Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BEKSA LALA

PRACA W FIRMIE WINDYKACYJNEJ

Polecane posty

Gość BEKSA LALA

WITAM,CZY KTOŚ PRACUJE JAKO WINDYKATOR ALBO PREWENT TERENOWY,JAKIE WRAŻENIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowałam do niedawna w firmie windykacyjnej, robiłam tam prawie 2 lata a ostatni rok w departamencie egzekucji terenowej, miałam do czynienia z egzekutorami terenowymi, co chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beksa lala
witam, jakie wrazenia po tej pracy,w sumie mam maly kontakt z windykacja bo dzwonie do klientow ,ktorzy nie zaplacili rachunku i przypominam o tym im,'ale chcialabym sprawdzic sie w windykacji,znalazlam ogloszenie na windykatora bezposredniego i prewent terenowy, co mowic na rozmowie kwalifikacyjnej,i jak z kasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz studia prawnicze
skończone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beksa lala
administracja na wydziale prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beksa lala
ludy napiszcie cos wiecej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadze zeby kobieta dała rade w terenie, a wiem co mowie bo prawie rok pracowałam w biurze egzekucji terenowej, masz stycznosc z roznymi typami, głownie chodza po melinach gdzie smród po prostu zabija, nie raz egzekutorzy (sami faceci) skarzyli sie na warunki w jakich musza pracowac, nie jeden raz skoczył ktos im do gardła z łapami i w takiej sytuacji trzeba umiec sobie poradzic, dlatego uwazam ze to raczej nie dla kobiety. Co do zarobkow to w firmie w ktorej ja pracowałam windykator terenowy zarabiał róznie w zaleznosci od spływu na obrabianych przez niego sprawach, dobry efzekutor miał na reke ok 4 tys. zł. Jesli chcesz sprawdzic sie w windykacji to sprobuj w telefonicznej call center, ja od tego zaczynałam...Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beksa lala
a na centarali tel. ile wyciagnełaś?? a za naruszenie nietykalnosci cielesnej sa paragrafy... no nie wiem ale ale jakos chcialabym sie wkrecic nie moge jakos znlezc cos normalnego takiego pon-pt wszedzie kumoterstwo,nepotyzm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firma w ktorej pracowałam płaci inspektorom w call center 1000zł brutto + prowizja od ściagalności, a co do pracy w terenie to oczywiscie twoj wybor, ale wiem ze firmy windykacyjne stawiają jednak na faceta na tym stanowisku (wiem bo byłam w zespole rekrutacyjnym). Ja osobiscie nigdy bym nie chciała pracowac w windykacji bezposredniej, dłuznicy w wiekszości to ludzie biedni lub zwykli meliniarze, musisz załozyc ze ok 70% twoich dłuznikow w bazie to własnie taka \"klientela\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego że na to są
paragrafy?? :o a co takiemu meliniarzowi zależy?? w życiu bym nie puścił swojej kobiety do takiej pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70 procent to taka klientela
i założe się, że w 65% zakończyło by się niezłą jatką... no chyba, że zwijasz teflonową patelnię w rulon jak Aneta Florczyk, to powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beksa lala
tiaaa i smaże naleśniki na niej :) myślałam ze sprwdze sie w takiej pracy...ale nie zbyt pochlebne opinie no cóż zycie pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcą kobiet za
windykatorów terenowych?!? to się zmienie po wyborach kobiety górą partia kobiet to przegłosuje, że to dyskryminacja i nowa uchwała już jest pisana głosujcie na nas zresztą nie musicie i tak już wygrałyśmy polska dla kobiet, europa dla kobiet, świat kobiet! sexmisja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek-windykator
jestem wieloletnim i doswiadczonym windykatorem,praca kazda jak inna bylebys byla zawsze czlowiekiem i ni poddawala sie sugestiom innych ,ktorzy chca zrobic kariere na windykacji.Jezeli Cie to interesuje ,zachecam,w szczegolach pytaj tylko na adres e-mail Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Windykator bezpośredni??!!
Ta praca jest nielegalna. Egzekucję na terenie RP może prowadzić wyłącznie komornik na podstawie tytułu wykonawczego, tj tytułu egzekucyjnego zaopatrzonego w klauzulę wykonalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REWindykator bezpośredni??!!
Wiesz, czym zajmuje się windykacja? Która firma windykacyjna prowadzi egzekucje? windykacja to szansa na załatwienie sprawy bez kosztów sądowych i komorniczych. Ale trzeba pamiętać,że firma wind, może skierować sprawe do sądu, i wtedy komornik ma pole do popisu. Więc legalność windykacji jest w 100% poparta prawem. Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhem
ale sobie zawod wybralas autorko.:/ chyba bedziesz musiala pozbyc sie wrazliwosci na poczatek, a pozniej sumienia. W ss tez pracowaly kobiety.:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hektor Kronenberg
Które firmy windykacyjne, kancelarie prawne specjalizujące się w windykacji i działy windykacji banków oferują najlepsze warunki pracy np. wynagrodzenie, szkolenia itd. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektyw Warszawa
Zapraszam do skorzystania z usług prywatnego detektywa z Warszawy i do odwiedzenia strony: http://www.uslugi-detektywistyczne.eu w celu zapoznania się z moją ofertą. Oferuję m.in. obserwacje detektywistyczne, windykacje, sprawdzanie wiarygodności, tel: 696-589-351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rkord
Nie zalecam podejmować pracy w Firmie Windykacyjnej Janusza Szwacińskiego z Poznania.Namawia do bezprawnych czynności.Można mieć same kłopoty z tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok temu pracowałam w http://www.saf.com.pl/oferta/windykacja-naleznosci.html . Była o moja pierwsza praca w zawodzie. Jak dla mnie w porządku, ale tylko dla ludzi o mocnej psychice ;) Bywają ekstremalne przypadki. Trzeba się nastawić, że to jedynie praca i już. Po przekroczeniu progu biura przestać o tym wszystkim myśleć. Na początku przejmowałam się losem niektórych klientów, ale cóż... życie. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon Krasny
Fakt.Nie polecam pracy u Szwacińskiego Janusza w Kancelarii Windykacyjnej w Poznaniu przy ul.Bukowskiej. Mobing straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzyj i sprawdź na rekrutacyjnarewolucja.pl, wiele ofert w których możesz wybierać! znajdź i zobacz! Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei polecam Wam firmę prolege.pl. Doskonale potrafią prowadzić sprawy i odzyskują pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno dosyć ciekawa (inna) praca, widziałem ostatnio wywiad z osoba, która pracuje w firmie windykacyjnej. Wywiad był bardzo ciekawy, ale nie mogę go znaleźć, za to znalazłem taki artykuł, w którym jest mniej więcej opisane jak taka praca wygląda: http://gs.mragowo.pl/jak-pracuja-windykatorzy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paragrafy paragrafami a obity ryj to obity ryj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BTW, fake rozmowa tylko po to by zareklamować jakieś śmieciowe blogi :D typowe dla tej strony, tutaj chyba niema ani jednej prawdziwej osoby tylko same śmiecie reklamujące syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio

ja pracowałem w eos ksi w Warszawie przez kilka lat i śmiało mogę polecić, szkolenia dla pracowników, więc sporo można się rozwinąć, dużo benefitów i dobre warunki. Praca blisko dworca zachodniego więc dobry dojazd. Naprawdę gdyby nie przeprowadzka to pewnie do dzisiaj bym pracował 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×