Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prok

aplikacja prawnicza

Polecane posty

Gość prok

..pytanie kieruje do absolwentów prawa, czy ktos juz zaczal sie uczyc na aplikacje? jaka macie metodę, jaki system?ile sie dziennie uczycie?jak dlugo?czy pracujecie i jaki to ma wplyw na nauke?i na jaka apliakcje zdajecie?ja na radcowka chociaz mysle o prok.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r.pr
...nikt nie zdaje w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od stycznia zaczęłam radcowską... i z całego serca odradzam, po 2 m-cach zastanawiam się nad zdawaniem na ogólną, rezygnować póki co nie zamierzam, bo wiadomo... lepszy rydz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r.pr
smerfetka dlaczego odradzasz?kwestie finansowe ?praca za miske ryzu w kancelarii? czy po prostu to ci nie odpowiada pod wzgledem merytorycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak... póki co nie różni się ona niczym od studiów, (może tylko tym, że płacę za nią grube pieniądze, a studia były darmowe), praktyk nie ma żadnych, patroni wykazują "zlewczy" stosunek wobec aplikantów, zapewne nie wszyscy, ale wśród moich znajomych większość, na pracę w kancelarii u patrona nie ma co liczyć, bo aplikantów teraz jak mrówek... chyba, że masz znajomości, zapewnione miejsce w kancelarii i możliwość zdobycia doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zadowolona z aplikacji, od ponad 2 lat pracuje w kancelarii, moj pracodawca jest moim patronem a zajecia bardzo duzo mi daja, tzn. dowiedzialam sie juz wiele praktycznych rzeczy, czego na studiach nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prok
a możecie mi powiedzieć jak uczyliście, przygotowywaliście sie do egz? ile godz dziennie albo jaka partie materialu?czy pracowaliscie jednoczesnie?bede wdzieczny za udzielenie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja4390
Wszyscy przygotowujący się do egzaminu na aplikację powinni rzucić okiem tutaj http://www.sprawnik.pl/e-learning/ . Zapamiętanie takiej ilości materiału nie jest proste. Ten system zawiera w sobie 47 000 pytań z ustaw . Znacznie przyspiesza to naukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara32
Fakt, żeby dobrze przygotować się do egzaminu na aplikację trzeba znaleźć skuteczny sposób. Nauka z systemem sPrawnik z pewnością będzie efektywna. Ja lubię się uczyć poprzez rozwiązywanie testów. Przez 24 h można sobie całkiem za darmo zobaczyć jak to wszystko funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa1980k
Moim zdaniem warto poświęcić ten czas, przyłożyć się do nauki i zdać aplikację bo otwiera ona przed nami szereg możliwości. Po zdaniu aplikacji z pewnością na brak pracy nie będziemy narzekać. Można także pomyśleć o otworzeniu własnej kancelarii prawnej, a dzięki oprogramowaniom takim jak http://www.mecenasit.pl/kancelarie/ jej prowadzenie jest dużo łatwiejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modliszka: mam pytanie. Jeżeli juz pracujesz w kancelarii to proszę o odpowiedz. Jak myślisz, czy miałabym problem ze zrobieniem aplikacji jeżeli mam tatuaż na ręce jednak nie jest on widoczny gdy mam ubrana koszule z długim bądź 3/4 rękawem a na codzień właśnie tak sie ubieram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×