Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agatalyoness

Sposób na oszczedności przy zakupach plus zarobienie pieniędzy

Polecane posty

Gość sektaekonomiczna
Do Amber Gold tez nikt nikogo nie zmuszał, żeby wpąłcać pieniądze :) "UOKiK poszukuje osób, które mogą posiadać informacje o funkcjonowaniu Programu Lojalnościowego Lyoness. Od stycznia 2013 roku Urząd prowadzi postępowanie dotyczące podejrzenia założenia i prowadzenia piramidy przez Lyoness Europe AG w Szwajcarii" http://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=10854

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ El camillo i tak nie zrozumie bo to matoł jest. @ @ @ Odezwała się akwizycyjna przybłęda biegająca z torbą kosmetyków. Spójrz w lustro niedorobiony mlm-owski byznesmenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Nie rozpłacze sie tylko rozesmieje bo NIE masz racji trollu hahhahha. I wczesniej sam sobie odpowiedziales czym jest MLM. MLM nie jest piramida finansowa ale schemat organizacyjny przypomina piramide. Powiem ci szczerze ze nudzisz mnie juz tymi swoimi bzdurami. Napisz w koncu cos nowego i ciekawego. @ @ @ Mylisz się mlm-owski naciągaczu. Nie byłoby piramidą, gdyby nie wyciąganie od ludzi pieniędzy poprzez kupno niepotrzebnych gratów. A tak to zwykłe oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gośćagatalyoness: Sama naucz się czytać ze zrozumieniem a przede wszystkim zacznij myśleć zanim klepniesz w klawisze. Gdzie ja pisałem, że w tym badziewnym Lyoness trzeba coś wpłacać? Mówiłem, że w MLM-ach trzeba coś kupować, bo te pseudo firmy swoich "pracowników" traktują jak zwykłych klientów, na których żerują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×