Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość policealnestudiuminformatyczne

Co mozna robic po szkole policealnej - technik informatyk?

Polecane posty

Gość policealnestudiuminformatyczne

Technik informatyk? czy do bycia informatykiem konieczne sa studia? czy po takich studiach rowniez mam szanse zalapac sie na jakas prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie masz znajomości
to nie załapiesz się ani po tej szkole, ani po studiach. No, chyba że "wymiatasz" w jakimś języku programowania, jesteś świetny(a) w tworzeniu stron WWW, grafiki, administrowaniu siecią czy czymś podobnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady. w pracy informatyka liczą się przede wszystkim umiejętności i doświadczenie, rzadko mgr przed nazwiskiem. Także łap wszelkie darmowe nawet praktyki - na początek, żeby mieć, czym wypełnić CV, potem będzie coraz łatwiej o coraz lepiej płatne pracy. No i można założyć intratną działalność gospodarczą. Na usługi informatyczne jest przecież popyt. Ale to, jak mówię - trzeba mieć przede wszystkim duże umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafaamafaa
informatyk, ale co? ogólny, serwery, programowanie najłatwiej pracę znajdzie dobry programista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jestes ladny to cie przyjm
jak ladnym chlopcem jestes to moge cie przyjac na szkolenie :) jacek boss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ett_kin
To wszystko jeszcze zalezy po jakiej szkole, ja kończe informatykę w Cosinusie i zobaczyny jak sie to wszystko potem rozwinie. Ale juz mam nawet upatrzoną prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggoska
A ja bym na Twoim miejscu poszła do takiej policealnej. Pojdziesz, przez 2 lata zdobędziesz wiedze, potem bedzie nawet łatwiej znalezc prace. I do tego nic nie płacisz za nauke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammmka2
Mysle ze spokojnie po takim kierunku mozesz też pracowac zdalnie i robić jakies proste stronki. Jest naprawde dużo mozliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie znajdziesz pracę
popytaj w sklepach z komputerami w serwisach ;) lepsze to niż samo średnie po ogólniaku , masz szansę i nie słuchaj głupich opinii ;) ważne żebyś coś umiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewooska2
Spokojnie, mysle ze nawet mozesz sam cos zdalnie z domu porobic, bo w sumie informatyka teraz jest w cenie, i jesli nawet chodziłes do szkoły policealnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathinkaa
I czy myslicie ze po takiej szkole policealnej jest łatwo dostać sie do jakies w miare dobrej pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze spokojnie po takim kierunku mozesz też pracowac zdalnie i robić jakies proste stronki. Jest naprawde dużo mozliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z Tobą. Ja jestem po kosmetyce w Cosinusie i naprawde po skończeniu szkoły nie miałam problemu ze znalezieniem pracy. Wiec takie szkoły wcale nie są złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marreckii
Ja jestem po policealnej szkole. Kończyłem łódzką szkołę Piłsudskiego. Teraz pracuję jako programista, zajmuje się szatą graficzną no i wrzucam strony na serwery. Także możliwości są, trzeba się tylko odpowiednio zakręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy myslicie ze po takiej szkole jak Cosinus bez problemu dostaniecie sie tez potem do jakiejś fajnej pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie to samo, co po 4-letnim technikum informatycznym. Lepiej idź na studia. Sam dyplom technika niewiele daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie a czy majac np. 30 lat mozna spokojnie zapisać sie do szkoły policealnej ? Troszke sie boje ze jestem za stara i nie bede tam pasowała, bo w sumie idzie do nich zwykle młodzież…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej warto. Znam ludzi, którzy dobiegają do 40-tki i robią zaocznie technika informatyka czy budowlankę. Też zapisują się na różne darmowe kursy i szkolenia i normalnie gadają nawet z ludźmi młodszymi od siebie o kilkanaście lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie kazdy wybiera i tak to co jemu najbardziej odpowiada. Jesli chodzi o kierunki w szkołach policealnych to tutaj z pewnością nie można narzekac, bo zawsze coś fajnego mozna dla siebie wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_autora
składać długopisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz, jak widzisz sam wybór jest - albo składanie długopisów, albo nauka w szkole poliecealnej i lepsze doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile trwa ten kierunek w Cosinusie ? Tak z czystej ciekawości pytam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze też proponuje wczesniej zadzwonić i o wszystko zapytać to po prostu jest najlepszy sposób na to zeby zapoznac sie z ofertą szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj znaleźć kurs, albo szkolenie, które wzmocni Twoją pozycję na rynku pracy - rekrutacyjnarewolucja.pl, strona z wieloma ofertami, które mogą przykuć Twoją uwagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tez pytanie, czy po takim kierunku mozna liczyć na znalezienie pracy ? Jest to proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi__________________
Jestem kobieta, mam wyzsze wyksztalcenie, pracowalam w IT i powiem ODRADZAM kobietom zawody w IT, bo to nastawione na facetow,ze zeby dostac prace to trzeba wypasc z 3x lepiej na rozmowie, niz facet. Pracowalam w roznych firmach i widzialam jakich facetow oszolomow przyjmuja, a kobiet jak na lekarstwo, chyba ze ewentualnie za psie grosze do testowania. Pracowalam i w Polsce i za granica, wszedzie tak samo, kobieta ma duzo gorzej, Poza tym jedno z kryteriow to jest czy pasujesz do teamu, a teamy to najczesciej mlode chlopaki. Jak kobieta skonczy 30 to jest jeszcze wieksza kicha. Najgorszy wybor zyciowy, mam duzo porownania wlasnej wiedzy do facetow i az plakac sie chce z bezsilnosci, to nie jest zawod dla kobiet nawet jak masz super CV i sie dobrze z facetami dogadujesz. O stanowiskach kierowniczych nie wspominajac, bo przeciez baba nie bedzie facetami rzadzic. A najgorsze,ze nawet ciezko jest zostac zaproszonym na rozmowe o prace, kobieta nie ma szans na starcie. Ja wiecej nie pracowalam niz pracowalam w tym zawodzie, zal mi czasu i wysilku na te studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy myslicie ze to nie głupio zeby dziewczyna poszła na kierunek informatyka ? Czy to bedzie dobry wybor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła super i przyznam ze sama sie powaznei zastanawiam, co prawda teraz jeszcze tylko matura, no i zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie szkoły Cosinus macie w sumie przegląd wszystkich zawodów wiec mysle ze jesli ktoś sie zastanawia co teraz wybrać to ma gotową odpowiedz…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×