Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agatalyoness

Sposób na oszczedności przy zakupach plus zarobienie pieniędzy

Polecane posty

Gość Agatalyoness

Cześć! Chciałabym wam zaproponować sposób na zwrot pieniędzy przy zakupach plus zarabianie pieniedzy, jesli sie włoży w to troszkę czasu. Temat jest bardzo prosty, trzeba sie po prostu zarejestrowac do programu lojalnosciowego. Rejestracja nic nie kosztuje, i dalej też nie ponosi sie żadnych kosztów. Polega to na tym, że robimy zakupy i dostajemy zwrot od zakupów od 1% do 5%. Chodzi o zakupy na wszystkich usługach, pomyślcie, pieniądze wydajemy, pewnie rzeczy musimy kupować, czemu nie dostac by za to zwrot pieniędzy? Jesli ktoś jest zainteresowany to prosze pisac do mnie na e-mail: agata.lyoness@hotmail.com to podam więcej szczegółów, jesli ktos byłby zainteresowany rejestracją to również wyślę link aktywacyjny na e-mail, jest to wygenerowany link specjalnie dla Ciebie, będziesz moim podopiecznym a ja będe cię kierować. Program działa prawie na całym świecie i ciągle sie rozwija. Pozdrawiam i czekam na odzew zainteresowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"będę cię kierować" Czytaj będę na tobie zarabiać :D Nie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatalyoness
TAk, będe na tobie zarabiać, na mnie też zarabiaja, ale co z tego? Ty tez możesz to zrobić. Dostaniesz 0.5% od zakupów poleconych osób , czyli jesli ja kogoś dołącze plus 0.5% z zakupów poleconych moich poleconych i na tym się ciąg kończy. Zatem na mnie zarabiaja tylko osoby postawione dwa poziomy wyżej nade mną. https://www.youtube.com/watch?v=vh15oC-ilI0 Mozna się zapoznać, na pytania odpowiem, jesli ktos chce pogadac osobiście, e-mail podałam, wysle tez link jednak potrzebuje twój e-mail ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatalyoness
Powtórze mój e-mail bo widze, że chyba cos sie nieładnie wpisał agata.lyoness@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatalyoness
agata.lyoness@hotmail. com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przelej mi na konto z 10000 to kupie co mi polecisz,niemam kasy. Jak szukasz frajerow to spiertalej na drzewo gupia malupo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatalyoiness
Gościo z 6:45 polecam przeczytać powyższy tekst ze zrozumieniem. Za nic sie nie płaci, ja ci nie sprzedaję żadengo produktu, to jest program cash back, zwrot pieniędzy za zakupy. Nie wiem do końca czy w polsce to jest juz tak bardzo rozwinięte, ale tu w USA mozna sobie ząłozyc karte w danej drogerii i za każde zakupy zbiera się punkty, jesli sie uzbiera dana ilośc pounktów to mozna je wykorzystać przy kasie i one mają jakąs tam równowartość pienieżną. W programie lyoness jest inaczej. Za zakupy w każdym sklepie partnerkim dostaje się dany zwrot, ale nie punktów tylko czystych pieniędzy i nie trezba ich wykorzystywac w tym konkretnym sklepie, dostaje sie pieniądze na konto i wykorzystuje sie je na co się tylko podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata tutaj nikogo nie zachecisz do niczego. Tutaj kazdy jest najmadrzejszy. Ale posmiac sie przynajmniej mozna z poziomu wiedzy tych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha lyoness ?? ludzie nie idźcie w to bagno!! to jest sekta ! oni sami wpierniczaja się w to bagno a potem żeby spłacac dług ciągną kolejnych znajomych ! i te żałosne ich spotkania i dodawanie zdjęć jakimi to szczęśliwymg ludzmi jest ta ich grupka na tych spotkaniach . pieprza wkolko to samo ze trzeba budować ! ze kto stoi ten się cofa i ze z nimi dorobisz się porsche i willi i będziesz żyć w szczęściu z swoją rodzina :-d nie wierzcie w to. nie wpłacajcię żadnych zaliczek tam trzeba parę tysięcy włożyć i niby ze wyciągniesz więcej i ze oni ci to zwrócą taa pieprzenie. poczytajcię opinie o lyoness na necie na fb powstała specjalna strona tam wypowiadają się osoby oszukane przez nich i ciężkie długi spłacają !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka sekta ? Jakie długi ? O czym ty czlowieku bredzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekonomicznasekta
Polecam poczytać: http://antylyoness.blox.pl Są tam załączone wyroki, opis metod jakimi naciągacze wabią swoje ofiary, oświadczenia rzekomych partnerów Lyoness, bieżące informacje z mediów i opinie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatalyonessgość
Długi, sekta? Oj rzeczywiście mało wiedzy.mam nadzieje, ze mimo to ktoś otwarty sie znajdzie. Żadnych długów sie nie nagromadzi, bo w jaki sposob? Ze sklepem? Na kreskę sie nie bierze, to nie spożywczy za rogiem ;) nikt nie zmusza do zachęcania ludzi, ale sama opcja oszczędzenia pieniędzy jest juz kusząca. Załóżmy ze planujesz większy elektroniczny zakup, np laptop za 1500 zł i idziesz do sklepu ze zwrotem 3 % (podaje czysty przykład i dostajesz zwrot 45 zł, czystych pieniędzy na wydanie na co ci sie podoba. Nie wspomnę juz o regularnych zakupach spożywczych, odzieżowych których dokonuje sie czesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polakow nie przekonasz. To ciemna masa niestety. Oni tylko etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatalyoness
