Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia 80

dotacje

Polecane posty

Gość kasia 80

Może ktoś wie, jak wygląda sprawa z dotacjami z Unii? Mam własną firmę od roku i ciekawa jestem, czy mogę "zawalczyć" o dotację. Może znacie jakieś strony internetowe? Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli jesteś
bardzo cierpliwa i masz dużo czasu do stracenia to wejdź na stronę PARP. Ja straciłam na to dużo czasu a przede wszystkim nerwów i poirytowana faktem, ze wiele osób zajmujących się tym ma to w d.... rzuciłam dotacje w cholerę Polecam natomiast płatną usługę osoby, która Ci w tym pomoże. Kolega zabulił i pieniążki z Unii dostał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halia
a nie wiesz ile zaplacil ten kolega??wiesz chodzi mi o info jakiego rzedu sa to pieniadze pzodrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memsahib
zajmuje sie dotacjami, zależy na co chcesz - czy na doradztwo czy inwestycje. jest multum programów i przepisy zmieniają sie non stop. Poza tym jest straszny szum informacyjny i cięzko cokolwiek sie dowiedzieć z PARP-u. Są RIF-y regionalne które mają obowiązek udzielić doradztwa w postaci 10 godz. ( które są traktowane jako pomoc publiczna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ue
Kasia chętnie pomoge za darmo, daj namiary jakieś na siebie, lub poprostu napisz coś więcej tutaj o firmie, cel dotacji... memsahib nie zgodziłabym się z tym multum... ale to moje skromne zdanie:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrysia
ja dostałam dotacje na rozpoczęcie własnej działalności, na decyzje czekałam miesiąc a z PUPu dostałam adres firmy (jezeli mozna ich firmą nazwać) która bezpłatnie doradza co wpisać we wniosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrysia
sprawdź hasło "wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw" obiło mi się o uszy ze to jest dofinansowanie dla osób juz prowadzących własną działalność. powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil745
Jasne, że możesz. Ja również prowadzę mikro przedsiębiorstwo od 2 lat i niedawno otrzymałam taką dotację. Ale warto skorzystać z pomocy, jaką oferują firmy zajmujące się pozyskiwaniem dotacji z UE. Ja współpracuje z firmą Signum Sp. z.o.o. Aktualnie korzystam z innej usługi z ich oferty, ponieważ poza pozyskiwaniem dotacji i zarządzaniem projektami unijnymi, opracowują również wnioski o pozwolenie na wytwarzanie odpadów: http://www.signum.org.pl/oferta/opracowanie-w niosku-o-wydanie-pozwolenia-na-wytwarzanie-odpadow/ Ale wcześniej pozyskali dla mojej firmy dotację na inwestycję i byłam bardzo zadowolona z ich pracy. To profesjonaliści, mają bardzo dużo doświadczenia, więc wiedzą co, jak, gdzie i bardzo szybko sobie z tym radzą. Musisz tylko mieć dobry, innowacyjny pomysł na rozwinięcie swojej działalności. Możesz umówić się na bezpłatną konsultację, gdzie będziesz mogła przedstawić go doradcy, zapytać o radę i zasięgnąć fachowej opinii. Na pewno korzystanie z takich usług jest szybszym i skuteczniejszym sposobem na pozyskanie dotacji, niż próbowanie samemu. Wbrew pozorom nie jest to takie proste, sama dokumentacja i papierowe sprawy wymagają wiedzy i poświecenia na to dużo czasu, a dla nich nie stanowi to najmniejszego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×