Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emilka22

Czy jest mozliwa zamiana stazu na inny?

Polecane posty

Gość emilka22

Czy istnieje taka mozliwosc i jakie kroki trzeba byloby w tej sprawie podjac? Jestem dopiero tydzien na stazu a obowiazki ktore mam do wykonania nadaja sie bardziej dla chlopaka np noszenie ciezkich przedmiotow ale wiadomo nie podam takiego powodu dla ktorego chce zmienic staz.znalazlam inny ktory mnie satysfakcjonuje ale nie wiem czy mialabym szanse na taka zmiane Jak to sie odbywa czy jest ktos kto wytlumaczylby mi a moze sam mial taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za staż? Konkretnie? Można się było spodziewać wczesniej, ze praca bedzie ciężka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka22
nie raczej to niebylo do przewidzenia ,bracownik biurowy taki oto staz, chce go zmienic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ci kazali dźwigać? Az tak źle, ze chcesz zrezygnować z tego stazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taj...jak najbardziej masz prawo do zmiany stazu...a nawet rezygnacji z niego.... idz do urzedu i powiedz ze poszłas na ten staz bo pisało ze bedzie to praca biurowa, a jak sie okazało jest to praca fizyczna...ciezka i w dodatku raczej dla meżczyzny niz kobiety... ja tak miałam zrezygnowałam bo warunki w ktorych miałam pracowac były złe.......no i bez problemu w urzedzie pracy zrozumieli mnie i poszłam na inny staz...w dodatku w banku....niczego nie załuje...a tobie radze zrobic tak samo..... za 460 zł zapierdzielac jak chłop...daj spokuj nie warto....zrezygnuj.....i podaj powody w urzedzie dla ktortch chcesz tak postąpic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka22
no wlasnie praca biurowa a ja dzwigam parapety hmm moze nie zawsze sa one az tak ciezkie ale sa brudne wiec jak ja mam pogodzic zadbany wyglad z brudnymi rekami bo wody to w tym biurze nie ma trzeba myc raczki na podworku Tak tylko boje sie ze jesli zrezygnuje to w urzedzie beda zle patrzec i moze nie wydadza mi kolejengo skierowania na inny staz a bardzo chce jakis odbyc. niki 25 a czemu Ty zrezygnowals i jakie podalas powody w urzedzie? i po jakim czasie dostals kolejne skierowanie na staz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, praca biurowa to nie jest noszenie parapetów, tylko praca z komputerem, dokumentami, itp. Możesz powiedzieć, że była mowa o pracy biurowej, a nie fizycznej i w zwiazku z tym nie godzisz się na zatrudnienie, ponieważ przedstawiono Ci inny rodzaj pracy, którą faktycznie wykonujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×