Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_majka

Profi Lingua Wrocław opinie

Polecane posty

Gość gość_majka

Czy ktoś z Was chodził do Profi Lingua we Wrocławiu? Chcę zapisać się tam na kurs angielskiego (poziom intermediate) i zastanawiam się czy to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna2121
Śmiało możesz się zapisywać - akurat angielski mają na bardzo wysokim poziomie - kojarzę tych lektorów. Patrząc na wrocławskie ceny, koszt kursu nie jest wygórowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue_ann
Chodzę już 5 semestr do Profi Lingua na angielski. Po studiach okazało się, że mam braki w pracy, więc szlifuję język dalej.:) Widzę postępy, więc i Tobie mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikakos
Nie wiem jak z angielskim, ale włoski jest u nich ok!:) teraz chodzę jeszcze na hiszpański do profi lingua i mam go za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi256
Ja mogę szczerze polecić - sama chodziłam tam na roczny kurs zanim wyjechałam do pracy do Anglii. Miałam super lektorkę, dzięki której przełamałam barierę językową i nie miałam większych problemów z komunikacją za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeku8
Chodzę tam już drugi rok i w sumie żadne minusy do głowy mi nie przychodzą, więc jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e_lana
Też nie mam zastrzeżeń. Co prawda chodzę na hiszpański, ale w porównaniu np. do empiku, gdzie chodziłam wcześniej, w profi jest o niebo lepiej. Mniejsze grupy, ciekawiej prowadzone zajęcia - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_ta
Niemiecki - spoko! Nie lubię się uczyć jezyków obcych, ale klimat w szkole jest na tyle fajny, że zmieniłam nieco zdanie. Grupa jest ok, lektorka też zupelnie inaczej do nas podchodzi niz nauczyciele w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula0009
Matura próbna już za mną, zdana na 79%, więc efekty dodatkowej nauki są!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmag
Ja szykuję się u nich do egzminu FCE... Już niedługo okaże się czy jest dobrze.:) wewnętrzny egzamin w skzole zdany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras
chodziłem na indywidualne lekcje, było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati9595
Dobrzy lektorzy i fajne zajęcia przedmaturalne. Mi bardzo dużo pomogły przed egzaminem, dzięki czemu poziom rozszerzony zdałam na 92%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka007
a ktoś wie czy w tym Profi można się zapisać też w trakcie semestru?? Potrrzebuję szybkiej powtórki przed maturą z niemca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida2
kto chce zapisać się na kurs do grupy 3-osobowej od września? ktoś w ogole wie czy tak można? Myślę że w takiej grupie efekty będą lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystkaaga
Teraz trwa rekrutacja. Kto się wybiera do grupy maturalnej (poziom pdstawowy)? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_ka_an
Ja się zapisałam, ale na kurs rozszerzony. Po 3 zajęciach mogę ocenić szkołę na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaWrobel
W tym roku zaczęłam kurs w Profi Lingua i po kilku zajęciach jestem bardzo zadowolona. Trafiłam na świetną lektorkę, więc mam nadzieję, że matura nie będzie dla mnie problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adka98
Byłam na lekcji próbej i było ok, chyba zapiszę się na kurs przygotowujący do matury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaJaniec
Od tego roku zapisałam się na kurs angielskiego, a dodatkowo dostałam za darmo 20 lekcji z niemca. Póki co zajęcia bardzo mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga32
Czy ktoś z Was orientuje się czy lekcje indywidualne można umawiać na weekend? W tyg pracuję i ciężko znaleźć czas na cokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaipati
Musisz indywidualnie ustalić z lektorem, mi kiedyś udało się umówić na lekcje w weekend, więc myślę, że nie będziesz miała problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagnaha
Zaczynałam u nich od intermediate przed maturą. Aktualnie po trzech latach nauki zrobiłam 2 certyfikat, w pracy korzystam z angielskiego na co dzień i problemów z tym nie mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzuzza11
Dobry wybór! Ja chodziłam na anglika, teraz od nowego roku zaczynam hiszpański (nowe postanowienie) :) W wakacje chcę pojechać na costa del sol i mam nadzieję umieć sie porozumiewać do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtiejti
@zzuzza11 a wiesz cyz od lutego rusza jeszcze jakaś grupa hiszpańskiego? Czy można się jeszcze do Was dopisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapisałam tam dwójkę dzieci - uczą się niemieckiego i podstaw hiszpańskiego - drugie zajęcia mamy za darmo. Grupy nie za duże, więc sporo dzieciaki wynoszą z zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto zapisuje się na szwedzki na ten zimowy semestr??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz czy można ten szwedzki wziąć jako gratisowy język jeśli chodzi się już na niemiecki od września?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarettaok
Można można - drugi język jest dowolny do wyboru. Fajna sprawa, w innych szkołach tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×