Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Specjalista do spraw kadr i plac

Polecane posty

Gość gość

Witam. Zapisalam sie na kurs specjalisty ds kadr i plac i mam pytanie czy jest to ciezki kierunek? Czy sa jakies obliczenia, skoro jest w tym tez watek placy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnita333
Sama jestem takowym specjalistą i tak, trzeba wykonywać obliczenia jak sama nazwa kursu mówi. Będzie dużo o wynagrodzeniach, jak je obliczać itp, ale nie jest to trudne. Po kursie kiedy już będzie mogła Pani pracować polecam zaopatrzyć się w odpowiedni program do kadr i płac, aby wszystko szło sprawniej. Ja korzystam z Symfonii 2.0 (Handel, Finanse i Księgowość i właśnie Kadry i Płace) i bardzo ułatwia mi ona pracę, jest łatwa w obsłudze i bardzo elastyczna, a do tego od niedawna można w niej wypełniać jednolity plik kontrolny. Radzę Pani o tym wszystkim sobie jeszcze poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikazzz
Kadry i płace wbrew pozorom zajmują w firmach najwięcej czasu, dlatego specjaliści w tym zakresie są poszukiwaniu na rynku. Warto jednak albo zlecić prowadzenie tych rozliczeń innym, zewnętrznym firmom, np. https://www.seka.pl/oferta/obsluga-kadrowo-placowa/ albo u nich właśnie się szkolić. Seka ma doświadczenie i specjalistów, którzy śledzą zmiany na bieżąco i chętnie dzielą się wiedzą, warto korzystać z ich pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×