Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Joanna007

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

1 Neutral
 1. Joanna007

  jakie dodatki do kuchni

  W sklepach sporo takich dodatków można znaleźć i trzeba przyznac, że wiele z nich jest bardzo stylowych
 2. Joanna007

  nowoczesna kuchnia

  Nowoczesna kuchnia to praktyczna i minimalistyczna
 3. Na pewno trzeba zwrócić uwagę na klasę energetyczną i poziom hałasu
 4. Na pewno o tym, żeby zadbać o jej praktyczność
 5. Joanna007

  Mieszkanie, czy dom?

  To już zależeć będzie od wygody, najlepiej po prostu określić to, czego się oczekuje od mieszkania czy domu i poszukać w sieci ofert związanych z nieruchomościami. Można przy tym korzystać z różnych podpowiedzi typu: https://www.twojszczecin.pl/2018/jak-i-gdzie-szukac-ofert-sprzedazy-nieruchomosci-ze-szczecina.html które pokazują, na co powinno się zwracać uwagę, gdy planujemy taki zakup. Dom czy mieszkanie? Kwestia indywidualnego podejścia i oczekiwań. No i możliwości finansowych.
 6. Rozpad małżeństwa zdarza się i po takim czasie, nikt nie przewidzi, ale pewnie trzeba byłoby się zastanowić, co jest przyczyną. Czyżby małżonkowie przed ślubem się wcale tak dobrze nie znali? No cóż... moja kuzynka rozwiodła się po dwóch latach, ale już przed ślubem wszyscy jej mówili, żeby zrezygnowała, bo on coś mataczy. Nie posłuchała, opamiętała się po czasie.
 7. Otrzymanie rozwodu kościelnego jest trudne i trwa, o ile się kościół zgodzi, no i trzeba udowodnić, że są przesłanki, inaczej nici z tego.
 8. Zamiast narzekać trzeba jakoś walczyć. Sama pochodzę z rodziny, gdzie mama sama zajmowała się mną i moim bratem, ojciec zmarł jak byłam mała. Mama pracowała i robiła co mogła, babcia nam jeszcze pomagała, choć sama niewiele mogła. Oprócz niewielkiej renty po ojcu, dochodów mamy (nie za dużo) i niewielkiej renty babci nie mieliśmy NIC. I jakoś się żyło i dało radę i nikt nie narzekał.
 9. A dlaczego by nie? Byleby była wygodna i nam się nogi nie plątały.
 10. Joanna007

  Sukienki dla ciężarnych...

  Nie byłby to jednorazowy zakup? Chyba lepiej po prostu kupić jakieś luźniejsze sukienki, a nie specjalnie ciążowe.
 11. Joanna007

  Jaki bank polecacie?

  Ja korzystam od lat z PKO, w sumie jest ok
 12. Racja. U mnie w domu nigdy się nie przelewało, ale mama nauczyła mnie szacunku do pieniędzy, teraz zarabiam sama, nawet więcej niż ona po 20 latach pracy i wiem doskonale czym jest oszczędność.
 13. Po cholere mi drogie kosmetyki? Można kupić tanie i też dobre.
 14. Mi mój może oświadczyć się nawet bez pierścionka, co mu nawet mówiłam, a on stwierdził, że nie, że che to zrobić porządnie. Wszystko zależy od ludzi i ich podejścia, jak naprawdę kochają, to taka drobnostka jak pierścionek ich nie rusza.
 15. O inwestowaniu trzeba coś wiedzieć, a przecież form inwestycji jest wiele
×