Odpowiedz na ten temat

Czy ktoś pracował Jysk-u?

• gość 2017.08.27 [21:12]
    Hehe opiekum biura i magazynu mieliby miec premie jak kierownik hehe dobre hehe. Za brak odpowiedzialnosci? Hehe
  • Zobacz także:

• Tomasz Kubiś 2017.08.28 [21:14]
    Może ktos mnie oświeci i odpowie po co jako OM/OB mam wypełniać testy Tomasza i Kubisia? Ale tak na poważnie,bo nie wiem jak do tego podejść - to jakas łapanka na ewentualne talenty ,parametr ewentualnej podwyżki(o moja naiwności!) czy też firma postanawia trochę kasy w koszta wpuścic? Ktos coś wie ,ale tak naprawdę?
  • gość 2017.08.29 [13:07]
    Dostał ktoś już informację o podwyżce??
  • gość 2017.08.31 [11:29]
    System premiowania się sprawdził (dla zarządu i reszty "dyrektorkow") wiec pozostaje bez zmian.... czyli możemy zapomnieć o jakichkolwiek premiach, chyba ze dla kogoś podział 500 zł na 8 osób raz na 3 miesiące to premia...
    Czas spadać. Podwyżek pewnie tez nie dadzą, będą się tłumaczyć ze nie ma z czego ha ha ha
  • gość 2017.08.31 [17:12]
    I jak zasady premiowania?
  • gość 2017.09.01 [20:48]
    Witam, jakie zarobki są na początek?
  • gość 2017.09.01 [22:38]
    na początek to gorsze od innych sieciówek i pracujesz w 2-3 osoby na zmianie a zajecia masz na 6 osób. Powodzenia !
  • gość 2017.09.01 [23:44]
    Premia około 1000zł jest możliwa, ale trzeba się trochę nabiegać, nadźwigać i dobrze zorganizować. I to cała kadra sklepu - równo, a nie tylko jednostki. I niestety nie na każdym sklepie. Niskoobrotowe nie mają szans. Niestety. Szkoda.
  • gość 2017.09.02 [01:09]
    1000 zl mozliwa premia? Na podzial na 7 osob i to w duzym skllepie chyba.
    Co do premii- czyli 70 tys premii dla jednego sklepu w kwartale (np. Olkusz w zeszlym)na 6-7os zalogi to wg dyr sprawiedliwy podzial? Bo wg mnie nie bardzo. Taki sprzedawca w olkuszu zarobil w jednej premii 8 tys!!!! zł, wiele sklepow 0 zł. Sprawiedliwe?
  • gość 2017.09.02 [13:51]
    Wg. Piotrusia system się sprawdzil - bo mu srednia dobra wychodzi. Zupelnie jak ze srednia płaca w Polsce... Za przeproszeniem ja to pie**olę - w sklepie wysokoobrotowym to dopiero ciezko premie zdobyc! My mamy wyniki wyżyłowane. To wlasnie mniejsze sklepy maja duze szanse na gigantyczne premie - duzo zalezy od przypadku. Popatrzcie na wyniki premii (jak juz beda). Srednie miasta i male osrodki , głownie tam są astronomiczne premie. Doprowadzi to do sporego w****ienia załog sklepów ktore robia konkretna kasę ,i nieadekwatna do utargow premie (lub jej nie biora). Czy warto sie starac? Nie , odj***c swoje -bo w moim sklepie staranie sie nie poplaca.
  • gość 2017.09.02 [17:26]
    Jak weżmieta listę z premiami za poprzedni kwartał i zresztą za jaki kolwiek inny to latwo zauwyazyc ze ogroooomne premie to sią dzieła nie pracy załogi i jakiegoś cudu, ale reotwarcia, przenosiny, otwarcie nowej drogi itd.
    Jak można uwazac system premiowania za sprawideliwy jesli załoga nie ma wielkiego włpywu na premie, a inny sklep (olkusz, szczecin w poprzednim kwartale) zgarniają po 50 tys + kasa dla kierowników,
    Rozumiem ze firme stac na rzucenie 120 tys zł na 2 sklepy, ale w kraju jest ich jeszcze ponad 200...i pracują równie cięzko, maja te same problemy, taki sam brak załogi itd.
    Panowie pomyslcie nad tym. Bo podwyżki o 200 zl brutto nie załatwią problemu.