Ja jednak myśle, ze ktoś obrót y sie znajdzie i bedzie chciał i oszczędzić i zarobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagatalyoness
Tak, podbijam temat. Forum sie rozkręca, bo juz dzien, moze ktoś kto sie tym interesuje zajrzy. Napiszcie do mnie email, pogadamy, możemy nawet na skypie pogadać. Nikt nikogo nie zmusza aby sie rejestrować. Ale myśle, ze warto zawsze dowiedzieć sie o szczegóły niz od razu oceniać, ze cos jest złe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Ja jestem w tym programie i powiem waz, że dolbrze mi sie powodzi. Kiedy zarejestrowałem kilka osób to juz potem było z górki. Trzebo włozyc w to troche pracy,m ale potem sie odwdziecza. NAdal pracuje nad tym ale póki co mam miesiecznie dodatkowe pieniądze z zakupów i z zakupów innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagatalyiness
O jednak ktoś sie znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lyoness Piramida Finansowa
UOKiK: "Postawiliśmy Lyoness zarzut prowadzenia piramidy finansowej" http://antylyoness.blox.pl/2014/02/UOKiK-Postawilismy-Lyoness-zarzut-prowadzenia.html Lyoness pozwany przez Komisję ds. Konkurencji i Konsumentów w Australii za prowadzenie piramidy http://antylyoness.blox.pl/2014/08/Lyoness-pozwany-przez-Komisje-ds-Konkurencji-i.html Lyoness oskarżony w Austrii Kryminalne zarzuty przeciw Lyoness teraz także w Szwajcarii Kolejna skarga – tym razem Francja Wyrok więzienia dla byłych managerów Lyoness Skuteczny pozew przeciw Lyoness Lyoness – gorzka porażka w sądzie Sąd : "Model biznesowy Lyoness jak schemat Ponziego 61 bezprawnych klauzul w regulaminach Lyoness - wyrok w procesie zbiorowym w Austrii http://antylyoness.blox.regulaminach-Lyoness.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Lyoness to jakieś mlm-owskie gowno, kolejna piramida finansowa. Trzeba wciągać znajomych, żeby kupowali jakiś szajs a później świecić oczami jak rzeczywistość nie pokrywa się z tym co obiecywały mlm-ki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Polakow nie przekonasz. To ciemna masa niestety. Oni tylko etat. @ @ @ Już ci mówiłem trollu, że jak tak bardzo ci nie pasuje to możesz wyjechać. Tylko na zachodzie wyśmieją takiego seudo biznesmena :) Tam nieroby nie dostają zasiłków, więc wylądowałbyś na ulicy żebrząc o pieniądze na powrót do Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @Jaka sekta ? Jakie długi ? O czym ty czlowieku bredzisz. @ @ @ Każdy MLM działa jak sekta. To takie towarzystwo wzajemnej adoracji, które poklepuje się po pleckach i wmawia sobie jacy to oni nie są cudowni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bredzisz el camillo jak zwykle. Nie osmieszaj sie juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagatlyoness
A od kiedy to MLM jest nielegalne? Biznes jak biznes. Nawet każda firma działa jak piramida, prezes, viceprezes, kilku menadżerów i zwykli pracownicy. Ludzie otwórzcie oczy nawet nie zdajecie sobie sprawy ile ludzie zarabiają na MLM. Tylko ci leniwi mowia ze sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedział, że jest nielegalne? Umiesz czytać ze zrozumieniem dziewczyno? Jest legalna, bo działa pod przykrywką firmy sprzedającej kosmetyki czy inne szajsy, ale działa tak jak piramida finansowa. Żeby w to wejść, trzeba wpłacić pieniądze (za jakiś starter czy inne badziewie). - - - @ @ @ Nawet każda firma działa jak piramida, @ @ @ Nie masz pojęcia o czym piszesz i nawet nie potrafisz się wysłowić. Co to znaczy, że "działa jak piramida"? A może schemat organizacyjny jest podobny? Ale piramidą finansową nie jest, bo w każdej normalnej firmie (nie musi być to korporacja, może być taka na max. 20 osób) nie wpłaca się niczego, żeby w niej pracować. To zakład pracy wypłaca swojemu pracownikowi wynagrodzenie za pracę. Głupie mlm-ki chyba nigdy tego nie pojmą albo wiecznie będą opowiadać te brednie zasłyszane podczas szkolenia :) - - - @ @ @ Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile ludzie zarabiają na MLM. Tylko ci leniwi mowia ze sie nie da. @ @ @ Nie leniwi, tylko inteligentni i umiejący liczyć. Tacy, którzy nie dadzą się nabrać na słodkie bajeczki opowiedziane przez lidera na spotkaniu przy kawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Bredzisz el camillo jak zwykle. Nie osmieszaj sie juz @ @ @ Niby w czym bredzę? Masz coś do powiedzenia trollu czy znowu się rozpłaczesz, że mam rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozpłacze sie tylko rozesmieje bo NIE masz racji trollu hahhahha. I wczesniej sam sobie odpowiedziales czym jest MLM. MLM nie jest piramida finansowa ale schemat organizacyjny przypomina piramide. Powiem ci szczerze ze nudzisz mnie juz tymi swoimi bzdurami. Napisz w koncu cos nowego i ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagatalyoness
El camillo nie pouczaj innych jak sam nie potrafisz zrobic prostej rzeczy. Przetytaj moj pierwszy post ZE ZROZUMIENIEM. aby dołączyć do firmy, ktora ja proponuje to nie trzeba wpłacać żadnego kapitału. Rejestracja jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
El camillo i tak nie zrozumie bo to matoł jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×