Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CopaBanan

Jak zarabiać mając 17 lat?

Polecane posty

Gość CopaBanan

Witam, otóż mam 17 lat I chciałbym sobie czasem pozwolić na coś więcej niż to, co oferuje mi kieszonkowe zatem pojawia się pytanie, co mogę robić? Nie mam kompletnie pomysłu a co chwilę słyszę, że mój znajomy, który coś (nie wiem co) robi I ma kase. Ostatnio w przeciagu max 1.5 mies uzbierał ok 5000zl... Niestety ja sam nie wiem co mogę zrobić aby choć trochę temu dorównać. Dodam też, że nigdzie on nie pracuje tylko ciągle odpisuje na maile etc... Będę na prawde wdzieczny za pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są jakieś takie systemy reklamowe, gdzie poświęcając dużo czasu na ch... zajęcie można uzbierać ileśtamset zł. Większość dorosłych ludzi nie ma pomysłu na zarobek. Pomyśl lepiej, czym się zajmiesz, jak skończysz 18. :P Zarabianie w Internecie obadaj, praca zdalna itp. Może masz jakiś talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, możliwości zarabiania w internecie jest sporo, oczywiście trzeba podchodzić do tego z dużą dozą rozsądku, bo jak wszędzie istnieją lepsze lub gorsze biznesy. Sam w ostatnich latach przeszedłem przemianę z osoby, która wszystko kupowała na raty i chętnie brała kredyty w osobę oszczędną i staram się inwestować swój czas i pieniądze w ciekawe biznesy. Pamiętaj, że drogi są dwie, albo wchodzi się z dużym wkładem własnym i szybko generuje dzięki temu wysokie dochody, albo jeśli nie ma się własnych środków to angażuje się swój czas. Z początku 5 tysięcy/msc z tego nie będzie, lecz dzięki własnemu rozwojowi, uczeniu się nowych rzeczy, dojdziesz do dobrych rezultatów w ciągu roku. Pamiętaj by nie odpuszczać, bo wiele sukcesów rodzi się w bólach. Jeśli chcesz to przedstawie Ci fajny biznes dzięki któremu co 5 tygodni będziesz otrzymywać 14% zysku!. Nie jest to żadne klikanie reklam ani piramida finansowa. Do tego nie musisz nic wpłacać swoich środków, jeśli się pospieszysz to dostaniesz 20 euro bonusu. Podaj adres email, bądź napisz do mnie na grzegorz.kajstura@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga CopaBanan, przed rozpoczęciem szukania pracy warto sprawdzić swoje predyspozycje zawodowe. Dzięki niemu łatwiej określisz swoje preferencje i otrzymasz propozycje branży, w której będziesz się czuć dobrze. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na kierunekrozwoju.pl Pozdrawiam Przedstawiciel serwisu Kierunek Rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andka19
A taki test jak wygląda? Płaci się coś za niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 31
10 lat temu pracowałem z kolegami sezonowo np w barach, sprzedawanie asortymentu plażowego itp. Zatrudnienie na "czarno" wiem ,ze pracowały tam również osoby nieletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andka19 test składa się z dwóch części: testu zainteresowań i preferencji, który zawiera 12 pytań oraz z testu osobowości, który zawiera 20 pytań. Jest on zupełnie darmowy. Pozdrawiam Przedstawiciel serwisu Kierunek Rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toskalila
Może tutaj http://www.individual.pl/ . Zapytaj, praca hostessy nie jest ciężka. Tylko chyba będzie potrzebna zgoda rodziców bo jesteś niepełnoletnie. Ewentualnie odczekaj jeszcze rok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela_leszno2
Myślę, że twój znajomy „trochę” wyolbrzymił :P ale jak chcesz sobie trochę grosza dorobić to możesz wypełniać ankiety jak ja :) ja wypełniam na https://epanel.pl/ bo płacą bezpośrednio na konto bankowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Futurenet
Portal społecznościowy, który NAS WYNAGRADZA za aktywność, podobny do Facebooka z tym małym istotnym szczegółem. Jeśli jesteś aktywny i lubisz dużo czatować, lajkować, publikować posty, dodawać zdjęcia, filmy zapraszać znajomych, przyjaciół, udostępniać pliki Wystarczy że będziesz robił dokładnie to samo co na fb a firma będzie Cię za to wynagradzać $$$!! Posiada wiele ciekawych użytecznych funkcji a jeżeli chciłbyś zarabiać pasywnie daje też taką możliwość. Rejesteracja za free. Przekonaj się sam, bo naprawdę warto http://lukasz9.futurenet.club/info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×