Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajniczek

jaka jest praca w zawodzie kelnerki?

Polecane posty

Gość pytajniczek

nie moge dostac pracy w swoim zawodzie jako sprzedawca wiec postanowiłam spróbowac jako kelnerka? jakie sa plusy i minusy tej pracy?jak ktos wie to niech napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelnereczka**
...same plusy!!! dobra kasa, pelno nowych ludzi, jedzenie i picie za darmo...ale to w mojej pracy-nie wiem jak jest w innych..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem wiec pytam tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość największy plus tej roboty
to możliwość plucia klientom do zupy. jak ich stać na restaurację to przynajmniej tyle naszego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gheghe
ja uważam ,ze są same plusy, jesli trafisz po prostu do "chodliwego "lokalu, Stawka to pikuś, ale napiwki, naprawde mozna przyzwoitą pensję miec z tej pracy jak na kwalifikacje,.Niektórzy mówią że cięzko, Jest to fizyczna praca ,ale są cięższe naprawde typowo fizyczne prace m niej oplacalne.Ja 3 lata w sezonie chcialam sie wkręcic gdzies na ke;lnerke ale niestety nie udalo sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odradzam
Odradzam. Kasa dobra, fakt, ale cała reszta dramat. Pracuję w systemie 2/2. Czyli 2 dni robię po 11-13h. Na zmianie jestem sama. Cały czas na nogach, czasami do 17:00 jestem bez jedzenia, bo nie ma kiedy po tyłku się podrapać. Ludzie wybredni, za kuchnie kelner dostaje ochrzan. Odpowiadasz za wszystko. Kiedy nie ma klientów musisz szukać sobie zajęcia, sprzątać, dokładać towar, itp. Dochodzi ból nóg, dłoni, pleców, kolan, stawów, stóp, odciski. Pracowałam w Markecie, sprzątałam biura i to naprawdę był lajcik, w porównaniu do kelnerowania. Skończy mi się umowa i uciekam stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wiele zależy od tego w jakiej knajpie się załapiemy. W bardziej eleganckich miejscach, zwłaszcza w miejscowościach typowo turystycznych, gdzie jest duży ******można liczyć na napiwki. W małym mieście płacą zwykle koło najniższej krajowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×