Odpowiedz na ten temat

dobre kursy kosmetyczne wawa

• gość 2016.07.15 [09:01]
    Chodzi o szkołę New Nails?? Jeśli tak to ja robiłam, mogę spokojnie polecić
  • kiki1k 2016.07.15 [14:15]
    Ciężko mi się wypowiedzieć o Warszawie, ale w Poznaniu polecam Centrum Szkoleniowe Coriowww.coriocs.pl/ - bo panuje tam świetna atmosfera, mają super instruktorów, bardzo miło wspominam szkolenie w Corio...
  • gość 2016.08.18 [07:20]
    Dobre zawodowe jest w Beauty lux, to kilka tysięcy i kilka tygodni, ale nie znam łatwiejszej drogi do zawodu. Pewnie, że to wszystko wymaga czasu, zdrowego podejścia, ale docelowo naprawdę można uzyskać to, czego się chciało.
  • gość 2016.09.02 [10:13]
    Mogę wam polecić 3 fajne kursy w Klinice Urody. Myślę, że każda z nas powinna je zrobić i mieć w małym palcu, bo to teraz naprawdę podstawa. Tutaj macie link do strony: http://klinikaurody.info/. Dużym plusem są malutkie grupy (do 3 osób) i to, że można zabrać swojego pacjenta, a wtedy on, a nie wy pokrywa koszty kursuusmiech.gif
  • gość 2016.10.18 [22:12]
    Koniecznie musi być Warszawa? Mogę Ci polecićwww.pimik.pl z Wrocławia , gdzie możesz wziąć udział w atrakcyjnych szkoleniach z dziedziny kosmetologii. Specjaliści tam, dzięki swojej wiedzy i umiejętności przygotowują kursy na najwyższym, europejskim poziomie.
  • gość 2016.11.04 [08:44]
    Tutaj macie namiary na solidne usługi kosmetyczne w dobrej cenie - http://www.bellisana.pl Kwestia tylko taka, jakie macie dokładnie oczekiwania, ale wszystko jest do ogarnięcia. To świetni fachowcy.
  • gość 2016.11.26 [11:44]
    Właśnie się dowiedziałam, że odwołali mi kurs smutas.gif Szukam pilnie polecanej szkoły, ktoś, coś? Pls
  • gość 2016.11.28 [09:38]
  • gość 2017.01.04 [08:14]
  • gość 2017.02.17 [07:12]
    Zdecydowanie tak. Zróbcie tam szkolenie zawodowe - później tylko pracujcie nad rozwijaniem umiejętności i to wystarczy. Szkolenie wymaga czasu, ale jeśli tylko pojawi się zaangażowanie, to na bank wszystkie cele zrealizujecie.
  • gość 2017.02.20 [07:14]
    Tak, Beauty lux przygotuje, tam normalnie nauczą zawodu i do wszystkiego dojdziecie, ale od razu cudów nie oczekujcie. To wszystko wymaga pracy - w ten sposób każdą technikę można dopracować - działajcie, kosmetyczka musi się rozwijać.
  • gość 2017.02.24 [07:13]
    Też wszystko robiłam na podobnych zasadach. Kurs musi być zawodowy, dosyć długi, wymagający, w taki sposób właśnie najłatwiej w krótkim czasie wszystko przerobić, ale ogólnie do zawodu kosmetyczki trzeba się nieustannie rozwijać, cały czas nad sobą pracować.
  • gość 2017.03.01 [07:20]
    Beauty lux wymaga czasu, ale zawód kosmetyczki nie jest prostu. Wejście na określony poziom to nawet lata, ale tak naprawdę jeśli jesteście zdolne, to w kilka tygodni będziecie gotowe do pracy na klientkach. Zresztą - same powinnyście być w stanie wyczuć to, na jakim poziomie się aktualnie znajdujecie.
  • mmartam 2017.03.01 [19:33]
    polecam stronke http://beauty-b0x.pl/f70d9471 maja ekstra kosmetyki
  • gość 2017.03.15 [07:13]
    Szkolenie zawodowe nie jest proste do ogarnięcia, ale też nie przesadzajmy. Przecież nie ma szybszej drogi do zawodu. Można temu poświęcić całe lata w klasycznej szkole i nie mieć tych umiejętności. Chyba nie ma w tym nic zaskakującego.
  • gość 2017.03.19 [20:38]
    Ja specjalnie jechałam do Wrocławia, aby móc skorzystać z ich kursówwww.pimik.pl . Super na tym wyszłam, warto było się pofatygować innym też tak radze, można wiele zyskać mi teraz łatwiej o klientów i pracę.
  • gość 2017.04.06 [13:15]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...