmia duzo lepiej.. moj ojciec uparł sie na saksofon a wszystkie inne zespoły maja takich saksofonistów co wydaje sie że to kobza a zwykle gitarzysci udaja albo graja samymi akordami dlatego mysle ze bedzie dobrze... bo nie wiem czy jestem zadowolona... narzeczony i rodzice na pewno... nie mam sie czego przyczepic ale wypowiem się po weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystategoroczny
grali na 100dniowce tez gram i widzialem ze to było pół na żywo perkusja i bas z klawisza, to tzw style wiem bo sam ucze sie grać w ognisku muzycznym zagraja u siostry na weselu pogecam gorąco, młody skład potrafia dobrze na glosy spiewac, wlasciwie to wszystkie refereny i czasem nawet zwrotki na dwa trzy głosy śpiewaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafascynowanyzespolem
WOW. Powiem szczerze.. zrobili na mnie wrażenie! Stosunek ceny do jakości 0:999999 kosztolwali mniej niż kelnerzy na moim weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAREKANDRZEJ
godni polecenia na 100proc dopracowani do ostaniej nitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisalam wlasnie umowe. Bardzo wierzytelny zespół, młodzi muzycy i co najważniejsze ładnie śpiewają i grają na żywo. Znalazłam kontakt w necie, zadzwoniłam i zaprosili na próbę. Nie zanm sie na muzyce i nie umiem opisać ale ogólnie byłam pod wrażeniem, bardzo mi się podobało. Wesele czerwiec 2012 i cena 3400wesele + 1500 poprawiny. szukam teraz sali na 250 osób pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość college music??
Hej czesc Ma może ktoś aktualny kontakt do kapeli college music? podana strona nie dziala mi a jestem zainteresowany ta orkiestra. dzieki z góry za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mążżony
fbtmusic.pl wynająłem ich na własne wesele i polecam gorąco. Dorbra muzyka i zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mążżony
dla jasnosci to strona kapeli college music, maja inna nazwe teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEMUZYK
Posłuchaj tego podkładu z muzyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi1402
Czy zespół jeszcze istnieje? Czy nazywają się tak samo? Ktokolwiek coś wie na ich temat, bardzo proszę o jakiekolwiek informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×