Odpowiedz na ten temat

Strona internetowa szablon czy agencja?

• Dorotaa79 2017.08.03 [11:29]
    Witam,
    pytanie jak w temacie. Prowadzę niewielką działalność (handmade). Jak dotąd korzystam wyłącznie z social media (FB, instagram), ale chciałabym zwiększyć zasięg działań.
    Czy warto korzystać z agencji? Ktoś miał jakieś doświadczenia?? Czy dla małych przedsiębiorstw jest to opłacalne?? Czy może lepiej walczyć samemu z szablonem?
  • gość 2017.08.03 [12:00]
    Przez 5 lat prowadziłam własną działalność handmade. Agencje sa drogie, to najważniejsze. Za każdym razem kiedy będziesz chciała cokolwiek zmienić - znów trzeba płacić. Próbowałam i później żałowałam. Ostatecznie ze sklepem przeniosłam się na blogspota i sama wszystkim się zajmowałam.
  • LeszekZ 2017.08.03 [12:59]
    Ja posiadam doświadczenie z agencjami. No, różnie bywa, to fakt. Moja branża jest dość specyficzna (maszyny) i nie da się ukryć, że strategia marketingowa zaoferowana przez agencje w pakiecie ze stroną jest bardzo pomocne. Po różnych perypetiach aktualnie mam umowę z agencję Solv i jestem zadowolony. Powodzenia
  • Guarodo 2017.08.04 [23:05]
    Może allegro albo olx? Próbowałaś tam sprzedawać??
  • Dorotaa79 2017.08.07 [08:54]
    Dziękuję za odpowiedzi. Allegro i Olx to nie o to mi chodzi...
  • gość 2017.09.12 [15:51]
    Tak jak wyżej - agencje co prawda działają kompleksowo, jednak będziesz się musiała nastawić na spore koszty. Skoro działasz już na social mediach, to może warto pomyśleć o własnej stronie, nawet tej najprostszej i o prostym e-sklepie? Jedno (facebook) będzie promowało drugie (strona+sklep) i na odwrót. Mogę Ci polecić świetną firmę robiąca strony i sklepy internetowe, korzystałam z ich usług. Chodzi mi o firmę Interfeo www.interfeo.com. Zadzwoń i zapytaj usmiech.gif
  • ular 2017.09.13 [09:59]
    Jeżeli faktycznie masz rękę do handmade, sprawia Ci to przyjemność i chce na tym zarobić to polecam skorzystanie z porządnej firmy, które ogarnie Ci marketing strony oraz działania w social media. Fakt, jest to wydatek, ale z pewnością się zwróci, a Ty przez takie działania będziesz już mieć całkiem sporą bazę zainteresowanych. Takiej pomocy udziela między innymi http://fabrykamarketingu.pl/. Możesz przejrzeć ich stronę i zobaczyć, ile oferują.
  • job24co 2017.09.13 [12:08]
    Strona internetowa to wizytówka Twojej firmy, warto zainwestować w jej wgląd i funkcjonowanie. Tworząc stronę na szablonie niestety nie będziesz mieć wyjątkowej strony lecz jedna z wielu. Aby wyróżnić się na tle konkurencji zatrudnij profesjonalną agencję. Sprawdź ofertę http://grupazaki.pl stworzą Ci stronę z unikalna szatą graficzną w przestępnej cenie. Polecam.
  • inaccessible89 2017.09.13 [12:11]
    Zwiększanie zasięgu to coś więcej niż walka z szablonem. To Adwordsy i kampanie reklamowe. Jeśli jesteś w stanie wydać ok. 1000zł/mc to zwiększysz zasięg. Jeśli chcesz zbudować stronę, spokojnie ogarniesz to sama.
    Jestem świetnym teoretykiem.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...