Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fryzjer Kraków PILNE

Polecane posty

Gość gość

Cześć Proszę, podpowiedzcie jakiegoś dobrego fryzjera w okolicach Kazimierza i Centrum. Chodzi tylko o obcięcie z modelowaniem, cena do 50 zł I żeby było to miejsce, gdzie mogę wejść z ulicy, a nie z umawianiem się miesiąc wcześniej. Muszę szybko obciąć włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
black pearl-kolo galerii krakowskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powerplay
A ja od siebie mogę dodać www.vicihair.pl. Bardzo profesjonalny salon, na najwyższym poziomie i ponadto ma bardzo wykwalifikowaną ekipę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam w salonie mniej wiecej naprzeciw Uniwersytetu Pedagogicznego, ul .Kazimierza Wielkiego (zaraz za stacja benzynowa), w pawilonie na pietrze - zaplacilam dokladnie 50zl za strzyzenie z modelowaniem. Scinala mnie Agnieszka. Bylam zadowolona - z efektu i ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania malicka
Szymon Kaczmarzyk - nie wiem jak z terminami, ale dzwoń. Jak dla mnie super specjalista, który potrafi w każdym przypadku sensownie doradzić. Mam fryzurę na którą sama bym nigdy nie wpadła, to on mnie namówił i wygląda na prawdę świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapryska
A po ile Kaczmarzyk ma np. ślubne pakiety? Makijaż razem z fryzurą? Jeśli byłoby taniej to moglabym w jednym miejscu zamówić jedno i drugie, bo z tego co widzę po opiniach to raczej wszyscy oceniają ich pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiej długości masz włosy ? Nie patrz na cenę, bo czasem może się okazać , że jest ona złudna. Ja podcinam włoski w salonie w M1 Eric Stipa. Płacę mniej więcej 70 zł, ale ja mam długie włosy. No i jestem za każdym razem zadowolona, a nie tak jak w poprzednich salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, jak ceny samego cięcia, ale ja niedawno byłam w Vici na św. Sebastiana, gdzie miałam wykonywany flamboyage przez fryzjerkę, Panią Anię. Nie zapłaciłam dużo a efekt jest spektakularny. Szczerze polecam ten salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulach
Dołączam się do polecania Pani Ani z Vici, naprawdę fajna babka, zna się na rzeczy; robi świetne ombre, a ceny są bardzo przystępne. Warto się przejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elak3
Bywam w salonie Kaczmarzyka przynajmniej raz w miesiącu. Jestem dość niezdecydowaną osobą, Pani Kasia zawsze chętnie mi doradzi. Co najważniejsze- ma dobre oko i wie w jakiej fryzurze jest mi ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny cenami, byle efekt był zadowalający ;) Ja oddaję się bez skrupułów pod nożyczki fryzjerki z MLSalonu www.mlsalon.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam salon Pure Diamond i panią Sylwię - niezwykle staranna i sympatyczna fryzjerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura150
Ja czesałam się tutaj http://diva-studio.pl. Bliska lokalizacja dla osób z Kazimierza i Podgórza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od kilku lat chodzę do Pure Diamond, do pani Patrycji i jestem mega zadowolona. Na bieżąco się szkoli więc zawsze mogę liczyć na jakąś fajną propozycję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia1
Tak jak moje poprzedniczki chodzę do Vici Clinic ale zawsze korzystam z usług pani Eweliny Szułakiewicz. Świetnie tnie i farbuje włosy. Zawsze wychodzę zadowolona a włosy wyglądają dokładnie tak, jak chciałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tutaj wspominał o salonie Pure Diamond. Też mogę go polecić, a w szczególnośc***anią Sylwię. Robi super koloryzację i cięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×