Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blumisss

zespół na wesele z podkarpacia

Polecane posty

Dziewczyny mam problem z zespołem. Znajomi poprzynosili nam płyty, ale żaden nas nie zainteresował :( Możecie polecić jakiś i podać cenę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaria35
sprawdź zespół FUNNY DUO, znakomicie prowadzą zabawę oczepiny i superasko śpiewają namiary: www.funnyduo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klrt
jeżeli propozycja oprawy muzycznej wesela aktualna proszę o kontakt prześlę ofertę naszego zespołu konrad.mniow@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście polecam zespół który grał u mnie, HIT z Sanoka. Goście troche ciężcy w negocjacjach, ale grają naprawdę na poziomie, bardzo dobrze technicznie, bo są wszyscy po studiach muzycznych:) Profesjonaliści:) A zespół z moich stron, który robi furorę i mnie osobiście bardzo się podoba, to Eden z Wrocanki k. Krosna. Fajne chłopaki i potrafią rozruszać każdą imprezę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaria35
We wrześniu bawiłam się z moim mężem na weselu w Marinie( J. Dąbskie Szczecin). Grali FUNNY DUO. Goście byli nimi zachwyceni! Mnie i mojemu mężowi szczególnie podobała się wokalistka, śpiewała cudownie! Oto ich stronka: www.funnyduo.pl Gorąco polecam! Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Dlaczego Nie. Naprawdę warto na nich postawić bo znakomicie prowadzą wesele. Dostosują się do gustu każdego. Więcej o nich na stronie na ich stronie http://www.dlaczegonie.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Dla Czego Nie jest ekstra. Z takim głosem to do do the voice of poland trzeba iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie grał wcześniej już wspomniany Dla Czego Nie. To zespół z prawdziwą klasą. Doskonale bawili gości. Nikt się nie nudził, a każdy tańczył. Mają szeroki repertuar i każdy znalazł tam coś dla siebie. Mogę tylko polecać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×