Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gag81

szukam pracy

Polecane posty

Gość gag81

jestem mgr inż. chemii. od kilku miesięcy szukam pracy. i nic. nawet odmownej odpowiedzi. i to jest przykre. mieszkam w Łodzi. kto mi pomoże? bo zaczynam płakać i wierzyć w siebie i w jakąkolwiek nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinka81
hejka! co do tych laboratoriów kosmetycznych to jest tam sie bardzo trudno dostać, wiem bo próbowałam w Krakowie, bardzo chciałam sie tam zalapac bo mam specjalnosc Leki i kosmetyki i co? wielkie nic - tzn. to sie słyszy: "mamy bardzo stabilna kadre" - czytaj: spadaj na bambus bo i tak przyjmiemy córunie lub synusia znajomego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gag81
dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Problem tkwi w tym, że pracy szukam od pół roku, wysłałam chyba z 200 a może i ze 400 maili i zwykłe listy i... nadeszło tylko kilka odmownych odpowiedzi. Zastanawiam się, czy oni w ogole otwierają maile, listy, czy je czytają, czy od razu do kosza?? bo to bez sensu, aż się wierzyć nie chce, że nikt nie potrzebuje nowego pracownika. a podobno wiekszość zakładow ma podpisane takie umowy, że jak zwolni jakiegoś pracownika, to trzeba będzie wypłacić mu pieniądze za 10 czy mniej lat pracy. I to im się nie kalkuluje. Jakie to wszystko chore. A ta strona z laboratoriami była mi do dzis nieznana, dzięki za nią :) Pozdrawiam. P.S. A co z Tobą Pinka81, znalazłaś już coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×