Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość to ja__
głupie pytanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem konsultantką AVON. Cała sprawa wygląda mniej więcej tak: zamawiasz kosmetyki, katalogi, próbki i torebki do pakowania (za wszystko płacisz jak dostaniesz fakture - termin 14 dni). Kosmetyki sprzedajesz po cenie katalogowej a sama kupujesz z opustem (zamówienie do 200 zł = 15% opust). Największy procent opustu to 35% przy zamówieniu które przekroczy wartość 2500 zł (jak dla mnie kwota nieosiągalna). Masz prawo kupować taniej tzw. demo czyli produkty które ukażą się jako nowość w kolejnym katalogu, można tak kupić max. 1 szt (nie wszystkie nowości są w ofercie demo). Jeśli Twoje zamówienie będzie mniejsze niż 150 zł zapłacisz koszt realizacji małego zamówienia (10 zł). Jeśli poprzednie Twoje zamówienie było mniejsze niż 150 zł i aktualne też nie większe to nawet w Centrum Obsługi Konsultantek (taki sklep) obciążą cie tymi kosztami. każda konsultantka ma dwa terminy dostaw/katalog (to z góry określone terminy), poza tym może zamówić w innym terminie ale płaci za kuriera 28 zł. Mitem jest że konsultantki mają darmowe próbki - trzeba je sobie kupić (przykładowo 5 próbek koncentratu przeciwzmarszc. kosztuje 6,50 zł, a próbki szminek zazwyczaj 0,80 zł). Zapisanie się do AVONu oznacza podpisanie umowy, jeśli nie zamawiasz przez 3 kampanie (katalogi) umowa wygasa i trzeba ją odnowić żeby móc zamawiać. Dobra trochę sie napisałam. Wystarczy🖐️ Masz więcej pytań to pisz na gg: 4809889 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam osoby z Milanówka i Warszawy do składania zamówień (już z katalogu 11 - zainteresowanym mogę przesłać katalog na skrzynkę) , możliwy odbiór osobisty, przyznaję atrakcyjne upusty🌻 Kontakt gg: 4809889 lub e-malil agarem1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×