    Wolałbym nie dostac podwyżki o 200zł, czyli 2400 brutto w skali roku, a chętnie przyjąłbym premie sprzedawcy jedno z dwóch pierwszych sklepów z listy premii...
  • gość 2017.09.02 [17:53]
    Zgadzam sie w 100 %
  • gość 2017.09.02 [21:19]
    System preniowy nie zmieniony więc magazynier i opiekun biura znowu będą zap.....ac za wszystkich ja się pytam po co jesteśmy osobami funkcyjnymi zajmujemy się tym wszystkim co kiero i lider po co prowadzimy zmian i zajmujemy sie ta reszta gowna skoro nikt nas nie docenia czym roznimy sie w pracy oprócz nagłówka od kierownika i lidera czas uciekać..... po tylu latach pracy aż żal się robi szkoda zdrowia
  • gość 2017.09.03 [00:17]
    Premie kwartalne.
    Odpowiem z perspektywy osoby funkcyjnej,ale nie SM. Ze sklepu ,który zgarnie premie.Konkretną.
    Zapierd..y. Tak jak wszyscy.PO 2 osoby na zmianę.Nie było u nas reotwarcia.Nie ma nowej drogi.Nie ma obok zoologika w którym jarek kupuje piasek dla kota.BOR też tamtędy nie jeżdzi...
    Ale jest:
    Zgrana na maksa ekipa,która jedzie razem.Żadnych rotacji od 3 lat.Dwóch alkoholików stwierdzonych i trzech domniemanych.Jest łączne prawie 50 lat doświadczenia w Jysk i żadne gadki regionalnego,żadne pierwsza/ostatnia strona gazetki, żadne akceptowalność SAO nas nie rusza. Jak trzeba się dopasujemy ,a potem robimy to ,co uważamy za słuszne.Wiemy co sie u nas sprzedaje,żadnego durnego dawania rabatów na BED. Customer Service i ich obietnice walą mnie.Reklamacje robione z głową ,żadne oddawanie kasy bez powodu.Opiekunowie działów wiedzą czego brakuje i co się super sprzedaje i zawsze osoba robiąca SAO ma liste co brac/co wywalić z zamowienia.Chodliwy towar 41 zawsze na stanie w ilości min 1 (gold t65140/160 na zamówienie?hahaha zawsze mamy!).
    I na koniec - realna ocena szans wygranych w konkursach/w premii .BEDa zawsze olewamy ,bo TOP 10 zazwyczaj ściema kupiona rabatami /regulacjami. Jeśli widzimy ,że po 1,5 miesiaca nie ma szans na kwartał odpuszczamy i myslimy o roku następnym.Tak zrobiliśmy i teraz kokosy zbieramy.
    Pełne zgranie i super ekipa.
    I dlatego zgarniamy w tym roku bonusa.Konkretnego.
    Pozdrawiam i życzę pracy z taką załoga jaką ja mam.
    Tylko się nią publicznie nie chwalcie ,bo was Jysk rozj**..e!
    My na zewnątrz się absolutnie niczym nie wybijamy. Nigdy pierwsi !- to taka nasza zasada.
    Jak w KGB ticho jediejsz dalsze budjesz!
  • gość 2017.09.03 [11:57]
    hehehe
    "Jeśli widzimy ,że po 1,5 miesiaca nie ma szans na kwartał odpuszczamy i myslimy o roku następnym.Tak zrobiliśmy i teraz kokosy zbieramy."
    hehehe
    czyli widzisz co napisałem wczesniej sie zgadza
    system premiowania jest kompletnie do d**y, nie nagradza rzeczywistej pracy.
    Uwierz mi że gdybyście pracowali na 100% caly zeszly rok , to w tym byście zbierali jakies drobne z podłogi a nie konkretne premiee.
    Ciekawe co zrobicie za rok.
    Piszesz mi o waleniu akcpetowalnosci, zamawiania 41 itd? A kto sie tego trzyma? Zawsze zamawiamy 41 bo to musi byc, na akceptowalnosc w ogole nie patrzymy, sklep zatowarowany na fulla ale co z tego skoro ledwo dajemy rade osiagac 100% indexu?
    System jest zły, zupełnie przypadkowy. Sklepy z obrotami miesiecznymi po 400tys dostaja kilka razy wieksze premie niż sklepy po 1mln.
