Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
a.nulla.pl

dobre kursy kosmetyczne wawa

Polecane posty

Gość gość
fajne takie kursy moga byc wlasnie no tak no-www.youtube.com/watch?v=-R6CnSqPnEg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia1414
Także miałam okazję szkolić się u Aleksandry Góreckiej i jestem zachwycona zarówno wysokim poziomem kursu, jak i doskonałym podejściem trenerki do kursantów. Najważniejsze jest jednak to,że miałam bardzo dużo ćwiczeń praktycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre kursy kosmetyczna można znaleźć w Szkołach Mydłowskiej. Wejdź na stronę Mydłowskiej i sama się przekonaj. Można dzwonić do sekretariatu i się o wszystko wypytać. Wszyscy chętnie odpowiadają nawet na najbardziej upierdliwe pytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anadana
Zawodowe szkolenia organizują w Beauty Lux - tam radzę się wybrać, wiele można się nauczyć, ja w zasadzie wszystkiego nauczyłam sie na szkoleniach zawodowych. Dobre kosmetyki, długie programy. Uważam, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam, ja skończyłam w Cosinusie i dostalam prace bardzo szybko. Tutaj licza sie też twoje umiejetności szkola daje Ci dobre podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paldziak
Zdecydowanie najlepsze szkolenia zawodowe moim zdaniem robi new nails, każde to kilka tygodni nauki, ale moim zdaniem zdecydowanie warto się zainteresować tematem. Przyczyna? Bardzo prosta - długi program, porządne kosmetyki, konkretny instruktor i przynajmniej wyszłam od nich z wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hutahasa
Nauka dla kosmetyczki trwa na prawdę długo, ale mimo wszystko warto ją podjąć. Przede wszystkim chodzi o to, że ten zawód wymaga ciągłego uzupełniania wiedzy, bo tylko w taki sposób można uzyskać fajny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deucocastsur1977vaqsw
Szukam takiego kursu jak w Beauty Box. Chcę się doszkolić bo brakuje i trochę doświadczenia ;/ Można tam liczyć na indywidualne wsparcie? Na ich stronie to wszystko jest bardzo fajnie opisane. A jak w praktyce? Jasne http://42x.nl/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Akademie szkoleń kosmetologii estetycznej JT . Odbylam tam 2 szkolenia (mezoterapia igłowa oraz osocze bogatopłytkowe). Jestem zadowolona w 100%. Wspaniała atmosfera, profesjonalni wykladowcy. Napewno jeszcze do nich wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hampera
Beauty Lux - jak najbardziej ok, ale wiadomo, że to zależy od danego przypadku. Szkolenie zawodowe nie jest dla każdego. W zasadzie trzeba już mieć jakąś wiedzę, bo inaczej nie da się tego wszystkiego opanować w tak krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety przez to ze nie udało mi sie zdac matury poszłam do szkoły policealnej Cosinus. I przyznam ze wcale nie żałuje , bo duzo wiedzy juz zdobyłam. A o studiach pomysle w przyszłości jak zdam mature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przymierzam sie teraz do skończenia kursu w Cosinusie przedłużanie rzes. Widze ze jest zapotrzebowania na rynku i w sumie czemu nie spróbowac. Pewnie kaska szybko się zwraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzęsy super sprawa !;) ja robiłam trzy metody w Select. Objętościowe, 1:1 i Blink&Express i byłam mega zadowolna. Wiadomo że trzeba zainwestować na początku ale szybko mi się te szkolenia zwróciły i polecam ;) Pati jest the best !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitarecki
Jeśli szkolenie będzie długie i zawodowe, to bez większych problemów sobie w tym zawodzie poradzicie, tylko to wymaga dorosłego podejścia. Pewnie, że natychmiast zakładanych efektów nie uzyskacie - wszystko wymaga czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę jedynie potwierdzić. To kwestia odpowiedniego podejścia i zaangażowania, a generalnie kursy kosmetyczne dają dużo więcej niż normalne szkoły - znacznie więcej praktycznej wiedzy, a przecież głównie o to w tym wszystkim chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z wami, ja byłam na studiach z kosmetologi. Więcej teorii niż praktyki. Teraz żałuje ze nie wybrałam sie od razu na kurs. W select podobno spoko jest, nawet myślałam o nich. Fajna opcja jest z tym spotkaniem ze stylistka dodatkowo w kursie wizażu. Też bym chciała żeby ktoś mi doradził jak mam sie ubierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosteros
Zdecydowanie się zgadzam. Dobre szkolenie musi być prowadzone przez fachowców z danej dziedziny. Jeśli pójdziecie do kogoś, kto prowadzi szkolenia ze wszystkiego, to logiczne, że wiele z tego nie wyciągniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colaria
Zainteresuj się kursami które prowadzi Gnatyshyn Akademia. Mają bardzo wysoki poziom i są to kury jedne z najlepiej ocenianych w kraju. http://www.gnatyshyn-academy.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goberts
Dobre szkolenie zawodowe w zasadzie rozwiązuje wszystkie problemy - o ile jesteście osobami odpowiednio zaangażowanymi. Bo jednak opanowanie całego programu i obracanie się w nim, do zadań prostych rzeczywiście nie należy. Tak więc przede wszystkim - ciężka praca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam porownani wiec moge polecic PRO MAKEUP ACADEMY na warszawskiej woli-ja dojezdzalam na kurs z piekar śl ale bylo warto! z sezonu na sezon mam coraz wiecej klientek-makijaze i poczta pantoflowa to najlepsza reklam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylkos zkolenie zawodowe - w moim przypadku Beauty lux. lkie podstawowe, domowe szkolenia. Poza papierkiem nic z tego nie ma, no chyba że faktycznie sami chcecie się rozwinąć w temacie. Wszystko zależy od tego czy odpowiednio się zaangażujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony polecam akademie na belgradzkiej (strona http://akademia-magic-look.pl) - przyzwoite ceny i doświadczona kadra. Mają też kursy medycyny estetycznej, tak więc full serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robisz szkolenie zawodowe - poświęcasz temu w sumie kilka miesięcy, ale to zdecydowanie przygotowuje cię do pracy. Od razu niczego wielkiego nie zrobicie, ale stopniowo.... Najważniejsze, żebyście po prostu te szkolenia solidnie przepracowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w Beauty Up i mogę polecić. W grupie było nas 4, wiec było dużo czasu na ćwiczenia. Prowadząca była wymagająca i trzeba było trochę się przyłożyć ale przekazała dużo wiedzy. Cwiczylysmy na sobie i na modelkach. Jedyny minus to płatny parking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
New Nails ma bardzo dobrą opinię jeśli chodzi o Warszawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto w ostatnim czasie robił szkolenia zawodowe w Beauty lux i jak one wyglądały? Czy rzeczywiście przygotowały do zawodu? Byliście z nich zadowoleni? Jak prowadzący? Proszę o jak najwięcej konkretnego info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×