Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Małgorzata_a

DOBRA KOSMETYCZKA W BUDGOSZCZY - pilnie poszukiwana

Polecane posty

Gość Małgorzata_a

Witam Czy ktoś mógłby mi doradzić NAPRAWDĘ dobrą kosmetyczkę w Bydgoszczy? Mam skórę z dużą ilością zaskórników (+ rozszerzone pory)-chcę wkońcu "podjąć walkę z tym". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezka sprawa
W sumie w bydzi nie ma tak naprawde b.dobrej kosmetyczki. Ew. salon Helios (Thalgo-wiec bedzie drogo). Przydalby sie tobie tak naprawde dobry dermatolog ale z tym tez problem bo nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia-klops
w dermice w bydgoszczy kosmetyczki robią najpierw bezpłatna diagnozę skóry a potem dobierają odpowiedni zabieg bądz kierują do dermatologa. spróbuj tam. ich str. www.bydgoszcz.dermikasalony.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helike
Ja wciąż chodziłąm do różnych kosmetyczek. Jak juz w jednym salonie mi sie podobało to nastepnym razem okazywało sie, ze kosmetyczka juz tam nie pracuje i jest nowa. Ale teraz byłam w takim nowym saloniku Carla na Gackowskiego (szwederowo) i jestem zachywcona. Bardzo fajana młoda kosmetyczka, ale naprawdę zna się na rzeczy. No i ceny ma - jak dla mnie rewelacja. Nie wciska jakichś drogich zabiegów tylko wyjaśnia co i jak, Robiłam u niej oczyszczanie i mam nadzieję, w świeta będzie widać efekt. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunamamatataaa
a co to za miasto Budgoszcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie naprawdę dobrej kosmetyczki z Bydgoszczy, odwiedźcie serwis http://www.naszauroda.pl/Kosmetyczka/Bydgoszcz/ Znajdziecie tam najlepsze oferty salonów kosmetycznych z Bydgoszczy, ich galerię zdjęć, dokładny adres, a także, co najważniejsze, opinie klientek, które najlepiej orientują się czy dany salon kosmetyczny jest godny polecenia http://www.naszauroda.pl/Kosmetyczka/Bydgoszcz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do odwiedzenia stronki www.kosmetykaglamour.pl ; a szczególnie zachęcam do skorzystania z letniej promocji na mezoterapię bezigłową...dla siebie lub jako prezent dla kogoś ..efekty rewelacyjne po zabiegu, polecam wykonanie przynajmniej 4 w niedługich odstępach czasu....w tej cenie naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na oczyszczaniu u Pani Darii z Salonu Dermika i jestem zadowolona-bardzo dokładna(oczyszczanie trwało ok.3 godzin).Dobrała mi kosmetyki i powiedziała co mam dalej robić.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrinkaaaa
Ja już różne salony w Bydgoszczy przerabiałam, ale naprawdę zadowolona jestem dopiero z Dermiki. Fachowa obsługa i bardzo miłe panie, wiedzą co robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izolda080mini
no właśnie, ja przemierzyłam całą bydgoszcz w poszukiwaniu odpowiedniej osoby :) i uwaga jest to kosmetolog- z o wiel większą wiedzą i umiejętnościami niż wszelkiego rodzaju kosmetyczki i te laski po kursach. Panią Asię poznałam w pewnym salonie na wyżynach. ale teraz posiada swój gabient- polecam gorąco- wiedza i zaangażowanie oraz fachowe podjeście do każdej sprawy. Gabient jest na Miedzyniu- ul. Nakielska 241/17A- Derma Visage mgr Joanna Zaręba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten dopisek "mgr" to w jakim celu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izolda080mini
Dziewczyna skończyła studia na akademi medycznej ma naprawdę ogromną wiedzę oraz doświedczenie w pracy kosmetologa. Więc nazywajmy rzeczy po imieniu, bo większość kosmetyczek to nawet 2 letniej szkoly polcealnej nie ma skończonej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam tą manierę z przestawianiem się magister ...... ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiocha z tymi magistrami zaczyna się robić. Dawno, dawno temu jak jeszcze wieszało się tabliczki z nazwiskiem na mieszkaniach coniektórzy dopisywali mgr albo inż. :) Co to za tytuł mgr, teraz prawie co druga osoba go ma. Piszcie jak będziecie dr albo prof.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izolda080mini
