Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIRAAA

ZAROBKI W MARKETINGU

Polecane posty

Gość KIRAAA

PROSZE POWIEDZCIE ILE MOZE ZARABIAC SPECJALISTA OD MARKETINGU , ZE SREDNIM WYKSZTALCENIEM W SREDNIEJ PRYWATNEJ FIRMIE W WIELKOPOLSCE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżaam
,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy od firmy... i od Twojego nastawienia na biznes :-) Ja zaczynam z MLM= multi level marketing :-) Widząc po znajomych to można naprawdę nieźle zarobic i na dodatek być ZDROWYM POzdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIRAAA
NARAZIE MAM ZAPAŁ, ZOBACZYMY PÓŻNIEJ ALE PODAJCIE ORIENTACYJNĄ KWOTĘ, NIE MAM WYKSZTAŁCENIA WYŻSZEGO, ILE MOGĘ SIĘ SPODZIEWAĆ W MARKETINGU I SPRZEDAŻY PRODUKTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę wszystko zależy od produktu jaki sprzedajesz i od pułapu jaki osiągniesz... Ja właśnie tworzę grupę w MLM A mam znajomego w tej samej firmie ale on już jest dłużej i mówiąc materialnie : dorobił się samochodu do tego wyjazdy na szkolenia w Polsce i zagranicą (sama na jednym bylam :-) ) i ma pensyjkę też niezłą co miesięczną rzecz jasna do tego premie co jakiś czas pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIRAAA
CHODZI MI O TO ILE MAM POWIEDZIEC NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ ZEBY NIE BYLO ZA MALO ANI ZA DUŻO 2 TYSIĄCE, 3 TYS. NIE MAM POJĘCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz srednie wykształcenie
i chcesz 2, 3 tys? chyba cie pogięło! ludzie ze studiami zarabiają mniej, a wogóle masz jakies doświadczenie? 1000 - 1500 max zł nie wiecej jesli nie masz doświadczenia i do tego PAPIERKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIRAAA
DOŚWIADCZENIE MOŻNA POWIEDZIEĆ ŻE MAM, ZAPAŁ TEŻ\ A W TEJ BRANŻY PO STUDIACH LUDZIE CHYBA NIE ZARABIAJĄ 1500ZŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIRAAA
JA ROZUMIEM ŻE LUDZIE PO STUDIACH ZARABIAJĄ CZĘSTO OK TYSIĄCA, ALE TO CHYBA ZALEŻY W JAKIEJ BRANŻY SIĘ PRACUJE, MYŚLE, ŻE W MARKETINGU CZY SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ W SPOREJ PRYWATNEJ FIRMIE MOŻNA LIZYĆ NA WIĘCEJ NIŻ 1500ZŁ, FIRMA CHYBA DOBRA, BO OFERUJĄ AUTO I LAPTOPA. A MOŻE SIĘ ŁUDZĘ? MOŻE W OSTATNIEJ CHWILI WYBIORĄ KOGOŚ INNEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowa dziewczynka
kira chyba cie pogieło ja jestem na 5 roku zarzadzania i marketingu i co mi z papierka jak pracy nie ma a jak jest to za 1000 zł a ty bez papierka byś chciała 3 tys? zycze ci tego ale to chyba mało prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirra
serio to sie łudzisz, wcale nie jest tak rózowo - zapał i "jakies tam doświadczenie" to za mało. zreszta zalezy od firmy i co bedziesz tam robiła dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIRAAA
MOŻE I MACIE RACJĘ, ALE W TAKIM RAZIE SKĄD CI LUDZIE MAJĄ TE SMAOCHODY , CIUCHY , DROGIE WCZASY... ( MÓWIĘ O ZNAJOMYCH Z WIDZENIA O KTÓRYCH WIEM ŻE PRACUJĄ W MARKETINGU LUB ZAJMUJĄ SIE SPRZEDAŻĄ PRODUKTU I NIE WSZYSCY MAJĄ WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE) CO JEST GRANE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka_
bo może z czasem do tego dochodzą, ale nie wierze by na pierwszy rzut każdy miał samochód, wczasy i żył jak król. nie patrz znajomym w kieszeń. wszystko zależy od firmy , ZNAJOMOŚCI, doświadczenie i wyników jakie osiągasz w pracy. nie badz naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarobili w MLMie :) stworzyli grupe pomogli komus zarobić :) napewno nie z pracy na etacie :) ja też tak sie dorabiam , w marketingu bezpośrednim nie jest łatwo , ale jak sie ma dobry produkt :) i naprawde chce sie spełnic swoje marzenia to sie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pika
a ja mam 3800 brutto, auto, komórkę i laptopa a pracuję 3 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oświeżam-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale brednie
ja zarabiam na tym stanowisku 2,5 tys do łapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowanka
lepiej powiedziec wiecej niz wyjsc na nieudacznika co to za 700zl chce pracowac, mysle ze powinnas powiedziec ze ok 3000 brutto na poczatek i nie przejmuj sie tymi co mowia ze masz tylko srednie ja ze srednim 5-6 tys zarabialam w tamtym roku .Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejjjjj
prowanka , jak to możliwe? a w jakim mieście i co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssssssssssss
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×