Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
a.nulla.pl

dobre kursy kosmetyczne wawa

Polecane posty

Gość gość
Chodzi o szkołę New Nails?? Jeśli tak to ja robiłam, mogę spokojnie polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki1k
Ciężko mi się wypowiedzieć o Warszawie, ale w Poznaniu polecam Centrum Szkoleniowe Corio www.coriocs.pl/ - bo panuje tam świetna atmosfera, mają super instruktorów, bardzo miło wspominam szkolenie w Corio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre zawodowe jest w Beauty lux, to kilka tysięcy i kilka tygodni, ale nie znam łatwiejszej drogi do zawodu. Pewnie, że to wszystko wymaga czasu, zdrowego podejścia, ale docelowo naprawdę można uzyskać to, czego się chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę wam polecić 3 fajne kursy w Klinice Urody. Myślę, że każda z nas powinna je zrobić i mieć w małym palcu, bo to teraz naprawdę podstawa. Tutaj macie link do strony: http://klinikaurody.info/. Dużym plusem są malutkie grupy (do 3 osób) i to, że można zabrać swojego pacjenta, a wtedy on, a nie wy pokrywa koszty kursu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie musi być Warszawa? Mogę Ci polecić www.pimik.pl z Wrocławia , gdzie możesz wziąć udział w atrakcyjnych szkoleniach z dziedziny kosmetologii. Specjaliści tam, dzięki swojej wiedzy i umiejętności przygotowują kursy na najwyższym, europejskim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie namiary na solidne usługi kosmetyczne w dobrej cenie - http://www.bellisana.pl Kwestia tylko taka, jakie macie dokładnie oczekiwania, ale wszystko jest do ogarnięcia. To świetni fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie się dowiedziałam, że odwołali mi kurs :-( Szukam pilnie polecanej szkoły, ktoś, coś? Pls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie tak. Zróbcie tam szkolenie zawodowe - później tylko pracujcie nad rozwijaniem umiejętności i to wystarczy. Szkolenie wymaga czasu, ale jeśli tylko pojawi się zaangażowanie, to na bank wszystkie cele zrealizujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Beauty lux przygotuje, tam normalnie nauczą zawodu i do wszystkiego dojdziecie, ale od razu cudów nie oczekujcie. To wszystko wymaga pracy - w ten sposób każdą technikę można dopracować - działajcie, kosmetyczka musi się rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wszystko robiłam na podobnych zasadach. Kurs musi być zawodowy, dosyć długi, wymagający, w taki sposób właśnie najłatwiej w krótkim czasie wszystko przerobić, ale ogólnie do zawodu kosmetyczki trzeba się nieustannie rozwijać, cały czas nad sobą pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux wymaga czasu, ale zawód kosmetyczki nie jest prostu. Wejście na określony poziom to nawet lata, ale tak naprawdę jeśli jesteście zdolne, to w kilka tygodni będziecie gotowe do pracy na klientkach. Zresztą - same powinnyście być w stanie wyczuć to, na jakim poziomie się aktualnie znajdujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenie zawodowe nie jest proste do ogarnięcia, ale też nie przesadzajmy. Przecież nie ma szybszej drogi do zawodu. Można temu poświęcić całe lata w klasycznej szkole i nie mieć tych umiejętności. Chyba nie ma w tym nic zaskakującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja specjalnie jechałam do Wrocławia, aby móc skorzystać z ich kursów www.pimik.pl . Super na tym wyszłam, warto było się pofatygować innym też tak radze, można wiele zyskać mi teraz łatwiej o klientów i pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi2
Ja postanowiłam ruszyć z Ursynowa na kurs do http://mmpasja.edu.pl . ZUPEŁNIE nie żałuję przejechanych kilometrów, gdyż wyciągnęłam bardzo dużo z tych kursów a co najważniejsze - znalazłam zawód :) przede wszystkim o to mi chodzilo, bo srednio tak w dzisiejszych czasach znalezc prace po samym liceum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Takie szkolenie robisz w Beauty lux. Tylko, żeby od razu pójść na szkolenie zawodowe, to trzeba mieć jakieś przygotowanie. Jeśli startujesz od zera, to zwyczajnie możesz sobie nie poradzić z tematem. Zatem radzę sprawę dokładnie przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.pimik.pl znajdziesz dobre kursy i szkolenia dla kosmetyczek i kosmetologów. Zajrzyj w ofertę, z niej dowiesz się czegoś więcej w temacie i zobaczysz czy to będą właśnie te, których szukacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie, że dobre szkolenie wymaga również wszej pracy. Nie jest tak, że zrobicie je jeden raz i będziecie idealni w tym wszystkim. Potrzebujecie czasu, zaangażowania, systematyczności i doskonalenia. Po prostu musicie to wykonywać profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux + ciągła praca nad sobą i swoimi umiejętnościami. Wiem ile się narobiłam jako kosmetyczka. Przynajmniej aktualnie mogę powiedzieć, że jestem doskonale przygotowana do zawodu, ale to nie zmienia faktu, że w tej pracy trzeba się ciągle uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągła praca nad sobą, rozwój, zaangażowanie - efekty będą widoczne. Kosmetyczka musi nad sobą nieustannie pracować, odpowiednio działać, rozwijać się. Pójdziecie w takim kierunku, to korzyści przyjdą, a jak szybko, to już zależy od was. Pamiętajcie, że duże znaczenie ma również jakość stosowanych kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia75
skończyłam zawodowy kurs wizażu w szkole New Nails zobaczcie sobie szczegółowy program tego kursu na https://www.new-nails.com/szkolenia-wizazu/zawodowy-kurs-wizazu.html i muszę przyznać że mam teraz bardzo wiele zleceń w tygodniu coraz więcej pań decyduje się na makijaż biznesowy czy wieczorowy , a soboty to wiadomo śluby. Praca bardzo mi się podoba bo poznaję dużo nowych ludzi chociaż muszę się pochwalić, że mam już grono stałych klientów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze, żeby szkolenie faktycznie było zawodowe i nastawione na naukę - konkretów. Szkolenie może być długie, ale co z tego, jeśli będzie się składało z samych bzdur? No właśnie. A chodzi tutaj o uczenie się praktyki, poznawanie wiedzy. To najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyczka musi przede wszystkim stale pracować nad umiejętnościami - tak właśnie wejdzie na odpowiedni poziom. Ale nie spodziewajmy się cudów. Tutaj stale trzeba pracować nad umiejętnościami, doskonalić je, wtedy możecie coś sensownego osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenie zawodowe będzie zdecydowanie praktyczniejsze i po prostu da wam wiedzę. Możecie celować gdzie chcecie, ale jeśli przygotowujecie się do zawodu, to starajcie się po prostu nie tracić czasu. Z czasem zapewniam, że to wszystko zdecydowanie docenicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie na poziom i program - to wszystko co ma znaczenie. No i jeszcze prowadząca, ewentualnie tryb open i małe grupy. Wszystkie inne kwestie są mniej istotne, ale i tak kluczowe znaczenie ma w tym wszystkim wasze podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×