Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZajawkarzHomeSite

Pisanie recenzji dla dwóch serwisów...

Polecane posty

Witam, jestem Administratorem serwisów: www.hardware.info.pl - (Nowinki technologiczne, Recenzje, Artykuły, Testy) www.zajawkarz.info (Film, Komiks, Książki, Muzyka) Zapraszamy Wszystkich chętnych do współpracy... Regulamin stałego konkursu, który polega na napisaniu recenzji np. swojego sprzętu komputerowego, czy też fajnej książki znajdziecie na naszych stronach. Oprócz "losowo" przyznawanych nagród rzeczowych, które rozdajemy raz na jakiś czas, rozdajemy zawsze - za każdą napisaną i zaakceptowaną przez nas recenzję - gwarantowane nagrody pieniężne. Pozdrawiamy i zapraszamy do poczytania jak i do czynnego udziału w naszym stałym konkursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby mi sie udało napisac ksiażkę to bym ją am wydrukował i rzucił na rynek potem poczekał aż jakieś cwaniaczki twojego pokroju mi zapiertolą pomysł i treść a potem dopiero zaczął negocjowac kase za napisanie kolejnych tomów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pa wiem ze cwaniaków znalazłoby sie co niemiara nachapaliby sie z chęcią krótkoterminowo narobili planów i zakupów kontynuacji w nieudolnym stylu narobili zapozyczeń i plagiatów aż w końcu przypełzliby z mamoną w zębach jakby im sie interes zaczał sypać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz co bym w tedy zrtobił. nabazgrałbym takie goofno jakiego świat jeszcze nie widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście równolegle pisałbym arcydzieło racząc was urywkami na poczet których nakupilibyście posiadłości samochodów rezydencji i innego gooofna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×