Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronikaKAEL

Obsługa informatyczna

Polecane posty

Gość weronikaKAEL

Witam serdecznie. Rozrasta mi się firma i mam dylemat, mianowicie obsługą informatyczną zajmuje się u mnie całkiem w porządku firma - zdalnie. Jak się coś dzieje takiego że muszą być na miejscu, no to wzywam inną firmę. Kierunek rozwoju jest taki, że co raz częściej muszę wzywać drugą firmę. I nie wiem, czy pozbyć sie obu i zatrudnić jedną na miejscu, czy ciągnąć to jak jest, skoro obie wywiązują się z pracy i po prostu zacisnąć zęby na podwójne wydatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że jedna firma informatyczna w zupełności Ci wystarczy. Nie ma sensu generować kolejnych kosztów. Ja zaufałam http://www.gregcom.pl u mnie niedaleko Rybnika i jestem bardzo zadowolona! Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezuwka
Jedna firma zapewni Ci pominięcie takich problemów jak komunikowanie się między sobą albo powtarzanie komunikatów obu stronom. Ale skoro ta co masz nie jest w stanie podołać zadaniu to zatrudnić taką, która będzie w stanie i zdalnie jak obecna i bezpośrednio pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaLbn
U mnie szef nawiązał współpracę z firmą która nie jest zatrudniona na stałe tylko mamy u nich pakiet zapewniający pomoc w razie potrzeby, czyli na pewno się pojawią ale nie jest to etat więc pozwala mnóstwo zaoszczędzić jeśli chodzi o finanse a jednoczesnie zabezpiecza. I jak się okazuje, że trzeba więcej czasu niż się spodziewało a i tak raz u nas było, to też żaden problem bo da się to dogadać finansowo na spokojnie, nikt nikogo na lodzie nie zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxvm
O, a można wiedzieć jaką? To takie chyba dość rozsądne rozwiązanie nie tylko na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaLbn
Jasne, firma nazywa się SITT. Wygląda to tak, że w ramach abonamentu masz swój czas do wykorzystania i oni mogą na różne sposoby pomagać, czy na odległość przez komputer czy tez osobiście przyjeżdżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o obsługę informatyczną to polecam WBT-IT - http://www.wbt-it.pl Mają różne modele współpracy, są elastyczni, mają sprawdzony w boju zespół i indywidualne podejście do klienta. Są w stanie dopasować konkretne usługi IT pod indywidualne potrzeby. Polecam skorzystać z darmowych konsultacji jakie chyba jeszcze proponują i osobiście sprawdzić na ile korzystna będzie w Twoim przypadku taka współpraca. Nie ma co ślepo ufać opiniom w sieci, lepiej samemu wybadać :) A takie bezpłatne konsultacje pozwolą Ci poznać osoby z którymi przyjdzie ci współpracować, omówić szczegóły współpracy i ponegocjować ceny. Ja tak zrobiłem i teraz mogę polecać z czystym sumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralinka2
moim zdaniem korzystanie z usług dwóch firm trochę mija się z celem, tak jak mówisz wydatki masz podwójne. moze warto byłoby się zdecydować na jedną, konkretną firmę? my w firmie korzystamy z usług Resymbio https://resymbio.com i jak do tej pory (przeszło 2 lata współpracy) nie mieliśmy zadnych problemów ani opóźnień z ich strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz bardzo popularny jest outsourcing, to też jakieś rozwiązanie dla firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1M
Niekoniecznie. Czasem warto korzystać z różnych źródeł. U nas w firmie jest dział IT, ale generalnie do rozwiązywania drobnych problemów mamy helpdesk iMe ( https://www.imeworldwide.com/ ), który obsługuje nas także w domach, bo ma wyposażeniu mamy min. laptopy, z których korzystamy równiez w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co dwie firmy, jak lepiej mieć jedną? Outsourcing IT jest popularny, poza tym takie firmy zewnętrzne często zajmują się nie tylko pracą zdalną, ale i pomocą na miejscu jak jest potrzeba, dlaczego więc nie poszukać właśnie takiej firmy? Skoro macie firmę zdalną, a nie zajmuje się niczym na miejscu, to raczej kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verenica