    Opłacalnosc? Żadna.
  • gość 2017.09.03 [20:29]
    Masz rację.Zgadzam się z tobą w 100 % .Wiemy ,ze za rok premii nie będzie.Teraz więc zgarniamy ile wlezie. Za rok jeśli ekipa ta sama będzie,firma nie rozwali nas to popuszczamy pasa i czekamy na 2019.Tylko co wtedy będzie?Na pewno 06/08 2017 u nas wypasiony nie będzie chyba ,że po czerwcu 2017 uznamy,że warto walczyć i wtedy zawalczymy. I wiem ,ze z ta samą ekipą i z tym podjściem znowu coś zgarniemy.
  • gość 2017.09.03 [20:33]
    To zróbcie olewkę ,miejcie jakieś 90 % tego co rok temu , a za rok rozbijcie bank.Proste.
  • gość 2017.09.04 [15:41]
    Heheh na fejsbókowym juzku już Dyrektor musiał zainterweniować bo lud się wzburzył że pracujemy po 2 osoby na zmianie.
    heheh
  • gość 2017.09.04 [16:56]
    Mógł by ktoś przekopiować co napisał .
  • gość 2017.09.04 [21:37]
    Bo to chore - sklep 1500 m2 i dwie osoby.Mozna wynieść wszystko. Kasjer uwiązany do kasy ,bo musi ,a jeden zasuwa wszędzie .W budzie z kebebami3x4 są dwie osoby .
    Skandynawskie wartości w pracy! My chyba naginamy właśnie po to ,aby w Skandynawii mogli mieć ten swój etos pracy...
  • gość 2017.09.04 [21:43]
    Nie chce mi sie kopiowac. Jakis pracownik pochwalil sie wynikiem na koniec dnia i napisal ze to w 2,5 osoby i ze super zabawa sprzedaza(swoja droga czego tacy ludzie oczekuja? Podwyzek?) I w kometarzu ktos napisal ze to zwykly zap*****l a nie zabawa i oczywiscie nasz dyro odpisal ze.w gratuluje wyniku i premii i ze u nas w jysku srednia illsc.osob na h pracy to 3,6 osob. Nie odjal chyba urlopow, delegacji i ewentualnuch l4 i nagle robi sie 2,6.na godzine.
  • jyskSralues 2017.09.04 [22:55]
    3,6 os na godzine to chyba przez godzine lub dwie jak się zmiany nachodzą ( i to na początku kwartału bo później już zmiany są na styk)
    parodia
  • gość 2017.09.04 [23:07]
    Jeszcze ktoś Ci napisze że dobra produktywność
  • gość 2017.09.04 [23:08]
    Jeszcze ktoś Ci napisze że dobra produktywność
  • gość 2017.09.04 [23:10]
    ode mnie ze sklepu klienci po tym weekendzie będą skargi zgłaszać w nasza obronę bo byli w szoku co się dzieje ... wszystko na ziemi, pełno ludzi ,2 osoby na kasie A jedna lata na magazyn i obsługuje . Jeden klient powiedział że nam współczuję i to zgłosi haha tylko szkoda że to nic nie da haha
  • gość 2017.09.05 [08:45]
    To my mamy od dłuuuuższego czasu. 4, 5 etatu cały czas. Taki nasz dreamteam czyli 2 os. na zmianie to standard(chyba nie tylko u nas). Brak chętnych do pracy, brak słów. Się zwalniają jak szaleni. Ciekawe z jakiego powodu? Przecież to firma z wartościami... ... ... ... ... (była)
  • gość 2017.09.05 [11:45]
    Prawie wszędzie już jest po 2 osoby... A jeszcze jest fajnie jak są same dziewczynki, wtedy jest zabawa sprzedażą... tragedia
  • gość 2017.09.05 [13:37]
    Jak dyro napisal ze normą jest 3,9 osob na godzine to tak jest!
    Poszukajcie w szafach, może tam sie ukrywa reszta pracowników.
  • gość 2017.09.05 [21:31]
    Albo w socjalu piją kawę i jedzą ciastka albo ciasta zielone za NPS hahaha tam się ukryli na pewno!
  • gość 2017.09.07 [15:55]
    czy poszly już wypłaty?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...