Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdziwiona...

czy to prawda??

Polecane posty

Gość zdziwiona...

że wiekszośc ogłoszeń o prace jest juz obstawiona a pracowadcy dają ogłoszenie bo taki mają obowiązek?? prosze o odpowiedz, jestem w szoku bo nie wiedziałam o czyms takim :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety to prawda
:( :( :( :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona...
ale jaki to jest mniej wiecej procent ogłoszeń?? może mnie ktoś oświecić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baa
podziel ogłoszenia na te które oferuja uczciwą pracę za godziwe pieniądze i taką do której trudno jest znaleźć chętnych a pracodawców za oferowanie takich nędznych pieniędzy powinno się zamykać. W pierwszym przypadku - 90-95% ogłoszeń pojawia się dlatego że musi się ukazać w prasie (a miejsce jest już dawno zaklepane). W drugim przypadku przekrętów nie ma - po prostu za takie pieniądze nikt nie chce pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona...
musi sie ukazać w prasie czy gdziekolwiek np w necie?? czyli czy ogłoszeń w necie tez to dotyczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka30
na rozmowie to odczuwa się. w ogłoszeniu "dodatkowym atutem będzie znajomość angielskiego oraz języka SQL". facet gada z Tobą po angielsku a potem, gdy okazuje się, że gadasz po angielsku lepiej niż on, daje Ci zadanie: zagropgramuj bazę danych taką a taką. programujesz, a facet rzuca hasłem "czy wie pani jaka jest prędkość ucieczki z powierzchni ksieżyca? nie, to szkoda, bo nasz pracownik musi się znać na astronomi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka30
założę się, że w raporcie napisał "0znajomość angielskiego, 0 poęcia o bazach danych", a pracę dał pociotkowi, który ledwo po polsku pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×