My mamy IT na miejscu, ale firma jest duża, IT często się nie wyrabia, wtedy korzystamy z outsourcingu, bo tak szybciej. iMe działa 24/7, nie ma czekania na swoją kolej, ani liczenia dni aż wrócą z urlopu. Mega wygodna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1M
SaineK , przy większej firmie własny dział IT ma sens, bo czasem na miejscu są potrzebni ludzie. Ale zewnętrzny helpdesk to dobra sprawa, bo wystarczy do prostej pomocy, także poza budynkiem firmy. W końcu na tym polega obsługa 24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakiegoś czasu korzystam z obsługi IT Kompanii Informatycznej (http://www.kompaniainformatyczna.pl/). Mają różne pakiety, więc łatwo dopasować je do zmieniających się potrzeb firmy. Jak na razie jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Moje przedsiębiorstwo juz od lat korzysta z pomocy firmy zewnętrznej, która zajmuje się kompleksowo obsługą informatyczną. Siedziba firmy znajduje się Gdańsku dlatego nawiązaliśmy bliższą współpracę z polecanym w Trójmieście DrLaptopem. Mega rzetelna i profesjonalna firma. Oferują pomoc w zakresie obsługi i serwisu sprzętu komputerowego, stworzenia strony www i jej pozycjonowania czy tworzenia i administrowania infrastruktury sieciowej. Przystępne ceny usług. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KURS NA WYCHOWAWCĘ KOLONIJNEGO ➡️PEŁNA WIEDZA I UMIEJĘTNOŚCI POTRZEBNE DO WYKONYWANIA PRACY WYCHOWAWCY KOLONIJNEGO ➡️ ABSOLWENT KURSU OTRZYMUJE ZAŚWIADCZENIE NA DRUKU MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ ORAZ CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU. ‼️więcej informacji pod nr : 796800679‼️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę Alfavox. Najlepsze wsparcie i systemy dostosowane pod rozwój firmy i ułatwienie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jemik
Przyda sie na pewno w naszej firmie pomoc specjalistow jesli chodzi o informatyczna obsluge firmy. Takie https://itbce.com/ firmy pomagaja w takich dzialaniach. A trzeba sobie takie nowoczesne rozwiazania zastosowac w firmie. Nie ma co sie bac takich opcji, bo one rozwina nasza firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu korzystamy z całościowej obsługi IT firmy Omega ( https://www.itomega.pl/). Pierwsze odczucia mam pozytywne. Bardzo dobry i błyskawiczny kontakt, jeśli problem jest pilny to rzeczywiście można na nich liczyć. Działają kompleksowo – Rodo, ochrona antywirusowa, monitoring sieci, obsługa chmur itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy

no to ta pierwsza firma jest do bani skoro nie ogarniają i trzeba drugą wzywać :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannah

Współpracujemy z jedną firmą IT Profinformatyka i nie było sytuacji, żeby zostawili nas z jakimś problemem czy czegoś nie dopilnowali. Ciągle ktoś jest pod telefonem, mają oko nad bezpieczeństwem danych, serwerami itp. a nawet zapewniają zastępczy komputer gdy się coś dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam firme Virtline z Krakowa. Solidnie wykonuja swoje obowiazki. link do strony: https://www.virtline.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja szczerze polecam specjalistów IT Omega. Współpracujemy z tą firmą już od dwóch lat i jak do tej pory nie miałem żadnego powodu do tego, by denerwować się, czy wątpić w jakość obsługi. System jest bezpieczny, a informatycy przez cały czas czuwają nad tym, by nic złego się nie wydarzyło. Możesz zobaczyć ich ofertę na stronie www.itomega.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

Dobra firma zajmująca się informatyką to Informatronik, często korzystam, usługi zawsze terminowo wykonywane, polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×