Joanna Zaremba to fryzjerka.... ale Joanna Zaręba to kosmetolog- dziewczyna ma gabinet tez na nakielskiej!!! zbieg okoliczności nazwiska- ale inna pisownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam u tak zwanej pani mgr joanny z. i oprócz wymądrzania się z teorii i opowiadaniu jakie studia skonczyła nic z tego nie wynikało, henna brwi jedna wielka porazka , umiejetnosci zadnych, nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gladzion
Wejdz na www.jobre.pl i na pewno znajdziesz coś dla siebie . Pani Ania dobierze ci profesjonalnie zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy się tam zajmują, ale może coś ci poradzą w Gabinecie Helios przy ul. Śniadeckich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam salon Monia na Nasypowej, kosmetyczka warta polecenia, sprawdzona przeze mnie już kilkakrotnie, duży zakres usług i nowy sprzęt polecam http://salonmoniabydgoszcz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z przyjemnością chodzę do gabinetu Helios spora oferta dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama szukalam jakiegoś salonu "godnego zaufania" przerabiałam już tanie saloniki, gdzie ceny były okazyjne i w ogole "super czad okazja psze Pani' zauwazyłam jedno nawet dobre salony zostawiają oryginalne opakowania kosmetykow i napełniają je tanimi kremami by klient widzial, że pracujemy na najlepszych kosmetykach za 5 tyś a róznica to WARTOSC DODANA dla firmy dlatego chcialam sie podzielic swoimi uwagami - lepiej wybrac sie do normalnego salonu gdzie mają sredniej półki kosmetyki ale za to ORYGINALNE cena jest adekwatna do zabiego (nie oszukujcie sie ze ktos wam zabieg zrobi wart 600 zł w okazyjnej cenie 100 zł bo zwyczajnie ekonomia i matematyka na to nie pozwala ! Bylam ostatnio poza centrum w poszukiwaniu salonu i trafilam na ciekawą propozycję nie chcę robic reklamy dlatego napiszę tylko Pani Marta u której byłam wykonując zabiegi daje powąchac kosmetyki na ciało np. opowiada o działaniu podczas zabiegów, jeżeli cos zauważy niepokojącego to pyta, informuje powiem wam ze bylam milo zaskoczona kosmetyki srednia półka, dają efekt porównywalny do tych z najwyższej pólki, czułam ze jestem pod właściwą opieką. Pani Marta (ma niewielki moze gabinet)tez inwestuje w sprzęt lasery itd. więc zauwazyłam, że ciągle sie dokształca a nie jak w wielu salonach skonczylam edukacje szkole i tyle. Naprawde roznorodnosc na rynku Bydgoskim jest spora i mój post ma tylko pokazac ze warto zagladać poza centrum miasta by znaleźć cos fajnego, gdzie nie oszsukuje sie klienta i doradza sie profesjonalnie w problemach... Uwazam osobiscie, ze istnieje wiele fajnych miejsc ale trzeba szukac i nie ufac w FALSZYWE promocje z podrabianymi kremikami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dario chyba wiem o którym gabinecie piszesz tez chodzę do tego salonu już od 2 lat i jestem zadowolona. Faktycznie tak jak napisalałas pani marta dba o swoje klientki. Tez sie spotkałam w innych salonach wczesniej z zabiegami na chinskich podróbkach, gdzie wstrzykuja cos pod skóre to nie mozna tak ryzykować własnym zdrowiem za 50 zl taniej bo leczenie drożej wyniesie. Z usług tego salonu o którym wspominasz jestem zadowolona i śmiało mogę polecić gabinet perfect skin w fordonie. Powierzyłam swoją twarz w dobre ręce bardzo dobre efekty widzę po mezoterapii iglowej i fali radiowej moja skora jest zdrowa i jedrna. Pani marta zrobiła na moją prośbę zdjecie przed rozpoczeciem kuracji i po pewnym czasie widac efekty a to dla mnie najwazniejsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie sugeruję od razu wybrać się na laser. Sama miałam podobny problem oraz próbowałam wielu metod na pozbycie się blizn. Kwasów, mikrodermabrazji.... Ale nic nie dawało tak pozytywnego efektu jak właśnie kilka zabiegów laserkiem. Blizny nie zniknęły całkowicie ale są praktycznie niewidoczne. A chodziłam na to do Laser de Lux: http://www.laserdelux.pl/bydgoszcz/usuwanie-blizn .Mają tam najlepszy laser w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak najlepszy w mieście a popalona buzia i proces w sądzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję Pani Marty która pracowała w salonie kosmetycznym ANAÏS ulica Brzozowa. Proszę o pomoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×