Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gielda

kto gra na giełdzie?

Polecane posty

Gość gielda

hej mam pytanie -czy ktos gra na gieldzie??? ile wyciagacie miesiecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankate
też mnie to bardzo interesuje. Chciałabym zacząć. Proszę, podpowiedzcie - jak się do tego zabrać, ile zainwestować na początek, jak długo się czeka, ile można zyskać, ile stracić. Potrzebuję praktycznych wskazówek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maklerrrr
ja gram, kto nie ma o tym pojęcia niech się w to nie bawi . Zależy ile chcesz zainwestować , bo możesz wszystko stracić ale też zarobić -duże ryzyko. jak chcesz grać to musisz śledzić na bieżąco wszystko co dot. giełdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam sporo akcji
ale nie zajmuję się spekulacją.... za słabe mam nerwy, za mało czasu i wiedzy ;) zazwyczaj więc inwestuję średnioterminowo.....czas inwestycji to kilka miesięcy.... wybierwm pewne spółki zapoznaję się z analizami, tendencjami, sytuacją na rynku, no i też kieruję się swoją intuicją.... chętnie wybieram też debiutantów.... szczególnie instytucje finansowe i firmy zajmujące się nowymi technologiami.... nigdy na tym nie straciłam.... a debiut Banku śląskiego to była inwestycja mojego życia.... od jakiegos czasu korzystam z konta maklerskiego w banku internetowym, jest to dla mnie bardzo wygodne, bo nie muszę tak często biegać osobiście do banku. rocznie stopę zwrotu z inwestycji nigdy nie miałam mniejszą niż 30% .... czyli lepiej niż na koncie, więc jestem zadowolona i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam sporo akcji
a co cię to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja gram na giełdzie:) Ile wyciagam! (złe pytanie sformułowałeś) Wyciagac to mozna zajaca z Kapelusza:P:) Zarabiam Dobrze! od 5 do 10 (czasami 15) tys) Euro :) ps. Giełda to naprawde Ciezki kawałek Chleba:) Ja pracuje od 8 do 8 ! Tak juz mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giełda nie jest dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam sporo akcji - a jakie kwoty inwestujesz? nie musisz mowic dokladnie jesli nei chcesz, tak mniej wiecej chociaz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam sporo akcji
ten wpis z 23:01 nie był mój .... nie często tu zaglądam, bo nie mam czasu.... konto mam w mbanku oraz w BZWBK.... jednorazowo w jedną spółką staram się nie inwestować więcej niż 5 tys (giełda to nie moja praca tylko dodatkowy dochód- nie mam czasu na codzienne analizy, więc nie chcę przecholować) czasem jak mam jakiegoś "pewniaka" (oczywiście moim zdaniem) to pozwalam sobie na ryzyko,np PKOBP jak sprzedawali w ofercie publicznej to kupiłam tyle ile tylko mogłam i oczywiście b. dobrze na tym wyszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam sporo akcji --> dzieki za info. mam nadzieje ze ktoregos pieknego dnia tez bede na tyle kumata ze bede inwestowac i zarabiac. na pewniakach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannanna
Na początek spróbuj może lepiej swoich sił w jakiejś grze wirtualnej, żeby sprawdzić na ile trafne będą twoje decyzje inwestycyjne. Polecam ci na początek program WIRTUALNY INWESTOR, który pozwoli ci się zorinetować co i jak. Pobierzesz go stąd: http://w20.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milijkos
Jest sposób na to, aby grać bez ryzyka. Istnieje firma Maximus Trading. Oni zatrudniają zdalnie traderów. Największy plus pracy u nich to fakt, że inwestuje się ich kasą - bez ponoszenia ryzyka własnymi pieniędzmi. Ja jestem na etapie szkoleń. Za jakiś czas napiszę wam jaki poszło na okresie próbnym - mam do dyspozycji 100 tysięcy dolarów, a mam z tego zarobić 2 tysiące dolarów. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erer66
Znam wielu cwaniaków, którzy od razu się porywają na prawdziwą giełdę, a później się dziwią, że w ciągu miesiąca zamiast fortuny to się dorobili debetu :P Nie od razu Kraków zbudowano. Ja póki co sobie ćwiczę na koncie demo ze strony www.wall-street.pl i dopiero za jakiś czas jak podłapię o co biega to zacznę handel na prawdziwe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobolson
Jeśli chcesz grać na giełdzie to musisz sporo rzeczy się najpierw dowiedzieć. Ciężko jest zacząć bez żadnej wiedzy, a jeśli już tak zrobisz to pewnie sporo stracisz. Dla ludzi, którzy dopiero zaczynają mogę polecić tę stronę: https://www.tms.pl/kursy-akcji . Bardzo dobra platforma dla nowych użytkowników. Sam tam zaczynałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gra na gieldzie super?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miloa32
Ja zastanawiam się nad inwestycją na giełdzie, Mam troszkę wolnych oszczędności. Czytałam troszkę o https://www.tms.pl/independent-trader . Rozwój globalnej wymiany towarowej zdeterminował potrzebę działającego 24 godziny na dobę rynku wymiany walut. To właśnie Forex jest najbardziej płynnym i największym rynkiem na świecie, jeżeli zainwestuje dużą kwotę, to może mi się zwrócić jeszcze większa kasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zastanowić się nad zainwestowaniem na wschodzące firmy:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zastanowić się nad zainwestowaniem na wschodzące firmy:

https://www.stockwatch.pl/wiadomosci/ipo-wszystko-co-trzeba-wiedziec-o-debiucie-spolki-na-gieldzie,notatki,244349

Obecnie bardzo wiele z nich notuje duże zwyżki na giełdzie.

Sama obecnie nie inwestuję w akcje ale poważnie się nad tym zastanawiałam. Muszę jednak sporo poczytać w temacie, bo o ile mozna duzo zyskać, to czasami mozna dużo stracić.

Myśle, ze bezpieczną inwestycja jest obecnie postawienie na cd project. Zobaczcie jak mocno rosną akcje firmy, firma ciągle się rozwija oraz dzięki temu zyskuje pieniadze na dalszy rozwój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×